Shvitripopiergaila Straipsniai

SPIRITUAL FRONT ir THEODOR BASTARD pargrįžimas
2014-06-05
2007 m., greta tokių įvykių, kaip pirmąkart šalies krepšinio istorijoje dėl riaušių nutrauktos varžybos ar Lietuvos integruotos tarpbankinių atsiskaitymų sistemos pakeitimas atskirųjų atsiskaitymų, mažmeninių mokėjimų bei apsikeitimo elektroniniais dokumentais sistemomis, įvyko ir pirmasis SPIRITUAL FRONT (toliau – SF), pasirodžiusių AtA festivalio „Kunigunda Lunaria“ headlinerių rolėje, koncertas. 2012 m. balandį SPIRITUAL FRONT koncertavo klube „Propaganda“. 2014 m. gegužės 10 d., po kiek daugiau nei poros metų pertraukos, romėnai antrukart užkovojo Tauro kalną, jau penktąkart apskritai nudžiugindami vilniečius ir sostinės svečius.
Daugiau
Kiek bendro tarp „MountainRock“ ir „Windows“?
2013-12-12
Du dalykai. Pirmas – abiejų 7 leidimas iš tikrųjų yra ne 7-tas leidimas. „MountainRock vol.7“ yra 9-asis renginys, turintis pavadinimą „MountainRock“ ir skirtas paminėti renginių ciklo dešimties metų jubiliejų, po kurio vėliava tai buvo jau vienuoliktasis renginys, vykęs iš viso 7 skirtingose vietose.
Daugiau
„MountainRock vol. 6“ – anapus rokenrolo principo
2012-03-01
Žodis „gargaras“, po kuriuo nuo 2011 m. rugsėjo 23 d. slepiasi „Vilko“ kailių fabrike staugti ėmęs Kauno loftas, asocijuojasi ne tik su dydžiu, bet ir mase. O pastarosios, dirsčiojant į šios šviežios erdvės programą, visuomet trūko, tad šeštąjį akmenį čionaina atridenę organizatoriai įėjo istorijon kaip pirmojo sunkaus roko „tūso“ surengėjai.
Daugiau
„Black Spring Fest II“ – pavasario linksmybės
2008-03-18
...NAHASH. Pasirodymas, kurio dauguma pragariškai laukė – seniai begroję, seniai kažką naujo išleidę, tačiau dar puikiai iki smulkiausių detalių atsimenantys, kaip atlikti šėtoniškas apeigas.
Daugiau
THUNDERTALE "Galeroje" - mes dar turim alaus...
2006-06-12
Galbūt birželio antrąją dauguma sunkiosios muzikos gerbėjų paskutinį kartą tikrino inventoriaus sąrašus prieš išvyką šiaurėn su tikslu pakilti žaibu ir kristi po to iškart plūgu, visgi kai kas šios šventės išvakarėse patraukė į Kauno barą „Galera“, kuriame traukos objektu tapo THUNDERTALE.
Daugiau
“Miglose 2006” koncertas - migloti prisiminimai apie šeštadieninę pirtį
2006-01-30
Štai jau daugiau kaip savaitę laikinoji sostinė kenčia žiemos rūstybę – vairuotojai keikdamiesi bando užkurti savo mašinas, pensininkai neduoda ramybės Kauno vandenims su prašymais patvarkyti nebėgantį kraną...
Daugiau