Grizlas Straipsniai

Report: “Hole in the Sky Festival 2007” - Return of the Kings
2008-01-29
Bergen is known as the cradle of Norwegian culture and music. Either you like Grieg or GORGOROTH, you can find both of them here. But let’s leave the great composer behind focusing on metal music events in this city.
Daugiau
Festivalis „Hole in the Sky 2007“ – skylė danguje pažėrė gausų brutalumo lietų
2007-09-29
Bergenas – vienas gražiausių Norvegijos miestų. Kartu jis yra ir kultūros lopšys. Sakoma, vietiniai šio miesto gyventojai teigia esantys ne iš Norvegijos, o būtent iš Bergeno, tuo tarsi pabrėždami šio miesto išskirtinumą.
Daugiau
Spacebrain - kai muzika įkvepia kūrybai
2007-06-19
Šis straipsnis turėjo būti prašytas iškart po „Inferno“ reportažo, bet tai nebuvo taip lengva ir viskas gerokai užsitęsė. Šįkart norėčiau kiek pažvelgti į vaizdinę metalo pusę. Juk be albumų recenzijų ir koncertų reportažų yra ir kitų dalykų, susijusių su metalo scena ar tiesiog visa šia subkultūra.
Daugiau
Juodosios Velykos Norvegijoje: įspūdžiai iš „Inferno Festival 2007“
2007-04-14
Ir vėl Velykos, ir vėl „Inferno“. Pavasaris man jau be šio festivalio, tradiciškai vykstančio Osle, neįsivaizduojamas. Tad, kai visi lenda iš urvų pavasario sveikint, kai kurie lenda atgal į urvų tamsą šventvagiškos muzikos klausyti.
Daugiau
Report: “Hole in the Sky 2006” - Morbid Tales from the City of Rain
2006-09-29
It’s becoming an annual tradition to visit Bergen on the last weekend of August. And it is not the fish market or wooden houses which attract me there. The “Hole in the Sky” festival being held at this time is famous for good bands and special atmosphere.
Daugiau
“Hole in the Sky 2006”: šlykščios pasakos iš lietaus miesto
2006-09-15
Paskutinis rugpjūčio savaitgalis jau kelintus metus tampa tradicine išvyka į Norvegijos miestą Bergeną. Ne, tikrai ne į žuvies turgų ar medinių namų apžiūrinėti čia važiuoju. Visa tai galima pamatyti ir kitur. Bet čia vykstantis “Hole in the Sky” festivalis traukia savo atmosfera bei geromis grupėmis.
Daugiau
Pokalbis su juodąja žvaigžde - EMPEROR lyderiu Ihsahn
2006-05-03
Ihsahn: "Mane dažnai erzina, kai žmonės daugiau giria tą, ką dariau būdamas šešiolikos, nei ką darau dabar. Išties tai labai nervina, nes dabar jaučiuosi žymiai geresnis. Nors, jei klausausi black metalo, irgi renkuosi kažką seno..."
Daugiau
Festivalis “Inferno 2006” Norvegijoje – ”Hell Ain’t a Bad Place to Be...”
2006-04-30
Velykų išvakarėse norvegai neužsiima margučių dažymu, bet jau šeštus metus pateikia gerą dozę metalinio pragaro. Kalbu apie garsųjį „Inferno“ festivalį, vykstantį Osle. Sklido gandai, kad kultūros ministrė uždraus jį rengti būtent tokiu laiku, tačiau tai ir liko gandais.
Daugiau
Erlend Erichsen “Nasjonalsatanisten” - mizantropinė romantika
2005-11-11
“We are inspired by our hatred towards humanity, life, goodness and happiness…” Tai įžanga į Erlendo Erichseno debiutinį romaną “Nasjonalsatanisten”, kurį spalio pradžioje išleido Norvegijos leidykla “N.W. Damm & Søn”. Senokai buvo laukta tokio bandymo.
Daugiau
BLACK SABBATH Osle -  “juodasis šeštadienis” išaušo ir atšiaurioje Norvegijoje
2005-07-14
Kai prieš gerą pusmetį norvegų spaudoje pamačiau skelbimą apie atsinaujinusių BLACK SABBATH (BS) koncertą – negalėjau patikėti savo akimis. Visa sena sudėtis, neįtikėtina! Praleisti tokį šansą būtų neatleistina nuodėmė.
Daugiau
CANDLEMASS “Candlemass” - už ilgus laukimo metus gausiai atlyginta
2005-05-29
Ši senoji doom’o legenda šiandien gali skambėti kaip mitas iš praeities. Gauruotas vienuolis ir nostalgiškai skambantys albumų pavadinimai, tokie kaip ”Epicus Doomicus Metallicus” ar “Nightfall”. Rodos, tai buvo taip seniai…
Daugiau
WINDIR - sagos pabaiga
2004-09-30
Kalbant apie ”naujos kartos” Norvegijos black metal grupes, būtina pažymėti ”Windir” vardą. Tikrai nedaugeliui pavyko taip puikiai sujungti black
Daugiau
EXODUS “Tempo Of The Damned” - thrash metal renesansas?
2004-02-22
Kas nepamena šios San Francisko thrash metal legendos, pateikusios tokius “perlus”, kaip “Bonded By Blood” ir “Fabuluos Disaster”? Išties, savu
Daugiau