Naujienos

Vokalistas Udo Dirkschneideris paskutinį kartą atliks ACCEPT dainas ir koncerte Vilniuje

2017.08.29 13:45, Relax Live inf.

Layout 1Dabar arba niekada! Jei išskirtinio vokiečių sunkiojo roko vokalisto Udo Dirkschneiderio grupės U.D.O. repertuarą jo gerbėjai Lietuvoje girdėjo jau ne kartą, dabar jie turės neeilinę progą paskutinį kartą išgirsti programą, kuriame, dainininko teigimu, jis paskutinį kartą gyvai atliks jau tikra klasika tapusias ACCEPT dainas. Kadangi pernai praūžęs projekto „Dirkschneider“ pasaulinis koncertinis turas sulaukė milžiniško susidomėjimo, daugelio melonamų pageidavimu jis bus pratęstas dar metams. Šįkart į gastrolių tvarkaraštį sėkmingai pakliuvo ir Lietuva.

DIRKSCHNEIDER koncertas Lietuvoje lapkričio 7 d. įvyks Vilniaus „Rock River Club“. Bilietus į renginį  platina „Tiketa“ kasos ir internete.

Nepaisant tam tikrų nesutarimų su buvusiais Udo Dirkschneiderio bendražygiais iš grupės ACCEPT, tų laikų kūrybinių nuopelnų iš istorijos neišbrauksi. Tad ilgą laiką paties Udo grupės U.D.O. repertuare greta savų kūrinių skambėjo tokie hitai, kaip „Metal Heart“, „Princess Of The Dawn“, „Balls to the Wall“. Neseniai vokalistas nusprendė ateityje atsiriboti nuo ACCEPT laikų ir groti tik savo grupės kūrinius. Tad Udo Dirkschneideris paskelbė koncertinį turą „Back To The Roots“, kuriame suteikia fanams galimybę trumpam sugrįžti į senus laikus ir išgirsti populiariausias ACCEPT dainas su originaliu vokalistu. Koncertai sulaukė didžiulio susidomėjimo, dauguma jų buvo išparduoti iki koncertų datos. Be to, publika pageidavo ir kitų seniai neskambėjusių ACCEPT hitų. Taigi ankstesnės gastrolės taip pat jau tapo istorija – grupė DIRKSCHNEIDER šiemet turuos, turėdama beveik visiškai atnaujintą repertuarą!

„Liko tiek daug nesugrotų hitų, kurių žiūrovai pageidavo. Taigi mes tiesiog privalome juos įtraukti į naują programą“, – komentuoja pats Udo Dirkschneideris. Projekte DIRKSCHNEIDER jam talkina grupės U.D.O. muzikantai. Jau aišku, kad iš jos gretų pasitraukusį gitaristą Kasperi Heikkineną pakeitė brazilų muzikantas Billas Hudsonas, dar dalyvaujantis grupės TRANS-SIBERIAN ORCHESTRA veikloje. Tuo tarpu po antrųjų DIRKSCHNEIDER gastrolių bus užverstas svarbus Udo Dirkschneiderio karjeros puslapis – toliau „gyvai“ bus atliekamos tik jo grupės U.D.O. dainos.

Šios istorijos liudininkais šį rudenį taps ir ilgamečiai Udo Dirkschneiderio gerbėjai Lietuvoje. Specialią koncertinę „Back To The Roots. Part II“ programą jie išgirs lapkričio 7 dieną koncerte Vilniaus „Rock River Club“.


Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
XIII
2017.09.07 16:56

jau tegu jis geriau atvaziuoj kartu su tais visais “Disco legends of the 80s” ir pan. Kur po penkis atlikejus vienam konce.

Nemo
2017.09.05 18:12

Ne,rockfolkeris-sutartines dainuoja

BritnyFox
2017.09.05 16:28

irgi folkrokeris?

uuubjuuu
2017.08.29 17:38

‘Nepaisant tam tikrų nesutarimų su buvusiais Udo Dirkschneiderio bendražygiais iš grupės ACCEPT’. Kad jaunimas biški orientuotusi situacijoje:

https://metalwani.com/2014/05/news-wolf-hoffmann-udo-dirkschneider.html

Kieičiausia eilutė: ‘“The new singer [ex-TT QUICK frontman Mark Tornillo] is a really good singer, but I think he has problems when he sings all the old ACCEPT songs.” Pažiūri, kaip Tornillo plaučius vėdina, ir po to šitą promo video, kur bezdalas iš Udo eina, tai… visur tas pats…
Toliau:

http://www.goldminemag.com/features/accept-new-metal-retains-teutonic-terror-without-udo

Apie kūrybinį procesą Accept: ‘Udo never really wrote any lyrics. And Udo never participated in the songwriting. It was usually Peter [Baltes, bass] and myself, and sometimes Stefan (Kaufmann), the drummer at the time. We would work out the songs until we liked the arrangements for weeks and weeks. And then when it was all said and done, Udo would come and take it and perform it’. Tha’ts how we do it BABY :D Ir dabar kai matai straipsnį ‘Udo Dirkschneideris paskutinį kartą atliks ACCEPT dainas’, pagalvoji ‘ačiū dievui’. Nesupraskit manęs klaidingai, nes būdamas vaikigalis metalėt būtent pradėjau nuo ‘Metal heart’ albumo (ačiū mano broliukui (RIP)), padpolnai įrašyto į ‘importinę’ AGFA kasetę už 10 rublių gimtadienio proga. Sakoma, kirvis atitiko kotą. Po visų Iglesijų ir Al Bano & Romina Power čia buvo tokia bomba, kad po šiolei nesuprantu kodėl tėvai iš namų neiškraustė. Ir tik kada su amžium ateini į protą ir suvoki, kad bendraujant su žmonėmis būtinai privalomi kompromisai, kaip mini vestuvės per prievartą, sužinai faktus, kuriems žmonėms iš tikrųjų turi būti dėkingas už tam tikrą muziką, albumą. Taigi, Udo, ačiū už “restless’ ir ‘roulette’, bet šitas tavo projektas – kaip čiuožimas ant svetimos šiknos. Visa šita pompa atrodo tik kaip prastas tribute to ACCEPT projektėlis.

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus