Naujienos
„W:O:A Metal Battle“ finalas – kovo 25 dieną
Konkurso „W:O:A Metal Battle“ nacionalinis finalas vyks kovo 25 d., trečiadienį, Vilniaus klube „Brodvėjus“. Koncerto pradžia numatoma 19 val., įėjimas kainuos 25 Lt.
Konkurso „W:O:A Metal Battle“ Lietuvos finale susirungs septynios komandos:
ANOMALY
BAUBAS
CREEPTOR
DEGRADATONIA
DERELICTION
KIELWATER
WINDHALE
Grupių pasirodymų eiliškumas burtu būdu paaiškės prieš pat renginį.
Netrukus startuos konkurso svetainė, kurioje bus galima susipažinti su grupių biografijomis ir kūriniais. Finalo koncerto komisija bus paskelbta artėjant renginiui.
Nacionalinį finalą laimėjusi grupė dalyvaus jubiliejiniame dvidešimtajame festivalyje „Wacken Open Air 2009“ vyksiančiame „Metal Battle“ konkurso tarptautiniame finale. Primename, jog 2008 metų Lietuvos nacionalinį finalą laimėjo ir „W:O:A Metal Battle 2008“ tarptautiniame finale dalyvavo vilniečių grupė MANDRAGORA. Tarptautinį finalą Vokietijoje laimėjo grupė iš Izraelio THE FADING.
Komentarai
Ką čia rinkt?! Gi Kielwater lyderiai, akivaizdu. Na, Anomaly gal dar nieko, bet jiems per anksti, tegu aCigauna kolkas. Bet man kažkodėl rodos, kad Uyndcheil laimės…
Reik pasidžiaugt bent tuom, kad greit pranyksi
Ačiū, Kafbojau :|.
Aišku, kad negirdėjau, skaičiau tiktais. Kam klausyt, paskaitai ir gana :|
:DDDDDDDDDDD
Negirdėjeu.
Grupių įdomumo, ne tik mum, bet ir kitiems pasirinkimas mažas. Pagal festo koncepciją ir šiaip labiausiai ir tinka Degradatonia ar Kielwater.
vaj vaj… o kas bus kitais metais…
šiemet labai silpnas pasirinkimas, mano – Degradatonia
man tai Anomaly nelabai šiaip per šeš šeš šeš suėjo šiaip. tikėjausi daugiau.
a bent girdėjai juos, eži ?
Heh, bus daug tsirko ištroškusių.
Anomaly į Evrovidinią.
Kielwater yra gėris, be abejo. Tik reikia kur kas adekvatesnio vokalo, bei albumo…
Ner ko klausyt. Screw it.
turbut data parinkta, kad tam tikros grupes atkristu ir neatvaziuotu varzytis, bo darbai neleis zmonem…. zajabysm/
2 angyu :
o dar iskaityk kad ir grupes groja vos ne 2gubai maziau laiko ir beje i konca varo savo jegom kiek zinau. plius dar koncas vydury savites… krc kaina siaip tai tikrai uzplesta.
Stebėtinai maža kaina krizės metams, nors kai tokios grupės… ;)
Vizija – BAUBAS / WINDHALE atstovauja Lietuvą
Tikekimes anomaly laimes :)
Zjbs vidury savaitės. Gal nevėluos ir garsas bus geras
idiotai ar ka vidury savaites rengt, beje gal kas zino kaip ten su garsu ir seip talpa tam brodvejuj?
Baubas duetą su Minedu darys?
vidury savaites…chuinia kazkokia…
maniau kad vel reiks balsuot uz komisijai atiteksianti zmogu
Linkiu kad isrinktu Gaytoxo grupe ir to pasekoje kitais metais sitas sudinas konkursas Lietuvoj nevyktu