Naujienos

Velnio tuzinu pažymėtas Tryliktas Devilstone – liepos 13–16 Anykščiuose

2022.11.30 09:29, Alt Events inf.

DlstnMuzikos, meno ir ekstremalaus rokenrolo festivalis Devilstone artėja prie simbolinio Velnio tuzino ir skelbia Tryliktą kvietimą į alternatyvų kurortą. Tradiciškai vidurvasarį, liepos 13–16 d., Anykščių Dainuvos slėnyje.

Velnio skaičiumi pažymėtas, ateinantis tryliktas festivalis konceptualiai nesikeis, išlaikys savo programos esmines tradicijas ir smagiausius akcentus, bet pateiks ir naujovių.

Kas naujo?

#DVLSTN13 priims auditoriją jau ne per vienus vartus, o atvers du įėjimus iš skirtingų Dainuvos slėnio pusių. Festivalio teritorijoje atsiras Puikus Naujas Kempingas, taip pat bus atidarytas trečias parkingas, atsivers daugiau Šventosios upės paplūdimio. Daugiau erdvės atiduodama menų programos „Masinė Hipnozė“ menams, instaliacijoms ir performansams.

Kaip įprasta, festivalis vartus atvers ketvirtadienį ryte ir jau pačią pirmą dieną įjungs Rytus ir Miražus.

Nors tryliktas Devilstone pasitiks komfortabiliais teritoriniais pasikeitimais, bet svarbiausi festivalio elementai išlieka – Vakarai, Rytai, Barbablu ir Miražai – keturios scenos, iliustruojančios festivalį ir jo muziką: ekstremalus metalas, rokenrolas, keisti, alternatyvūs eksperimentai ir tamsi šokių muzika.

45 slotai numatyti grupėms DVLSTN programoje, kurios pagrindą sudaro iš toli ir labai toli atvykstančių atlikėjų muzika. O Kablys Club kuruojamuose Miražuose – dvylika smagius šokius užkuriančių DJS.

Pirmieji Devilstone vardai tik kitais metais, o pirmieji bilietai – nuo gruodžio 1 d.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus