Renginys

MANDRAGORAI - 20

MANDRAGORAI - 20


Renginio data: 2019 m. kovo 08 d. 20:00

Miestas: Vilnius

Vieta: Klubas „nArauti“ (Konstitucijos pr. 23, Vilnius)

Kaina: 5 EUR

Grupės:

MANDRAGORA (melodic death metal, Vilnius), METEMPSYCHOS (death metal, Vilnius), SINAMORT (death / doom metal, Kaunas)

Aprašymas:

Vilniaus melodic death metalo grupė MANDRAGORA mini gyvavimo dvidešimtmetį. Ta proga grupė klausytojus pakvies į du jubiliejinius koncertus: kovo 2 d. Kaune, klube „Lemmy“, kartu su SINAMORT ir OSSASTORIUM ir kovo 8 d. Vilniuje, klube „Narauti“, kartu su SINAMORT ir METEMPSYCHOS.

Savo Facebook svetainėje MANDRAGORA dalijasi prisiminimais: „Ar dar kas prisimenate?.. Būtent ši chebra – Haroldas, Rimas, Emilis, Audrius – prieš 20 metų išlindo iš rūsio ir „dėjo“ pirmą MANDRAGOROS koncertą 1999 m. vasario 27 d. festivalyje „Naujas kraujas“. Atsimenam, kad buvo žiauriai kieta, kad kitą dieną visiems plyšo galvos, kad festivalio komisija gerą savaitę negalėjo nuspręsti, kas gi nugalėjo. Tąkart laimėjom ne mes, bet paraiška buvo padaryta – pirmas mūsų klyksmas. Džiugu, kad jau sulaukėm savo pilnametystės (net gerb. A. Verygos skaičiavimu), ir ta proga norim Jus visus pakviesti kartu atšvęsti bei prisiminti mūsų gražiausius metus, veidus, kūrinius.“

MANDRAGORA yra išleidusi tris demo albumus ir du pilnagrojus: „At The End“ (2005) ir „Carnal Cage“ (2011). 2008 m. MANDRAGORA tapo konkurso „Wacken Metal Battle Lithuania“ laimėtoja ir sėkmingai sudalyvavo konkurso finale „Wacken Metal Battle“ Vokietijoje. 2011 m. MANDRAGORA pripažinta geriausia metų metalo grupe „T.Ė.T.Ė.“ alternatyvios muzikos apdovanojimuose.

MANDRAGORA (melodic death metal, Vilnius)
https://youtu.be/leMH_RJLhGg

METEMPSYCHOS (death metal, Vilnius)
https://youtu.be/yEfRnyIVVvo

SINAMORT (death / doom metal, Kaunas)
https://youtu.be/c6474fBPJxw

FB: https://www.facebook.com/events/364814504352635/