Straipsniai

ŽAS: “Darome, ką norime, ir patys tuo mėgaujamės”

2006.01.03 00:00, Liuzeris

Foto: iš grupės svetainės www.zas.lt

Sausio 28 dieną Vilniuje vyks tradicinis sunkiosios muzikos festivalis “Ferrum Frost 2006”. Šiais metais Lietuvos sunkiajai muzikai skirtas “frostas” sulaukė nevienareikšmiškų vertinimų ir audringų diskusijų, kurių daugiausiai kilo dėl vienos grupės. Grupės ŽAS. Nemaža metalo klausytojų dalis težino kelis grupės hitus, kurie anaiptol neprimena metalo ar apskritai sunkiosios muzikos. Tačiau viskas yra kiek kitaip. O kaip, pasakoja mums ŽAS būgnininkas Linas “Choras” Zareckas, kurį pakalbinau apie metalą, popsą ir kitus svarbius reikalus.

Sveikas, Linai. Iškart prie reikalo. Sausio 28 dieną pasirodysite “Ferrum Froste” – metalo koncerte, kuriame jus stebės ne jūsų pastarųjų metų standartinė auditorija, bet ypatingai kritiški metalistai. Kaip jaučiatės prieš šį koncertą? Ar tikitės, jog metalistai po “Palangos Močiučių” ar “Mandarinų” jus priims kaip rimtą sunkiosios muzikos grupę?

ŽAS: “Darome, ką norime, ir patys tuo mėgaujamės”Sveikas! Taigi būtent, kad metalistai ar roko gerbėjai yra labai kritiški. Kartais net per daug. Tad pradžiai norėčiau palinkėti tolerancijos ne tik kitokiai muzikai, bet ir viskam, kas atrodo mažiau priimtina. Na, o prieš koncertą jaučiamės tikrai gerai. Žinoma, yra šioks toks jaudulys, bet tai normalu prieš bet kokį svarbų pasirodymą. O dėl to, priims ar ne mus auditorija, niekada labai nesijaudinome. Tai kiekvieno asmeninis reikalas. Aš vienodai sėkmingai priimu ir Philą Collinsą, ir DEPECHE MODE, ir NAPALM DEATH ar DEICIDE. Mano nuomone, net ir YVA turi teisę dainuoti ir šokti.

Kokią programą planuojate groti per šį koncertą? Gal ruošiate kokių staigmenų?

Atliksime dalį senų kūrinių iš pirmųjų albumų. Be to, paruošime bent porą visai naujų sunkesnių. Tiesą sakant, dar neapsisprendėme, ar sugrosime metalizuotai skambančius visiems gerai žinomus kūrinius. Na, pavyzdžiui, kad ir mandarinus.

Kas paskatino sugrįžti prie šaknų, t.y. sunkiosios muzikos? Pinigų perteklius? Nuoširdus noras vėl daryti “teisingą” muziką? O gal tai tik dar vienas jūsų bajeris?

Na, aš taip drąsiai nesakyčiau, kad mes grįžome. Mes tiesiog tenkiname savo poreikius. Visgi tai buvo mūsų pradžia, su tuo augome ir tai mums vis dar labai svarbu. Bet mes neatsisakysime pop muzikos, nes ką be mūsų veiks likusi, nemetalinė Lietuvos dalis :). O ir pinigus dar ne visus surinkome iš pop muzikos.

Kaip manai, kiek laiko truks naujasis gyvos muzikos periodas ŽAS istorijoje? Ar negalvojate, jog ligšioliniai jūsų fanai nesupras tokios metamorfozės, o naujų susirasti nebus taip lengva ir liksite prie susikilusios geldos?

Esame tikri, kad niekas nesuprato šito mūsų nukrypimo, bet mes esame laisvi žmonės. Mūsų neįtakoja nei prodiuseriai, nei vadybininkai. Darome, ką norime, ir patys tuo mėgaujamės. Nepamirštame nei senų gerbėjų, kurie klausėsi mūsų, kai buvome dar REGREDIOR, PARRICIDE, GHOSTORM, o vėliau ŽAS. Tikrai metalo scenoje neieškome naujų fanų. Jų tiesiog nėra. Mūsų karta galima sakyti buvo paskutinieji mohikanai. Taip, atsirado naujų grupių, gal gimė vienas kitas jaunuolis, bet koncertuose, kurie vyksta Lietuvoje ar kitose šalyse, aš sutinku tik vyresnės kartos žmones. Galima pamatyti gatvėje vieną kitą „abrastuką“ (jauną, dar beaugančiais plaukais metalistą), bet kuo jie domisi, aš net neįsivaizduoju. Nematau, aš jų metalo muzikos renginiuose. Pamenu mes būdami paaugliais nusigaudavom net iki Maskvos, nors laikai tam nebuvo patys geriausi. Mums reikėjo metalo, reikėjo kažko, kuo galėtume išreikšti savo požiūrį. O dabar juk viskas paduota į rankas ir nebeliko to vertinimo.

Ar tikitės, kad “rimti” masinių koncertų organizatoriai leis jums groti gyvai ir dar ne tą muziką, prie kurios visi pripratę?

ŽAS: “Darome, ką norime, ir patys tuo mėgaujamės”Na, bent jau kol kas neleido. Ir ne tik metalinę, bet net ir mandarinų negalime atlikti gyvai. Aš jau nekartą esu sakęs, kad nėra tam sąlygų Lietuvoje. Organizatoriai taip pat taupo pinigus ir jiems lengviau pastatyti MD grotuvą, monitorių, kelis mikrofonus, porą kolonėlių ir šou garantuotas. Aukoti savo sveikatą ir pinigus mes dar nenusiteikę. Aš taip suprantu reikalus, jei tu įdėjai kažkiek pinigų, tai jie ir turi sugrįžti. Apie pelną čia nekalbu. Tiesiog truputį gaila, kad renginių organizatoriai laikosi nuomonės, jog linksminti ir sudominti publiką – tai tik atlikėjo darbas, nuo jų niekas nepriklauso.

Kažkur skaičiau jūsų prisipažinimą, kad dar negrojate rimto metalo, bet greitai tai darysite ar kažką panašaus. Ką turėjote omenyje? Ar ruošiatės sukurti naujų gabalų, paremtų gyvomis gitaromis, būgnais ir t.t.? Ir ar naujas ŽAS albumas bus “metalinis”?

Kas yra rimtas metalas? Na, man tai, pvz., brutal deathas. Kitam gal tai – heavy metalas, o dar kitam – tik JUDAS PRIEST. Man kelia šypseną, kai matau „rimtus“ metalistus, kurie sako, jog KORN yra šūdas, nes jie varo komerciją. Na, mūsų laikais tokia grupė be kalbų būtų priskirta prie brutalesnių. O smerkti muziką ar nesiklausyti jos tik dėl to, kad ji yra perkama, tai jau, atleiskit, visiškas kvailumas.

Nauji gabalai, nauji gabalai… Nežinome, kas tai bus, kaip tai skambės. Dar nesugalvojome. Kai būsime studijoje, tada ir sugalvosime. O gyva gitara pas mus skamba jau ne pirmame albume :).

Kiek žinau, dabartiniame “metaliniame periode” su ŽAS groja dar pora muzikantų. Kas jie tokie ir kokius instrumentus jie valdo?

Tru vėl į rankas paėmė gitarą. Aš būgnų lazdeles, Bilas – pritariantis vokalas. Dar yra Paulius, kuris groja bosine gitara. Super bičas. Kai ieškojome bosisto, tiesiog paklausėme, kokia muziką mėgsta, o jis atsakė OBITUARY. Iškarto sutarėme. Žinoma, dar girdėjome ir matėme, kaip jis groja, ir tai paliko įspūdį. Pirmuose koncertuose taip pat grojo Taraila (REGREDIOR, GHOSTORM), bet žaisdamas krepšinį susilaužė ranką. Dabar turim kitą gitaristą Sanią, dar žinomą kaip Korejcas. Mano manymu, o ir ne tik mano, tai – vienas geriausių muzikantų Lietuvoje. Prieš 10 metų jis atvyko į Lietuvą iš Rusijos su grupe SMITH&WESONS ir čia liko. Ir ačiū Dievui.

Neretai per sunkiosios ar net ekstremalios muzikos koncertus galima pastebėti stoviniuojančius ir ŽAS narius. Kuris iš pastarųjų metų metalo koncertų Lietuvoje tau ir kitiems padarė didžiausią įspūdį?

Jei tik galime, einame į visus. Man labiausiai patiko ENTOMBED koncertas. Gal dėl to, kad mėgau šią grupę ir anksčiau. Tru, kiek pamenu, taip pat liko sužavėtas. O šiaip, kaip dovana ir palaima buvo OBITUARY koncertas Paryžiuje prieš pusantrų metų. Netyčia tuo pat metu ten buvau ir ėjau iš proto tame koncerte. Buvo nerealu.

Festivalyje “Ferrum Frost 2006” pasirodysite metalo scenoje. O ar apskritai domitės šia scena? Ar esate susipažinę su naujomis (jaunomis) grupėmis Lietuvos metalo padangėje (tiksliau, pažemėje :)? Gal net turite favoritų?

ŽAS: “Darome, ką norime, ir patys tuo mėgaujamės”Jei sąžiningai, tai buvome apleidę metalo muziką. Kitaip tariant, likome su tuo, su kuo pradėjome. Bet prieš du metus po festivalio Wackene kažkaip vėl viskas atgijo. Atradau, kad visos grupės, su kuriomis augome, kurių klausėmės, yra gyvos arba tik ką atsikūrusios. Vėl įsitraukiau į tai. O apie lietuvius negaliu nieko pasakyti. Žinau tik SHADOWDANCES, nes jie taip pat grojo dar tada, kai ir mes buvome gyvi. Pagarba jiems, kad taip ilgai išsilaikė.

Beje, kokios muzikos klausaisi? Kokios mėgstamiausios sunkiosios muzikos grupės ŽAS nariams?

Klausomės labai daug muzikos. Tai padeda formuoti muzikines pažiūras, stilių, skonį ir ką tik nori. Kiekviename stiliuje gali atrasti kažką įdomaus, naujo, negirdėto. Galų gale iš to pasimokyti. Kalbant apie metalo muziką, klausomės ir senųjų, tokių kaip OBITUARY, NAPALM DEATH, DEICIDE, MACHINE HEAD, KREATOR, DEATH ir naujųjų IN FLAMES, SKIN DRED, HATEBREED, KORN, DROWNING POOL.

Ar prisimeni senus gerus laikus, kuomet patys buvote smarkiai praktikuojantys metalistai? Kalbu apie pirmųjų “Death Comes”, PARRICIDE ir REGREDIOR laikus. Gal prisimeni kokių nors kuriozų ar smagių nuotykių, patirtų tais laikais?

Seni laikai buvo geri laikai. Tru grojo REGREDIOR, aš – PARRICIDE ir kiekvienas koncertas tada buvo šventė. Kuriozas yra toks, kad tais laikais sugebėjome metalą groti su tokiais instrumentais, kurie realiai net neturėjo metalovai skambėti. Ventos kubai, Ventos arba Lelj distortionai, Rygoje drožtos gitaros ir t.t. O pagrindinis muzikanto instrumentas buvo lituoklis laidams tvarkyti :). Buvo labai gerai.

Beje, ar tais laikais galėjote įsivaizduoti, jog grosite pop muziką?

Gal nelabai. Bet nesmerkiame savęs už tai. Į pop muziką žiūrime tik teigiamai. Tai mūsų verslas. Sąžiningas verslas, gaminant produktą, kurio reikia vartotojui. Ir gaminant kokybišką produktą. O, kad tai darome lengvabūdiškai yra gamybos proceso dalis, nes tik taip pagaminame tai, ko reikia. Gal kam ir žiauru girdėti, kai apie muziką kalbama, kaip apie konservus ar tualetinį popierių, bet tai yra realybė ir jau seniai, ir ne tik čia, bet ir visame pasaulyje.

Ar patys gyvenate tik iš muzikos ir pramoginių renginių? Kiek dar ketinate muzikuoti?

Visos mūsų pajamos – tik iš pramogų ir visko, kas telpa į šį žodį. Negalvojame, kiek muzikuosime. Bet dar pamuzikuosime.

Kaip vertini visą Lietuvos muzikinį gyvenimą apskritai (pop, rock ir kt.)? Ar matai perspektyvų kuriai nors grupei?

Perspektyvų neturi nei viena grupė. Ir ne todėl, kad neturime talentų ar geros muzikos. Tiesiog darome viską ne taip. Labai daug čia ta tema reikėtų kalbėti ir tam neužtektų laiko. Tiesiog turiu draugą Anglijoje, kuris buvo UB40, Peter Andre vadybininkas. Dabar dirba su Pato Benton (ex-UB40), APACHE INDIAN, taip pat globoja kelis jaunus atlikėjus ir grupes. Matau, kaip žmogus dirba, kaip stumia savo atlikėjus, kokius ryšius turi pasaulyje, kiek keliauja, koks sunkus tas darbas. Ir dirba su žinomiausiomis kompanijomis. Tad galiu drąsiai pasakyti, kad viskas yra kaip Lietuvoje, tik kitu mastu.

O važiuoti kaip SKAMP ir siūlyti savo demo įrašus, o čia kabinti makaronus, kad jau tuoj būsim žinomi visame pasaulyje, mumis susidomėjo ir t.t… Baikim bajerius. Kad EMI valytoja paėmė tavo CD, tai dar nereiškia, kad tavimi susidomėjo. Reikalingos pažintys, statusas ir t.t. Žodžiu ilga istorija.

Pabaigai – kokie artimiausi grupės planai?

Planų niekada nekuriame, nes viskas žiauriai greitai keičiasi. Esame labai lankstūs ir greitai prisitaikome prie pakitusios aplinkos.

Ir visiškai pabaigai – standartinis palinkėjimas Ferrum.lt lankytojams…

Satan!!!

Ačiū už interviu!

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
bimbiris
2006.01.30 23:46

satan :D

Excavator666
2006.01.30 19:55

131

grunge
2006.01.26 17:30

darom jubiliejini 150 komentara :)

s2
2006.01.24 14:35

darek,
| V pyzdu tuos zasus!!! Sumane matai savo malonumui
| nestovinti byby padocinti….

respektą tau perduoda toks „senas“ metalo klausytojas iš Antakalnio už labai tikslų palyginimą (jo manymu).
:)

speigas
2006.01.22 21:45

E: manau,jog ta palinkejima reikia supratsi kaip ironija,o ne tiesiogiai. Beje, tais laikais, kai choras grojo metala, daznas interviu baigdavosi “stay brutal”, “satan” ir panasiai.

E
2006.01.22 18:17

beje, labai geras palinkėjimas – “Satan!!!” :D
gerai dar, kad ne “Sieg Heil!” :D bet turbūt skinams taip sakytų…

E
2006.01.22 18:16

geriau jau groliai, negu žasai.

bet… pagyvensim – pamatysim. netikiu, kad jie ką gero sugros, bet bus smagu pažiūrėti, kaip jausis tokiam renginyje ir kaip į juos reaguos publika.
šiokia tokia intriga :)

sammet
2006.01.20 23:51

jubiliejinis 125

DReifZ
2006.01.20 23:11

As per tv maciau kaip jie jau pries kelis menesius kalbejo kad darys roka gera ir isleis rokava albuma ar ten kazkas tokio bet db tai ne patys trbt nezino nors jej pavarytu taip kaip kad anksciau tai butu visaj fajna nu galim pripazint kad tokie gabalai kaip sudrumskime ramybe ir ji suka sio to verti =D

grunge
2006.01.20 22:31

kas alaus?

darek
2006.01.20 21:44

V pyzdu tuos zasus!!! Sumane matai savo malonumui nestovinti byby padocinti….

Adis
2006.01.20 18:30

Hm. Rekordinis straipsnio komentarų skaičius. Visgi ŽASai profesionalai show biznyje (nieko bendro su muzika ;) – kibirkštį net ir tarp metalistų sugebėjo išvystyti iki gana padoraus laužo ;)

chain
2006.01.20 00:03

…..well…kam kaip atrodo….ZAS’ai niekad nebus metalo grupe….taskas….o ponas atsakymu generatorius keletu aspektu buvo labai teisus….musu tamsusis pasaulis….tikrai per daug viska kritiskai vertina…..cia gali prasimusti tik per krauja…ir pripazinima…..kuris irgi ateina isliejus nemazai prakaito….bet taip ir turi buti….lyderiai nenukrenta is dangaus….jais ne gimstama…jais tampama….ant scenos ar verslo pasaulyje……….saugokim musu pasauli….nes isores spaudimas jam totaliai dideja kasmet…..ir tik toks grieztas poziuris gali apsaugoti nuo visokiu popsisku trojanu i si pasauli……amen…

sammet
2006.01.19 14:46

ko niekas neskelbia apie udo konca

law_
2006.01.18 20:03

kas čia?

carcass
2006.01.18 16:15

kas shiena ravi, blectva tu ?!!?

sammet
2006.01.18 15:40

sabas jega

mary
2006.01.17 18:22

Arba iki jubiliejinio 150. Nebūtina rašyt į temą.

sammet
2006.01.17 16:18

musam iki 130

ALCHEMY
2006.01.17 14:11

ai su tais laikrasciais visko buna, o dar su tuom 15 min :) kaip ir su horoskopais

fuck_me_jesus
2006.01.17 01:45

ble esu tinginys, buciau paskaites priesh tai buvusi komentara buciau nerashes

fuck_me_jesus
2006.01.17 01:43

Shiandien sostines dienrshty 15min skaiciau apie visu gerbiamus zas, kad jie nezda keisti stiliaus nei i rock nei tuolabiau i metal ir sekantis ju albumas bus popsovas, tik popsas bus ne komercinis ir ne toks kip iki shiol :)

metale
2006.01.16 22:19

va, sian perskaiciau 15 min ir ten buvo parasyta, jog zasai toliau popsa varys, tai kad nera cia ko dziaugtis del ju sugryzymo prie metalovos muzikos:) zodziu, jie ne truu:DD

SStorm
2006.01.15 15:34

Reiktų įvest savoką Obituario sindromas -> t.y. nesugebėjimas naudotis knopkėm , . ir – :-)

DReifZ
2006.01.14 20:04

Siaip janimas Linkin Parkus myli kokia puse lietuvos =D

___athamans___
2006.01.14 16:31

o siaip pasakius norit pasakysiu ka jaunimas klauso:) slipknot cia nr 1 lietuvoj tarp paaugliu biski vyresni dauguma klauso sepultura o senukai …..nuostalgija seniem laikam metallica ar dar kokiu ten nazaret judas priest ar dar ten kokiu is tos srities dinozauru nu virs 50 metu tikie tai ac dc eina i trasa ar ten skorpions tokiu svelnesniu daugiau :)

___athamans___
2006.01.14 16:24

nevarykit ant tu zasu taigi reik is kazko gyvent :)

___athamans___
2006.01.14 16:23

:) joa tiesa bicai sako reik per metalovus koncus is kazko gert tai ka surengia forsam mandarinu technuskini konca kokiam kaime numelzia nuo durneliu po 10 ar ten po 15 lituku nu aniem is ju gal atitenka kokie 5 -6 lt nes uz sakles nuoma atsimeta uz kitus navarotus tai va kancovkei gaunas kad zasai yra zasai gyvena is forsu o baliavoja su metalais

Widowmaker
2006.01.14 13:21

O aš norėsiu plakato su parašais!

mary
2006.01.14 13:11

Už tokį nuopelną žąsams galima bus įteikti medalį per FF.

DReifZ
2006.01.14 12:50

Skandalas baiktas =D

sammet
2006.01.14 12:08

m/

Widowmaker
2006.01.14 04:36

666

Widowmaker
2006.01.14 04:36

665

agnieshka
2006.01.14 03:12

nu ka padarysi…akcija_atrakcija ;)

sammet
2006.01.13 23:26

as irgi m/

DReifZ
2006.01.13 21:02

Prisidedu =D

Morandis
2006.01.13 20:12

Darydanas supporta ZAS’am rasau tam, kad sis straipsnio komentaru skaicius pasiektu geidziama, geidziamiausia – 100.

DReifZ
2006.01.13 17:50

“kazin ar jie sitam forume lankosi”
Paziurek atgal truputi Linas Zareckas apsireiske visgi =D

Widowmaker
2006.01.13 09:56

Gal geriau FF plakatą su ŽAS narių parašais ;-)

Lizard King
2006.01.12 22:33

gal 100jam bilietas nahalia?:/

juozas
2006.01.12 21:47

Šimtą šimtą…!!!!

(čia aš apie postų kiekį) :))

Good Ol' Timez
2006.01.12 18:25

”O apie “BR” musu diskusijose nemaciau, kad kas sneketu, kaip apie ZAS gabala. Nors speju, jie sita gabala moketu sugroti… :) ”
To Liuzer: He he, o tai be BR koki dar ghostormu smota jie gebetu sugroti ? :))) Arba any dethova smota? Ehmm… Stai ir islenda tokiais atvejais bbis is maiso, ir musu disputs nebereikalings. Reikia moket instrumentas valdyt, o ne tik pr’as varyt:) Galu gale ne viskas yr for sale, kaisaka ne uz toki rytoju kovota stygos vyniota… :))
Sia viltinga gaida ir pabaikime nesutarima,
tuo labiau, kad ferrume viena po kitos rimtesnes naujienos apie rimtesnes kapelas. LT organyzeriams respect ir thanx.

grunge
2006.01.12 17:49

kazin ar jie sitam forume lankosi

mary
2006.01.11 21:46

O žasai tuo tarpu trina delnus iš džiaugsmo matydami, kokį skandalą sukėlė.

sol_Invictus
2006.01.11 21:16

“O jei neileisim, nes “pilietis buvo neblaivus ir kele gresme visuomenei bei atlikejams”? :)”

Tai dar paziuresim ar busiu neblaivus ;).AHA…As BUTENT TAS KURIS KELIA DIIIDDDDZZZZIIIAAAAUUUSSIIIIIAAAA GRESME :)….Prajuokinote ;)

Liuzeris
2006.01.11 20:54

“Paduosiu i TEISMA ;) .Ir ISLOSIU.Ir zala prisiteisiu ;)”

O jei neileisim, nes “pilietis buvo neblaivus ir kele gresme visuomenei bei atlikejams”? :)

sol_Invictus
2006.01.11 19:20

“Jonai, taves, jauciu, neileisim i Mulen Ruza is tiesu :))”

Paduosiu i TEISMA ;) .Ir ISLOSIU.Ir zala prisiteisiu ;)

Liuzeris
2006.01.11 18:58

Jonai, taves, jauciu, neileisim i Mulen Ruza is tiesu :))

sol_Invictus
2006.01.11 18:25

Aha dar kaip garsas bus “susiktas” (O tai parupinti “headlaineriams” visiskai nesunku ;) ir poveikis geresnis negu pomidoru) paziuresime ka jie gales ten “parodyti” ;) …

blackeagle
2006.01.11 11:36

man atrodo kad jie uzmirsko kaip reikia gyvai dainuot

blackeagle
2006.01.11 11:32

reiks paziuret kaip jie varo

ShizoHagne
2006.01.10 19:14

O siaip interviu mane pralinksmino:)
Bet jei Zas koncertuos paskutiniai, tai man netragedija, jei ka, bent jau spesiu laiku i autobusa:) Taxi atrodo pabrango, ane?

ShizoHagne
2006.01.10 19:09

Dar apie pomidorus… žmonės, juk gyvename modernioje visuomenėje (bla bla bla), o daržovių mėtymas jau viduramžiais buvo (atgyvena)
Vat pagalvojau, jei atlikėjas tau nepatinka, galima jį apmėtyti rožėmis… Bet stipriai, per veida su aštriais spygliais.
Ir gražu, ir modernu, ir dar kvepia.
Del bapkių tai nelabai baisu, juk galima nuvažiuoti į kokį gėlių turgelį ir susitarti su pardavėjais del senų rožių supirkimo papigiai…

Widowmaker
2006.01.10 10:34

> http://www.gitara.lt/pries-plauka/1.html
> Nuomone apie zhasu veikla. Na cia kaip ir biografine
> recenzija ar pan.

Nu ir šūdas ten parašytas. Kokie nx skandalai vėlesnėse stadijose ? O dar ta “teisėjo” intonacija… birzgalas

Liuzeris
2006.01.10 09:31

Good Ol’ Timez: faktai cia neiskraipyti, viskas priklauso, kaip skaitai ir interpretuoji ta Choro atsakyma.

Tru grojo REGREDIOR, GHOSTORM;
Choras – PARRICIDE;
Taraila – GHOSTORM, REGREDIOR;
Visi jie groja ZAS (na, Taraila greiciau grojo, bet anyways)

“…Bet sikart uzkabino sita interpretacija.”

Interpretacija, siuo atveju, yra tavo, o ne Choro :)

Taigi, nereikia taip jautriai reaguoti, niekas cia nemistifikuoja nieko :)

O apie “BR” musu diskusijose nemaciau, kad kas sneketu, kaip apie ZAS gabala. Nors speju, jie sita gabala moketu sugroti… :)

Good Ol' Timez
2006.01.10 03:03

Pyze kaze karamele!?! Egi kaip palieptumet suprasti toki teigini:

”…kai buvome dar REGREDIOR, PARRICIDE, GHOSTORM, o vėliau ŽAS.”???

Tai koks cia bybis raibas gaunas?!? Kur ir kada v zhyzny buvo Ghostorm rysys su Parricide ir Zas, ar gal kada pastaraisiais metais susiformavo :))?
Taigi Ghostorm pirma irasa – demushke The End of All Songs – irase Omenas + trys Dissection bichai (bugnai, vokalas ir bosine g). Veliau Frozen in Fire CD velgi Omenas ir Taraila, Dissection Brazas, Andrius Daugirdas bass ir Tru vokalas. Et cetera.

Vienzo, bukim biedni bet teisingi, nes kitaip gaunas WhatTheFuck…

Siaip i ferruma nerasineju, tik paskaitau, geras saitas, RESPECT. Bet sikart uzkabino sita interpretacija. Kaisaka, pries skelbiant info reik tikrint faktus :)

Ka mano ‘senimas’ apie tokias buvusios LT scenos mistifikacijas, Vacka ka manai ;)?
O tai sklando diskusijose mitai ‘bybis raibas yr senas geras zas gabalas’ ir pan.
Fuck it man…

DReifZ
2006.01.09 17:50

Bilas kazkur ambasadoj dirbo ir su muzika nieko bendro net neturejo kiek zinau..

zivija
2006.01.09 13:01

Susimushkit =DDDDDD

giedrius
2006.01.09 11:58

http://www.gitara.lt/pries-plauka/1.html

Nuomone apie zhasu veikla. Na cia kaip ir biografine recenzija ar pan.

carcass
2006.01.09 11:27

o ka veike anxciau bilas? irgi metalas buvo ar kaip visad, talismanas kieno nors? ;]

liudesio_prerija
2006.01.08 18:54

to voras

Na kekshes parsidavineja uz pinigus…

voras
2006.01.08 18:02

norejau , bet nesupratau :))

liudesio_prerija
2006.01.08 16:52

Ka as galiu pasakyt… Nekaltos mergeles gali tapti kekshem, bet kekshes nekaltom netaps niekad… taigi , kas norejo tas mane suprato.

grunge
2006.01.08 15:08

as rasiau kad tegul groja:)
bet uz skandalus ant lauzo juos (joke)

Khan666
2006.01.08 11:49

grunge: paziurek ka auksciau rasei

grunge
2006.01.07 17:06

nu ir ant LAUZO JUOS :)

daliax
2006.01.07 16:40

Na ir skandalistai :D. Eilini karta ZAS’ai (straipsnis apie juos) sukelia skandala..

banditaz
2006.01.07 14:38

He he, kažko nujaučiu, kad ŽAS’ams šis str. turėtų gerokai patikt, nes jau senokai patapo daugiausiai komentuotas ;D~

Vacka
2006.01.07 13:15

Cool paskutinė straipsnio fotkė prie BMW.

grunge
2006.01.06 18:30

nu jo as nemegstu tu zasu irgi bet sakau tik tiek kad tegul groja jie ka nori

adidas666
2006.01.06 18:19

Tarp Burying Place ir Zas’u nematau ypatingu skirtumu.Galetu Ambraziejus vietoj
savo nepavargstancio bugnininko Chora pasiimt…

king nothing
2006.01.06 16:16

nematau del ko cia ant tu zasu dergt juk dar nieko nesugrojo, vo jei kokius mandarinus prades grot tada prasau dergsiu ir as juos pilnu tempu.
O taip gan neblogai seniau sugrodavo jei ir dabar pavarys taip tai RECPECT jiems man labai patiktu.O ta dergima motivuot ten tuo kad jie pasikele ar ten taip kokie zmones neitinkantis ira visiska nesamone, juk nesizenyt us ju zadam o tik kaip groja paklausyt.;)

Khan666
2006.01.06 14:21

grunge: “patys bl sedit savo rusiuose birbinat gitaras uz 200lt ir pavydit kad negelit sugrot kaip grupe
o ateje is rusiu garazu stumiat ant tu…”
jei tu sneki ir apie tokias grupes kaip Burying Place, Nahash, Dissimulation ir kt., tada riebus fuck’as pries tavo snuki! aciu uz demesi

Khan666
2006.01.06 14:17

jei fuzuotom gitarom groja, tai dar nereishkia, kad visi juos turi gerbti ir sakyti, kad jie axujieni kaip grunge sako.

Dunkelheit
2006.01.06 01:07

grunge, tai klausykis, ko cia keikies?

grunge
2006.01.05 18:15

nx cia sumiat vl tegul waro ka jie nori tie ZAS ai
patys bl sedit savo rusiuose birbinat gitaras uz 200lt ir pavydit kad negelit sugrot kaip grupe
o ateje is rusiu garazu stumiat ant tu kurie susikale bapkkes is popso ir pradejo metall ar kazka panasaus grajint
tegul daro groja visgi geriau nei kokia yva ar riaubiskyte su kucinsku

mynde
2006.01.05 16:51

sutinku ir stopudovai per frosta jie pavarys

siemka
2006.01.05 15:07

nu ko jus ant ju varot???? taigi zmogai grizta ten, kur jiems ir vieta :D ir dar. nieks neturi teises kazka sakyt apie zmogu, jei jo nepazysta, o tik skaite interviu or smth like that. is tikro ZAS’ai labai faini zmones, su nerealiu humoro jausmu.

white pony
2006.01.05 14:01

del tu pomidoru…
na, jei kas svysteletu per savo nekenciamos/ziauriai nemegstamos grupes koki daikteli, kuris nesukeltu gresmes sveikatai, irgi butu savotiskas RESPECT. Juk savotiskas ultra savo nuomones pareiskimas neperzengiant tam tikru ribu. Gal esu nesveikas:)), bet savotiskai pritariu tokioms akcijoms, kai uzuot internete deje ir derge ant ZIAURIAI pasisikusiu ar nekenciamu zaideju, politiku, grupiu, kazkas griebiasi veiksmu – meta i tuos veikejus tortus, aplaisto limonadu ar numeta koki MINKSTA pomidora :) zpdziu, praskaidrina ta monotonija :) bet, zinoma, kai kas pasakys – nuo maistines neigiamo poziurio israisko iki smurto proverzio – vienas zingsnis…Gal ir taip.
nors, pamenu, ir roskileje (danija), ir lahtyje (suomija) i scena sugrize sex pistols buvo solidziai apmetyti purvo maiseliais

Widowmaker
2006.01.05 13:17

Jonai, o apie ką tu su jais šnekėsi ?

Dvasklajys
2006.01.05 13:07

Manau, kad jei ZAS ateis i FF su savo klasikine programa, kaip per visokius NML tai bus absurdiska, nes jie butu ne ten pataike. Na kadangi jie pasirinko groti tai ka turi labiausiai true (atleiskit uz issireiskima), tai manau dar nieko tokio. Na o cia isteriju kelti nereikia del ju, gi pasiziureti visalaika idomu + ir bilieto kaina del to nekinta. Manau kai jie uzlips ant scenos tada viskas ir paaiskes. O seip butu labai idomu pamatyti kaip uzgrotu koki Bybi Raiba ar dar koki sena gera gabala. :)

Vovka
2006.01.05 10:46

vazhiuosiu ish klp vien tik del zas’u. ish kitu grupiu Goetheanum norechiau ishgirsti dar karta.

Morandis
2006.01.05 10:23

Adi, atskleisk – kas tave ismoke taip meistriskai demagogint?

Adis
2006.01.05 09:35

Žiūriu, Morandis eilinį kartą žvaigždinėja ;) Primena kažkada čia besilankiusį kipšą. Anas irgi prieštaraudavo bet kam, ką tik rasdavo, kad savo genijiškumą ir išskirtinumą pabrėžti…

O dėl ŽASinų – na jei jie didžiausią kaifą gauna iš babkių, gautų už jų “kūrybą”, o ne iš pačios kūrybos – na, koks gi kieno reikalas? Tik jų pačių. Kad FF gros – irgi visai neblogai. Bus galima ramiai paalinėt ar namo anksčiau išeit. Nematau absoliučiai jokios problemos.

Interviu geras, nes puikiai atliko pagrindinę savo funkciją – padėjo atskleisti intervuojamojo požiūrį. Gaila tik, kad nieko naujo nepasakė :/

sammet
2006.01.04 23:48

i duju kamera zasus pidarasus m/

Sol_Invictus
2006.01.04 23:42

“Jonai, tave specialiai patikrinsim, ar kokiu marinuotu pomidoru sloviko neisinesi… ;)) ”

Nieko tokio tam tiks ir vietinio baro uzkandziai ;)

s2
2006.01.04 22:07

Liuzeri,
santūrumas yra metalystų privalomasis atributas. ir niekas per ferrum koncertus niekada nejuda salėje. nes gali blogai baigtis.

Sol_Invictus, taip, priimame, turim tam teisę. :)

Morandi,
| Tu tai vadini “dvasia”?

taip, smegenų reakcija, jei tau patogiau. nes ne kaulais ir ne mėsa.

| Na as tai linkes pavadinti “poza” ar netgi dar kitaip
| “bėda”.
| Na bet kaip jum patogiau taip jus ir vadinkites. ;]

manau, daugumai vyrų priimtiniau kaip nors vadintis, negu nesugebėt savęs apibrėžt ir tuo pačiu sakyt „darykit tik taip kaip ašei“..

| ligotas poziuris yra BLOGAI. Bū. ;]]

myžalai tu, nesugebėdamas apibrėžt ligotumo anei blogumo rašai mum bybius. kodėl tu toks keistas radikalas? nuo kelerių metų esi toks?

Liuzeris
2006.01.04 22:06

Jonai, tave specialiai patikrinsim, ar kokiu marinuotu pomidoru sloviko neisinesi… ;)))

Sol_Invictus
2006.01.04 21:51

Ech jus…. Patys priiminejate kiekviena zodi uz gryna piniga… Paranojikai :D

Morandis
2006.01.04 21:29

“Morandi, galbūt tavo argumentai nenuginčyjami, galbūt Jonas liko dvasioj niolikmetis, kaip aš.”

Tu tai vadini “dvasia”? Na as tai linkes pavadinti “poza” ar netgi dar kitaip “bėda”. Na bet kaip jum patogiau taip jus ir vadinkites. ;]

“ale tu man bratka pasakai: ir kokį gi aspektą atstovauji? vienintelio sveiko požiūrio į gyvenimą aspektą?”

Taip. Nes ligotas poziuris yra BLOGAI. Bū. ;]]

Liuzeris
2006.01.04 21:24

Visokiu rakandu metymas i atlikejus tikrai atitinka issvajoto Undergroundo kriterijus. Apmetykime agurkais ZAS ir Lietuva bus laisva. Geriausiai apmetykime juos dar prie Mulen Ruzo duru. Zinos, kad nereikia list ne i savo darza. Nesvarbu, kad ji ravejo eile metu, grodami kultinese grupese, darydami pirmuosius Death Comes ar vezdami i Lietuva Anathema, Deicide… Susikti posistai!!!

O jei rimtai, jei kas is tiesu ketina metyti kazka i bet kuria grupe (neisskiriant ZAS) per musu koncertus, tikrai sulauks nekokiu pasekmiu…

s2
2006.01.04 20:57

nu aš tai manau, kad visą šia temą išeina apjungti į vieną — atsineškime raugintų pomidorų ir FFroste tikrai bus ką veikti. :))
vieni mėtys į Ž.A.S., kiti į mėtančiuosius. :))

aš manau, kad tai bus nuoširdu ir visiems priimtina.

Morandi, galbūt tavo argumentai nenuginčyjami, galbūt Jonas liko dvasioj niolikmetis, kaip aš. ale tu man bratka pasakai: ir kokį gi aspektą atstovauji? vienintelio sveiko požiūrio į gyvenimą aspektą? :)

mūūūūūūūūū.

Morandis
2006.01.04 20:29

Ja ja, sol pradek dar keikti visus sventuosiu ir slovinti setona – bus dar labiau fain.

Klausyk, man yra VISISKAI neidomu, ka ten tu ant savo kupros ar pimpalo isnesei 8-tam ar 9-tam desimteti ir kiek tu tarybu sajungos veliavu sudeginai. As tik matau koki suda tu cia pilstai esamu momentu ir kaip tu is sono atrodai. Ir ka beje visi mato. Ir viskas. ;]

Sol_Invictus
2006.01.04 20:19

“ble, jei cia taip rasytu koks niolikametis, dar gal net ir nusijuokciau (du kartus), dbr gi tik graudu darosi, kai matai kokio tipo zmones sudaro metaline subkultura”

Mazai tu nutuoki apie ta kultura sikniau…Nezinai kokiais laikais mes isaugome ir ka turejome istempti ant savo peciu.Kiek liko is tos kartos???? VIENETAI.Ir zinai kodel???? Pasidomeki pats…Jeigu toks jau protingas / inteligentiskas ir gudrus… Is supistas savimyla…

Sol_Invictus
2006.01.04 20:10

Morandi.KOKS TAVO SUPISTAS REIKALAS ?????? O kad tu VISKA TIESIOGAI “suvirskini” tai cia jau tavo reikalas.Bliat pastoviai savo supista nuomone(kuri MAN neydomi) ikisi visur kur tik randi kabliuka prisipisti.Pats matyt didesnis infantilas(kai esi prie sios dezes) todel taip ir issipisineji kaip tik nori ir su kuo nori.DEMESIO TRUKUMAS????? Seniai pastebejome visi..

P.S Uz tokius zodzius ir “issipisinejumus” kurie yra taip pat manau “asmenisko” pobudzio arsenalas gali likti ir Morandzio marmuzei.O su Choru ir Tru as ir taip prieisiu pasikalbeti.BE PYKCIO…

Morandis
2006.01.04 19:49

Sol, tu man atrodai arba kaip infantilas arba kaip boba. Vienas is dvieju arba abu viename. Karoce atejo i ferrum’a ir dabar ant vis pasaulio varo apie savo asmeniskumus su ZAS’ais. Da pashol tu gal? jei turi su jais kokiu problemu eik jiems ta i akis ir pasakyk, o ne vemk cia crap’a visoki ir girkis kaip tu juos is uz kampo koncerte buteliais apmetysi.

ble, jei cia taip rasytu koks niolikametis, dar gal net ir nusijuokciau (du kartus), dbr gi tik graudu darosi, kai matai kokio tipo zmones sudaro metaline subkultura.

white pony
2006.01.04 19:11

liuzeri, tu sumautas :)) smiki! RESPECT. RESPECT ir tau, ir chorui. Visu laiku geriausias pokalbis ferrume. na, is ties, mes su zarecku ir jonu taigi is tos pacios kartos, kuriems heivi metal tada buvo kur kas daugiau nei muzika. atejes i gigsa (na, aisku, ne tuos uz 6 litus klube intro su dviem kolonelem), as irgi daug ka matau lygiai ta pati, ka ir choras. Bet, aisku, pats save raminu – ko noiret? Juk laikai keiciasi, o mes tieisiog gyvenam tais sentimentais ir kaip seniai atsidustam – ot buvo laikai :) negaliu sakyti, kad tru su zarecku man labai imponavo, kita vertus, tieisog gerbiu uz toki lyg ir absoliutu b dejima, bet su marketingo pagrindais. pritariu jonui, kad anais laikais buvo geriau pavaranciu uz ta sventaja vilnieciu trejybe, gal ir sirgo tie vaikinai tuo pozeriskumu, taciau, blemba, sarmo taigi jie turi. man patinka, kad jie pakankamai atviri, pakankamai ironiski etc. mane kur kas labiau uzknistu bicai, kurie deklaruotu, kad jiems svarbiausiai kuryba, o babkes px, o paskui tyiiai dusintu savo leidejus, promuoterius ar vadybininkus
aiksu, asmeniskai man truko tik vieno dalyko – tos kultins sitorijos apie karaliaus ir zarecko promuoteriu bizni, kai jie buvo atveze DEICIDE. Kokia gi suma tada “sudege?” legendos vyloja apie 7 tuks zaliu skola, bet kaip buvo is tikruju?
na, ir dar karta pasikartosiu – RESPECT jums abiems.

Crazyte
2006.01.04 18:47

Sol_Invictus> visai cool mintis, sakyčiau… O ką – kodėl gi ne? :)

Sol_Invictus
2006.01.04 16:53

Taip ASMENISKUMAI.Nes jie visada net budami toje scenoje senais laikais elgdavosi kaip supisti Rock STARAI.Taip as nebijau sito zodzio.Nes dalyvavau scenoje tuo laikmeciu.Tokios grupes kaip MORGANA ir BURYING PLACE visad buvo 100 kartu nuosirdesnes ir neapsimetinejo zvaigzdemis.Siuos zmones as gerbiu o ne POZERIUS…Tai beje taikytina nemazai Vilniaus grupiu(Nors NE VISOMS)

P.S Interviu geras,klausimai geri…Atsakymai irgi atrodo nuosirdus….Bet…NEKENCIU ROCK STAR ATTITUDE :P

P.S Pasiulysiu nebloga ideja(Sunkiajai nuzikai prikelti LT).Sis koncertas nieko neisspres,nes jis vyks Vilniuje o kaip zinia tai dar ne visa Lietuvele.SUPER ROCK TOUR 2006: Dalyviai(ZAS,RUINATION(Butinai su Jonu is dangaus) ir ZALVARINIS,ir kiekviename didesniame mieste kartu turetu sugroti vietines sunkiosios grupes.Vat tada gal but kazkas ir pajudetu…

Visems kuriemas pasirodziau kaip kazkoks paranojikas :)…

I DON’T CARE…

odium
2006.01.04 16:42

o tie patys buduliai, tiksliau radioshow, grojo, jei neklystu, “death comes 7″, kai hypocrisy koncertavo. gaila neteko sudalyvaut dar tada:/

Kostra
2006.01.04 16:37

“Man atrodo, kad situacija bus ANALOgiska kaip su grupe BUDULIS per Nauja Krauja ’03″

Ta Nauja Krauja ir as buvau prisimines. Kazkodel pries ir per ta koncerta niekas nesukavo ant kartu su Algiu Greitai grojusio Dremos. O pastarasis irgi juk iskeite death metal ir ilgus plaukus i popso prodiusavima. Net geriausio prodiuserio titula kazkada buvo gaves.

o mulenruzas tokia vieta – nevalit kas groja, eini prie baro arba i ta sale ir tvoji.

burn
2006.01.04 16:30

Nesuprantu, kodel tas sol invictus toks piktas ant ju. Atrodo, kad jo moteri butu nuvylioje ir visi vienu kartu padare…..cia kazkokie asmeniskumai. O as maniau kad jam koki 14…keista:)
Ir nevarykit cia seniai, kad jauniem patinka tokios atrakcijos…man 21 as ir jaunas…ir man nepatynka.

speigas
2006.01.04 13:02

Na, tikrai Jonai, kam tie asmeniskumai?:)bet stai man asmeniskai(:)), tiek Regredior, tiek Ghostorm, net ir Parricide vistiek tais laikais grojo geriau uz bet kuri grupe is Alytaus.Asmeniskai :) nei vieno is Jusu nepazistu, tai vertinu grynai pagal muzika.
O metalistai pasikeite tikrai siais laikais.Internetas juos pagadino.Mano laikais, domejimasis tokia muzika buvo religija, gyvenimo budas.Geras jausmas budavo atplesiant sviezia voka su demo ar zinu viduje, o dbr…Mp3 ir prisigert ir ant kitu pakiaulint.

futureal
2006.01.04 11:54

oho kiek daug komentarų
matosi, kad žasam neabejingas ir didelis ir mažas :)
vadinas zasino savo pasiekė :)

svalak
2006.01.04 10:06

interviu geras, gerai parinkti klausimai, atskleistas respondento požiūris ir pan. O jei kam nepatinka atsakymai, tai čia jau ne nuo interviu kokybės priklauso;)
O skaitant interviu galima justi, kad kalbama ne su menininku, muzikantu, bet su verslininku. Kiekvienam savo.

Morandis
2006.01.04 08:47

Labai geras sveiko poziurio interviu. Dar karta pagarba ferrum komandai uz toki idomu siurpriza, jei iseis tikrai reiks sudalyvaut.

O Sol_Ivictus, tai gal tu geriau jau ir nutiltum, nes net juoktis is taves nebesinori. 30 metu diedas rekia garsiau uz sesiolikameti shudpanki. Graudus gi vaizdas, Sol…

Sol_Invictus
2006.01.04 05:23

Visi tik ir sako: Ko cia parinates ir panasiai panasiai…Cia gi tik Joke’As….

Tai as irgi taip manau(NERA CIA PARKIU JOKIU),bet arba pas mane nera issivystes normalus humoro jausmas arba tas jausmas labai jau specifinis :)… Na NESUPRANTU as tu ZAS prikolu ir issikalinejimu.”Neveza” jie manes.O jaunesnei kartai(ir siulantiems nesiparinti) manau tokia Humoro forma yra priimtina ;)…Tik ne man…

P.S cia manau tik vykdoma svietejiska jaunimo “akcija” apie ka leptelejome su Liuzeriu.Kad tokiais pigiu atvejais tai jau nekreipiu demesio ;)….

Verminanimus
2006.01.04 03:28

To Linas
Jei sakai kad tik tavo karta belanko metalovus renginiu, tu labai klysti. Pvz man 21-nieri ir per paskutiniuosius pustrecius metus aplankiau apie 40 metalovu/rokovu renginiu/koncu (Mansona, Behemoth (abu kartus), Vader, Mayhem, Dismember, Entomed, Cannibal Corpse, Rotting Christ, Impaled Nazarene, Obtest, 2 Roko Naktis, 2 Naujus Kraujus, 2 Frostus, 3 Antipopsus ir galybe kutu visokiuose kabakuose/klubuose, kuriu visu isvardinti tiesiog neatsimenu ir ilgai uztruktu. Ir koncuose dazniausiai matau savo amziaus jaunima. Todel jei sakai, kad tik tavo amziaus zmones belanko metalovus koncus tu labai klysti. Aisku as nenuvarau i pranzuzija, net i lenkija nenuvarau, nes esu tik vargsas studentas, taciau lietuvoje as metalovus koncus lankau saziningai.
P.S.
Dainuokit bet ka, tik ne “Mociuciu Palanga” ir “Mandarinai”.

Vabalas
2006.01.04 02:19

As tai irgi nesuprantu ko cia visi rekauja. Nejaugi taip jau trukdo tie ZASai? Kam idomu kazkiek, tas paklausys, kam ne – nueis prie baro.
Man atrodo, kad situacija bus ANALOgiska kaip su grupe BUDULIS per Nauja Krauja ’03 – pagrojo sena SSG repertuara, visi paklause, pasijuoke ir uzmirso. Tuo viskas ir baigesi. Taip bus ir cia – atgros ZASai per FF ir toliau sekmingai popsa darys.

Linas
2006.01.04 01:32

to Sol Invictus

Koncerte nepatingek, prieik padiskutuosim! O tai cia reki kad taip ar anaip. Butu idomu isgirsti tavo samprotavimus! O del daiktu svaidymo i scena. Juk gali ka ir suzeisti! Negrazu!

s2
2006.01.04 01:17

| Tikrai metalo scenoje neieškome naujų fanų. Jų tiesiog
| nėra. Mūsų karta galima sakyti buvo paskutinieji
| mohikanai. Taip, atsirado naujų grupių, gal gimė vienas
| kitas jaunuolis, bet koncertuose, kurie vyksta Lietuvoje
| ar kitose šalyse, aš sutinku tik vyresnės kartos žmones.

:-))
jis čia apie savo koncertus šneka, turbūt.

| Galima pamatyti gatvėje vieną kitą „abrastuką“ (jauną,
| dar beaugančiais plaukais metalistą), bet kuo jie domisi,
| aš net neįsivaizduoju. Nematau, aš jų metalo muzikos
| renginiuose.

klausykit, ferrumiečiai, giljotiniečiai ir kiti koncertų organizatoriai, jūs netyčia neįsižeidėt? :-] na, tada viskas gerai su jūsų jumoro jausmu. :-))

mano apibendrinimas vienas: tele by-biam.

Kostra
2006.01.04 01:10

nelabai suprantu tu parkiu del zas’u. Nu pagros kazka link corssoverio ir tiek. Suprasciau, jei tai butu kazkokie headliner’iai ir bilietas kainuotu butent del ju dvigubai brangiau. Bet dabar…
Kaip tai visi pamirso apie grosiancias underground’o LT grupes…

Sol_Invictus
2006.01.04 00:47

Nieko tokio.NUSVILPSIM ir APMETYSIM VISKUO KAS BUS PO RANKA.Vis siokia tokia atrakcija :P

burn
2006.01.04 00:38

Sakot nepatenkinti…kad nelabai yra ko dziaugtis.
Nemanau, kad juos reikia ,kaip cia kai kas stenges daryti, smerkti. Puiku, kad zmogus nori buti garsiu, net nuostabu. Jo reikalas, koki jis kelia pasirenka tam garsumui igyti.
Kitas dalykas…koks skirtumas kas jie buvo, kas yra. Uzlips ant scenos ir viskas paaiskes. Zinoma tiketis kazko gero….na mazai tiketina vien del to, ka jie paskutiniu metu dare, O jei pagrotu tikrai kazka rimto, lenkciau galva.
Dar, galbut nereikjeo ju pasirodymo itraukti i Frosta visgi…visgi jame dalyvauti gal reikia pirmiau uzsitarnaut.Tiesiog manau, kad kiekvieno rimto metalisto sirdyje del to yra siokia tokia nuoskauda. Ne laikas ir ne vieta jame daryti kazkokius bandymus neaiskius.

DReifZ
2006.01.04 00:21

Sita straipsni perskaiciau trbt pats pirmas bet neatejo i galva nieko pakomentuot..Nu db galiu pridurt kad zas jau seniai yra sou grupe ir kazko tiketis is ju nlb reiktu bet visgi nemanau kad jie buvo viiski lameriai metalinej scenoj tik matyt weliau babkes pasifare swarbiau uz muzika ir taip jau gavos, o del regredior as ju neprisimenu bet klausant irasus galima pasakyt kad ju kuryba buvo gan originali ir niekuom nenusileido kitom lt fdeath grupem…

vladukas didysis
2006.01.04 00:14

Tikiuosei jie nors nebus vakaro “vinis”. Juk visgi kaip ir debiutantai. Nors šeip negali sakyt, kad jie padeja ant metalo, pora teisingu grupeliu žino. Netgi viena lietuviška!

ir teisingai jie apie komercija kalba. Idejos idejoms, bet est tai reiki. Pofik kad darbas šudinas.

Widowmaker
2006.01.03 23:38

Kai pasirodys, tada ir vertinsim

banditaz
2006.01.03 23:34

Blemba tas nesveikas lietuviškas mentalitetas :))

Visą laiką nepatenkinti ir nepatenkinti. Jūs ką, mamos papą per mažai žindę? Suvedė galus, neišėjo, sugalvojo bajerį padaryt. Praktiškai padarė, a jūs kiba apsimetat nesupratę. Jau geriau tyliai bb pasidėtumėt ant stalo vietoj rėkimo. Nedėkingieji! :D

Incinerator
2006.01.03 22:23

Tai Zas gi ne muzika o pantomima

Liuzeris
2006.01.03 22:20

“…i koncerta gali ateiti nemazai nieolikmeciu kurie yra net negirdeje apie LT sunkiasias grupes ir tai jiems bus pirmasis susidurimas su grupemis”

Taip, ir tai yra labai didelis pliusas. Nezinai, kas is tu n-iolikmeciu iseis veliau. Kaip cia kazkas sake, nuo ZAS’u ir pradejo klausytis sunkesnes muzikos, taip kad… ;)

“..tai kaip gel zvaigzdunu “honoraro” Liuz ;) ?”

Na, Jonai, juk zinai, kad tai – komercine paslaptis :)

kolybokas 666
2006.01.03 22:20

choras pasikeles pizonas is setonkes pyderu chebros

Sol_Invictus
2006.01.03 22:15

“Jonai, tu cia i kazkokius asmeniskumus pasileidai… ;)”

Galbut…Bet as zinau ir kita ju puse.Taip jie apisiskaite/issilavine,bet tuo paciu nereiskia jog as automatiskai gerbsiu ju nuomone…

Citata:

“Sąžiningas verslas, gaminant produktą, kurio reikia vartotojui. Ir gaminant kokybišką produktą”

Ar taip gali pasakyti tikrai TALENTINGAS atlikejas????

Vienintelis ZAS pliusas yra tai jog i koncerta gali ateiti nemazai nieolikmeciu kurie yra net negirdeje apie LT sunkiasias grupes ir tai jiems bus pirmasis susidurimas su grupemis.Aha… O tai kaip gel zvaigzdunu “honoraro” Liuz ;) ????

Beje jokio prikolo as juose nematau….Man neidomu net i ju muzika o apie “sou” tai patylesiu.ZEMAS LYGIS ;)

Liuzeris
2006.01.03 22:01

Jonai, tu cia i kazkokius asmeniskumus pasileidai… ;)

Anyways, man ZAS’u pasirodymas yra prikolas. Yra kitos grupes, kurios rimtai ziuri i muzika ir ja atliks per FF. O ZAS’ams palikime linksmintoju vaidmeni, nors, neabejoju, jog jie sugros kokybiskai.

O siaip, ka as galiu pasakyti, pasikele jie nepasikele, bet Choras man pasirode kaip protingas vaikinas, ir priekaistu del atsakymu jam neturiu.

Sol_Invictus
2006.01.03 21:48

“anau jie tikrai turejo ko “keltis”..

Cha cha cha…. Jie nebuvo kazkuo geresni(pacioje pradzioje) uz daugeli LT Death metal grupiu,bet viskas buvo ”AUKSTESNIAME” lygyje tik todel jog jie buvo is Vln,turejo didesni priejima prie medijos ir panasiai panasiai.Grupiu jug tuo metu netruko ;).patys pasiskelbe apie kultini Vilniaus 3jetuka ir panasiai panasiai…Atsiminkite White Pony zodzius,kaip buvo “stumiama” KATEDRA.Mors tuo metu AUDRONASA ar PLENTAS arba net ir TILTAS(PORFIRIA) nebuvo labai jau zemo lygio….

O del interviu gerumo pasakyti,kad jis “vienas is geresniu” ….Sudas…Pozeriskumas….TOTALUS POZERISKUMAS.Taip gali kalbeti tik tie kas ju nepazysta….Nera jie tokie jau NEPASIKELE ir PAPRASTI vaikinukai.Geru tevu/geri vaikai.Visada norejo buti “starsais’ ….Pasikartosiu.Nesiruosiu ju ziureti,bet ten busiu ir kitas LT grupes palaikysiu.

Klasimas organaizeriams ;)

Tikiuosi sitie supisti “zvaigzdunai” negaus JIEMS PRIKLAUSANCIO honoraro o noredami sugroti su tokia SAUNIA kompanija pasitenkins “deze alaus” ir pica” ;)

MarelisMansonas
2006.01.03 21:36

man zasai buwo mire taciau dziaugiuosi kad wel pradejo wel groti ta nuo ko pradejo. realiai nuo zasu ir pradejau klausyt rimtesne muzika.zjb kad jie gros ferrume!

blakulla
2006.01.03 21:35

tiesa pasakius, tai vienas is labiausiai patikusiu interviu..cia kazkas minejo, kad net Regredior, Parricide laikais jie i visus ziurejo is auksto..manau jie tikrai turejo ko “keltis”..

Ūkanotas
2006.01.03 21:32

neklausau zas, bet zmogus protingai kalba, ypac apie rimtus metalistus ir korn, nors ju neklausau. Man zas muzika sudas, bet siaip man jie patinka :)

Gvazdadior
2006.01.03 21:31

Tegul daro ka nori,bet kaip buvo nevykeliai taip ir liks,metalistai bl atsirado!!!

Sol_Invictus
2006.01.03 21:28

Issipisinejantys Pizonai…..Ant Giljotinos juos…Interviu sudinas,nes kad ir ka sakytumete jauciasi Choro AROGANCIJA.Bet tuo stebetis nereikia.Dar kai grojo PARRICIDE buvo ispyzdejes ir trosko demesio…Jau nekalbant apie TRU…Visada ir jei patys(REGREDIOR) i visus ziurejo truputeli is “auksto”….”Sugryzimas”…Busiu FF bet situ piderasu sutves nesiruosiu ziureti… as pasakiau m/

TheGraveDigger
2006.01.03 20:48

man, atvirai sakant, pochui tie ZASinai :)

mary
2006.01.03 20:46

Ko niekas nerašot komentarų? Gal neskaitėt straipsnio?

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus