Naujienos

Vasaros pabaigoje JUODVARNIS išleis naują albumą „Nerimo dienos“

2020.04.22 07:09, Ferrum.lt inf.

JuodvarnisVasaros pabaigoje grupė JUODVARNIS išleis naują albumą „Nerimo dienos“. Albumas įrašytas „Sound Division“ studijoje Rygoje ir „MuzLab“ studijoje Vilniuje. Suvedimo darbai atlikti „MuzLab“ studijoje, albumo masteringą atliko Tony Lindgren (ENSLAVED, DIMMU BORGIR, SEPULTURA, LEPROUS) „Fascination Street“ studijoje Orebro, Švedijoje.

Iš grupės pranešimo:

„Po metus trukusių darbų net trijose studijose Latvijoje, Lietuvoje ir Švedijoje, ir dar daugiau nei dvejus metus trukusio kūrybinio proceso, pagaliau turime tai, kuo labiausiai didžiuojamės per visą grupės istoriją. „Nerimo dienos“ – tai albumas, kuriame persipina ne tik jau prieš tai mūsų buvusiuose darbuose paliestos gamtos ir mitologijos temos, bet ir šių, postmodernistinių laikų žmogaus figūra.

Pasaulį vis dar purtanti pandemija labai staigiai pakeitė mūsų visų gyvenimus. Niekas tokios įvykių sekos nesitikėjo, tačiau jau kelis metus besiartinančio „kažko didelio“ fonas darėsi vis girdimesnis. Tame fone mes leidomės į žmogaus sielos gelmių paieškas. Jau kurį laiką stebime pasaulio paradoksus, kuomet visi esame kaip niekad gerai sujungti, tačiau nutolę vieni nuo kitų labiau, nei bet kada anksčiau. Mieliau renkamės dirbtinumą, o ne tai, kas amžina. Jaučiamės Dievais, tačiau taip lengvai pakrinkame ir subyrame, praradę kasdienį patogumą. Tai ne tik pagrindinės „Nerimo dienų“ temos ir žmogaus būsenos veidrodis, bet ir viso pasaulio nepertraukiamo triukšmo virpesys.

Mes nepamokslaujame. Tariamų išminčių, sielos vedlių, pseudomokslinių veidmainių ir taip pakanka. Mes norime, kad kiekvienas atrastų tai, kas slypi jo paties SIELOS DUGNE, virš galvos besisukant MECHANINEI SAULEI ir niekada nenutylančiam TRIUKŠMO VAIKŲ chorui šioje NERIMO DIENŲ realybėje.

Dirbdami prie šio albumo net neabejojome, kad tik jam pasirodžius vėl lipsime į sceną ir grosime JUMS! Mes to žiauriai pasiilgom, gerokai per ilgai nekoncertavome. Nors planus neišvengiamai teko keisti ir aplinkui dar daug nežinomybės, galime pažadėti, kad mūsų naująją kūrybą galėsite išgirsti jau visai greitai!“

JUODVARNIS – „Nerimo dienos“ (2020)

01. MECHANINĖ SAULĖ
02. IŠ AMŽIŲ ŠAKNŲ
03. DIENA KAI PASENAU
04. TRIUKŠMO VAIKAI
05. TIK DULKĖS
06. KUOMET PASAULIS DEGA
07. PRISIMINK MANE
08. SIELOS DUGNE
09. TRYS

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Kruasanas
2020.05.04 08:45

Šlykštieniki, bet jeigu, reprezentacinėje nuotraukoje, būtų užsidėję petnešas ant languotų apterliotų kelnių, rankoje laikytų kavos puodelį, fone stovėtų obuolio pc, ir aišku, būtų nutaisę durną, šimašišką šypsenėlę, tai kaip suprantu, būtų idealu, be ironijos ir normalu

Alloy
2020.04.30 18:29

…jeigu saugu nebebus niekada?…

Šlykštniekšis
2020.04.26 00:02

Labai svarbu šio sunkiojo roko tipo ansamblius reprezentuojančiose nuotraukose nutaisyti grėsmingai rimtą kūno kalbą bei žiūrėti į žiūrovą iš viršaus. Taip sukuriamas rimtumo ir didingumo įvaizdis. Tai yra labai svarbu.

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus