Seniukas Straipsniai

Teutoniškas ACCEPT teroras vėl griaudėjo Lietuvoje
2014-11-30
Ar koncertas buvo geras? Žinoma! Ir net labai. Vis tik klasika tam ir yra klasika, kad jos gali klausyti daugybę kartų be pavojaus, kad tai gali įgristi iki gyvo kaulo. Labai džiugu, kad Lietuva jau yra įtraukiama į pasaulinio garso grupių pasaulinius turus. Labai džiugu ir kad ACCEPT susilaukė deramo Lietuvos publikos dėmesio ir kiekio. Atrodo, kad ACCEPT tą taip pat supranta bei vertina, todėl tikiuosi, kad ACCEPT muzika dar ne kartą skambės mūsų šalyje. Ačiū koncerto organizatoriams ir koncerto lankytojams už pilnavertį heavy metalo šou. Kiaušais į sieną, taip sakant!
Daugiau
MOONSPELL Vilniuje: nesuvaidinta muzikinė aistra
2013-11-04
Portugalų dievai MOONSPELL uždarė kultinio festivalio „Death Comes...“ epopėją. Lygiai prieš dešimt metų. Nemenkas laiko tarpas arba grupę pamiršti, arba pradėti jos nekęsti. Visgi, pasirodo, MOONSPELL ne tokie, ir tai akivaizdžiai buvo matyti per jų koncertą ramų spalio 29 d. vakarą Vilniuje.
Daugiau
BATTALION Vilniuje: tikras trašyzmas gyvena klubuose!
2011-11-18
Istorija yra nenutrūkstantis procesas, kuris (čia jau mane gali sumauti profai istorikai) kartojasi ciklais. Ratas apsisuko, ponios ir ponai – thrash metalas vėl yra šiandienos muzika! Tam įsitikinti „ALT events“ aktyvistai sukvietė į klubą „Metro“. Vakaro programa: Vilniaus produktas LUCIFER ir Curicho thrash metalinio jaunimo klubas BATTALION.
Daugiau
U.D.O. metalinė širdis išjudino Vilnių
2011-10-05
Nedaug tėra užsienio metalo grupių, kurios į Lietuvą atvyktų daugiau kaip du kartus, o ypač ne iš kaimyninių šalių. Vokiečiai U.D.O. – vienas iš tų nedaugelio kolektyvų.
Daugiau
DEMONICAL – švediško death metalo antrasis kvėpavimas
2011-10-03
DEMONICAL istorija nėra baisiai ilga ir įspūdinga, nes šis kolektyvas skaičiuoja dar tik septintuosius savo gyvavimo metus. Vis dėlto, DEMONICAL galima drąsiai vadinti antros kartos senosios švedų death metalo mokyklos atstovais.
Daugiau
2011 m. „Žaibai“ nuskambėjo galingai
2011-08-01
Festivalis „Kilkim žaibu“ galingai skambėjo jau iš pat pirmųjų anonsų, kai vasarį buvo paskelbti pirmieji dalyviai. Jokių abejonių negalėjo likti. Reikia važiuoti.
Daugiau
SOULFLY spaudos konferencija Vilniuje
2009-04-03
Radijo stoties „StartFM“ metalinės laidos „Audronaša“ kolektyvas dalyvavo charizmatiškojo Max Cavalera spaudos konferencijoje, įvykusioje 2009 m. kovo 18 d. prieš pat SOULFLY koncertą Vilniuje. Pateikiami M. Cavalerai užduoti klausimai ir muzikanto atsakymai į juos.
Daugiau
THUNDERTALE albumo pristatymas Vilniuje – griaustinis atneša gaivaus oro gūsį
2008-05-12
Pavasaris Lietuvos metalo scenoje – derlingas metas. Vienas po kito ilgaplaukius džiugino naujų albumų pristatymai: iš pradžių OBTEST, paskui – SOUL STEALER ir galiausiai atėjo THUNDERTALE metas.
Daugiau
„Demo 2007“ – galimybė pasidemonstruoti
2007-03-09
Turbūt daugelis pamename 1994–1996 m. laikotarpį, kai stagnacija lietuviškajam metalui tikrai negrėsė, naujos lietuviškos metalo grupės dygo tarsi grybai po lietaus. Nors sakoma, kad svarbu ne kiekybė, o kokybė, vis tik, kuo gausesnis būrys naujų kolektyvų, tuo daugiau galimybių iš jų atsirinkti tikrus perlus...
Daugiau
SEPULTURA ir IN FLAMES Lenkijoje - kaip Varšuva skendėjo liepsnose
2006-04-26
Jau praeitų metų gruodžio mėnesį, besiblaškydamas begalinėse interneto platybėse, IN FLAMES oficialiame tinklalapyje užtikau, jog ši komanda, reklamuodama savo naująjį darbą „Come Clarity“, rengiasi užsukti į kaimyninės Lenkijos sostinę Varšuvą.
Daugiau
PAIN išleis DVD diską
2006-01-13
Švedijos death metalo monstrų HYPOCRISY lyderio Peter Tägtgren solinis projektas PAIN išleis naują DVD „Live Is Overrated“. Diską sausio 20 dieną
Daugiau
CANNIBAL CORPSE įrašinėja naują albumą
2005-10-21
"Kanibalai" pradėjo įrašinėti savo jubiliejinį 10-tą albumą.
Daugiau
THE TEA PARTY paliko lyderis
2005-10-21
Jeff Martin, garsiosios kanadiečių trio vokalistas, gitaristas ir prodiuseris, pranešė apie savo pasitraukimą iš grupės. J. Martin pasitraukimą
Daugiau