Naujienos

WACKEN OPEN AIR solidžiai žengia į ketvirtą dešimtį

2019.10.09 20:33, Parengė Birutė

woa2020„Wacken Open Air“ (WOA) 2020 jau seniai paskelbė verdiktą „sold-out“. Labai stebėtis neverta, nes pasauliniu mastu bene svarbiausias metalo festivalis žengia į ketvirtą dešimtį ir jau paskelbė gana solidų dalyvių repertuarą.

Kitų metų liepos 30 – rugpjūčio 1 d.d. vyksianti metalinė fiesta jau dabar vilioja garsiais vardais ar ypatingomis programomis. Nenuilstantis Udo Dirkschneideris ne tik pasiūlys išskirtinį „Metal Heart“ 35-erių sukakčiai skirtą repertuarą, bet dalyvaus ir su savo neseniai atsinaujinusia grupe U.D.O. O įvertinant tai, kad vokiečiai tiesiog „dievina“ savas grupes WOA programoje ir gali gausiai jas palaikyti net paryčiais, šis faktas jiems – tikras „saldainiukas“. Nusimato dar bent 2 ypatingi įvykiai. Tai SODOM specialus „Angent Orange“ šou, pratęsiant šiemet kultinio albumo 30 metų sukakčiai skirtą programą. O veteranų JUDAS PRIEST komanda sulaukė kūrybinio 50-mečio, ir ta proga laukia išskirtinis pasirodymas „50 Heavy Metal Years“. Ką jau bekalbėti apie laukiančius tikrų tikriausių legendų – MERCYFUL FATE bei VENOM – benefisus.

Trešerių džiaugsmui programoje jau matome DEATH ANGEL, OVERKILL ir mums puikiai pažįstamų brazilių NERVOSA vardus. Gali pradėti džiūgauti ir bliakeriai – jų palaugoms jau paskelbtas norvegų KAMPFAR pasirodymas. Sugrįžta kultiniai švedų deferiai HYPOCRISY ir AT THE GATES bei vikingai AMON AMARTH. Metalkoro gerbėjai taip pat jau trina rankas – jiems imponuoja SICK OF IT ALL ir WHILE SHE SLEEPS įtraukimas į WOA 2020 meniu. Tradicinio, tik kiek modernesnio heavio fanus turėtų sudominti pirmas, bet tikrai ne paskutinis vardas – tai suomiai BEAST IN BLACK. Tuo tarpu egzotikos mėgėjams – progresyvo ir folkmetalio atlikėjai CEMICAN iš Meksikos ir prie jų derantys vokiečiai ORDEN OGAN.

Ir tai tik pradžia. Įvairaus kalibro kolektyvų 9 Wackeno scenose pasirodo virš 150. O kur dar jaunųjų grupių konkurso „Wacken Metal Battle“ dalyviai. Beje, nekantriai laukiame kitąmet paaiškėjant, kas čia vėl palaikys Lietuvos garbę. Ir dar kartą sveikiname šiemet visus nugalėjusius latvius VARANG NORD!

Visa informacija: https://www.wacken.com/

Konkursas: https://www.wacken.com/en/community/woa-metal-battle/

Trailers:

https://youtu.be/rdUPGS9WsQg

https://youtu.be/zdefYGy9lfI

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Birutė
2019.12.06 14:47

Sąrašas pildosi, o dar 2019-ieji nesibaigė.

https://www.wacken.com/en/program/bands/#!/artists/all

Birutė
2019.12.02 16:43

Birutė
2019.11.14 15:27

https://www.wacken.com/en/news-details/10875/

Birutė
2019.11.13 14:28

2019-11-13 naujienos – dar 5 grupės patvirtintos: https://www.wacken.com/en/news-details/10873/

Birutė
2019.11.04 16:52

https://www.wacken.com/en/all-information/maya-calendar/

Birutė
2019.11.04 16:40

31-erių prireikė, kol šie iki WOA prisikasė :)

https://www.wacken.com/en/news-details/slipknot-celebrating-wacken-debut-in-2020/

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus