Renginys

XXIV Mėnuo Juodaragis

XXIV Mėnuo Juodaragis


Renginio data: 2024 m. rugpjūčio 22 d. 15:00

Miestas: Zarasai

Vieta: Dūburio ežero sala, Zarasų kraštas

Kaina: nuo 93 EUR

Aprašymas:

Nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis kviečia į ypatingą vasaros šventę 2024 m. rugpjūčio 22 – 25 d. – pasakiškoje Dūburio ežero saloje, Zarasų raj.

Vienas seniausių ir unikaliausių vasaros renginių Baltijos šalyse 2024 m. užbaigs savo ciklą ir bus surengtas 24-ąjį, paskutinį kartą. Viskas turi pradžią ir pabaigą, – kas neturi pabaigos, tas negali turėti ir pradžios. Kviečiame dar kartą susitikti magiškoje Juodaragio tikrovėje ir drauge deramai atšvęsti jo ilgą ir nuostabią kelionę!

Keturias dienas nuostabios Gamtos apsuptyje muzika skleisis keletoje festivalio scenų – žiūrovų laukia išskirtiniai Lietuvos ir užsienio kolektyvų pasirodymai. Ilgą istoriją menančio “Mėnesio Juodaragio” garsų audinys itin originalus ir margas – nuo šėlstančio roko iki postfolkloro, nuo metalo iki šamaniškų kelionių, nuo gilios akustinės ramybės iki eksperimentinės kosminės elektronikos. Nepakartojamas MJR vyksmas atskleis unikalią daugialypę kultūrinę programą.

“Mėnuo Juodaragis” alsuoja prigimtine dvasia, perteikdamas gilių tradicijų bei mitologijos palikimą šiuolaikiniu gyvenimo ir kūrybos laiku, ateities kryptimi.

XXIV festivalio tema – Aušra.

Visa info: https://mjr.lt/lt/

FB: https://www.facebook.com/MJRfest