Naujienos

Vietoj šių metų festivalio „Mėnuo Juodaragis“ – „MJR Kaukynės“

2020.07.05 10:22, Pagal Dangaus inf.

kaukynesKeisčiausią amžiaus vasarą palydės kaukėtas kauksmas – ypatingas „Mėnesio Juodaragio“ bendruomeninio solidarumo renginys. Neplanuotas įvykis tarp buvusio 21-ojo ir būsimo 22-ojo MJR festivalio, tarsi „pusfestivalis“, skirtas atkakliausiems lankytojams. Tuo pačiu tai naujas ir kitoks šiuolaikinės baltų kultūros įvykis, gentinė patirčių stovykla ir spalvinga mitologinė misterija, kur praktiškai kiekvienas atvykęs tampa vyksmo dalyviu.

Renginio tema: KAUKAI ir KAUKĖS.

Kas laukia po MJR Kauke? MUZIKA skambės trijose scenose, išvysime įdomiausias Lietuvos ir Baltijos šalių grupes bei projektus, ko gero bus ir užsienio svečių. (Muzikos atlikėjai neskelbiami) Taip pat – itin rimta PASKAITŲ programa, užburiantis AMATŲ KIEMAS, apeiginės tradicijos, gausios kūrybinės dirbtuvės, sporto varžytuvės, keisčiausios žemės meno instaliacijos, šiek tiek kino, daug šokių, smagumo ir dar daugiau žvaigždėtų paslapčių! Ir tai ko nesitiki – irgi bus!

Tavęs laukia Gamtos atgaivos kupina Dūburio sala ir nepakartojamas Juodaragio nuotykis!

„MJR Kaukynės“ vyks rugpjūčio 27-30 d.

Daugiau informacijos rasite https://kaukynes.mjr.lt/

Renginio lankytojų skaičius itin ribotas – 1000 bilietų.
Bilietų kaina viena – 77 Eur.
Bilietai pradėti platinti nuo 2020 m. LIEPOS 2 d.
http://kaukynes.mjr.lt/
Vaikai iki 12 m. (imtinai) su tėvais (ar globėjais) įleidžiami nemokamai.
D ė m e s i o !!!
Kaukynės yra atskiras renginys, kuriam įsigyjami NAUJI bilietai.
!!! Kaukynėms NEGALIOJA bilietai, įsigyti MJR XXII festivaliui !!!
Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus