Renginys

ARIADNE'S THREAD, MORHANA, ANDAJA

ARIADNE'S THREAD, MORHANA, ANDAJA


Renginio data: 2024 m. birželio 29 d. 20:00

Miestas: Kaunas

Vieta: Muzikos klubas „Lemmy“ (Girstupio g. 1, Kaunas)

Kaina: 10 EUR

Aprašymas:

Kaip „Far From Home Tour ’24“ dalis, „Ariadne’s Thread“ šią vasarą pirmą kartą atkeliauja į Kauną! Jie koncertuos pačioje miesto širdyje, viename geriausių Kauno klubų – klube Lemmy.
Ariadne’s Thread: Alternatyvus folk metalas.
Po sėkmingų 2023 m. ir puikaus priėmimo per Hammer of Witches ’23 turą, pasirodymo CastleParty festivalyje ir užėmus pirmąją vietą SkalaRock festivalyje, Ariadne’s Thread grįžta į turą 2024 m. Įnešdami šviežią, sunkią medžiagą, jie sujungia melodingą death metalą, simfoninį metalą, pseudo black metalą ir djentą, bet kartu laikosi ir savo folk/folk metal šaknų. Jie pristatys visiškai naują rinkinį, kartu atlikdami kai kurias geriau žinomas savo dainas.
Halny, gyvai SkalaRock festivalyje 2023 m:
https://youtu.be/PQRS1LqvFk4?si=yG2W54uFjJPx9uUp
Morhana:
„Morhana“ yra grupė, jungianti folk melodingumą su klasikinių instrumentų skambesiu ant neapdoroto metalo pagrindo. Kolektyvas įkvėptas folkloro plačiąja prasme – gimtosios, taip pat Airių, Bretonų ir Skandinavų kultūros. Dainų tekstuose dažnai skamba gimtųjų mitų herojai, skandinaviškų sakmių dievai, būtybės iš legendų, transcendentalizmas. Šias temas kartais sulaužo išgertuvių dainos, kurios yra tramplinas rimtoms grupės temoms. Gausa įkvėpimų daro Morhanos muziką įvairiapusę.
Grupė koncertavo su pasauliniais žanro lyderiais – Turisas, Korpiklaani, Metsatoll, Alestorm, Waylander. Rusijos sunkiojo metalo scenos žvaigžde Aria, taip pat su vietiniais atlikėjais Turbo ar lenkų folk scenos žvaigždėmis, tokiomis kaip Percival Shuttenbach, Zywiołak Pirmąjį albumą “When the Earth Was Forged” grupė išleido 2015 m., o antrąjį albumą, pavadintą “Eternal War” – 2022 m.
Andaja(LT): Baltų mitologinis rokas/metalas
Iš kur mūsų pradžia? Ji glūdi cikliškame gyvenimo rate, ji glūdi mituose ir legendose. Cikliškas ratas neturi užbaigtumo, jis tiesiog mainosi, bet visad remiasi praeitimi, pradine, pamatine forma. Tad norime prisiminti tą akmeninį pamatą, užuosti senovės dvelksmą, kuris buvo nuoširdus, nesuvaidintas ir organiškas. Mes kuriame savo mitą šiandien, kurio pagrindas yra ilgaamžis, nepajudinamas ir tvirtas praeities žodis.
Andaja – Dvilypė (Live in Studio 2023):
https://youtu.be/3sJ9qyJRtbI?si=LTzzGGNcXM0HmiUg
Baras 18.00
Koncertas 20.00
Bilietai: 10€