Naujienos

„W:O:A Metal Battle Lithuania“ konkurso nugalėtojai – KIELWATER

2009.03.26 00:00, FERRUM info

„W:O:A Metal Battle Lithuania“ konkurso nugalėtojai – KIELWATERKovo 25 d. surengto „W:O:A Metal Battle Lithuania“ konkurso finalo nugalėtojais tapo nuo 2002 metų gyvuojanti progresyvaus metalo komanda KIELWATER. Tokį sprendimą priėmė konkurso finalo koncertą stebėjusi vertinimo komisija. Ši grupė gavo didžiausią komisijos įvertinimą iš šešių finalo koncerte pasirodžiusių grupių.

„W:O:A Metal Battle Lithuania“ konkurso organizatoriai dėkoja visoms susirungusioms grupėms ir klausytojams už nuoširdų palaikymą, na, o laimėtojams linki sėkmės, varžantis su metalo muzikos atstovėmis iš įvairių pasaulio šalių „Wacken Open Air 2009“ festivalyje „Wet“ scenoje! „W:O:A 2009“ festivalis vyks Vokietijoje liepos 30 – rugpjūčio 1 dienomis.

Konkursą organizavo leidybos kompanija „Atra Musica“ ir asociacija „Ferrum muzikos projektai“.

Daugiau apie „W:O:A Metal Battle Lithuania 2009“ konkursą: www.ferrum.lt/metalbattle

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
___athamans___
2009.03.28 16:52

bomzas i konteineri ilindes irgi turi is ko pasirinkt :)

Birutė
2009.03.27 15:18

“Nū kad nelabai iš ko rinktis buvo”

Nū kad koncertas parodė, kad iš ko rinktis buvo.

Dreamer
2009.03.26 19:39

Nū kad nelabai iš ko rinktis buvo :DDD

Dorian
2009.03.26 18:05

as manau savaime aisku buvo kas laimes

theTruth
2009.03.26 17:10

jo del to ir laimejo, kad tu taip pasakei..

O siaip sveikinimai.

cepe6po
2009.03.26 16:01

sakiau gi… tik be reikalo pinigai sukišti :>

Dorian
2009.03.26 14:50

Mldc hebra, gerai broliukas pavare :D sveikinimai!

Evilized
2009.03.26 14:12

na va :)
sveikinimai :)