Naujienos

Tarp švenčių – du BESTIJOS koncertai

2008.12.22 00:00, FERRUM info

Tarp švenčių – du BESTIJOS koncertaiŠiauliečių progressive roko / metalo komanda BESTIJA tarp didžiųjų metų švenčių rengia du pasirodymus dviejuose Lietuvos miestuose.

Gruodžio 28 d., sekmadienį, BESTIJA koncertuos „Bliuzo rūsyje“ (Priestočio 1) Klaipėdoje. Koncerto pradžia – 20:00 val..

Gruodžio 29 d., pirmadienį, BESTIJA dalyvaus dar viename koncerte klube „Orbita“ (Festivalio g. 6 a) Visagine, kur pasirodys kartu su CREEPTOR (Vilnius), BONE SURFERS (Visaginas) ir UPPLEBEW (Visaginas). Pradžia – 20:00 val.

Koncertuose BESTIJA žada pristatyti savo naująją programą.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Atrofuotas
2008.12.23 22:07

Evilized tipo Besthijos bugnioras? Nežinojau))))

Vėlgirtas
2008.12.23 21:12

o Agne, tu tikrai panaši.

Evilized
2008.12.23 13:22

Chimeritas, Vilniuj būsim sausio 16d., “Musėj’ :)

Chimeritas
2008.12.23 10:19

O Vilniuje kada nors nusimato BESTIJOS koncertas? Būtų įdomu pamatyt.

P.S. Parazitas666, bent turėtum savigarbos ir nedemonstruotum savo nuoskaudų viešai…

Parazitas666
2008.12.23 00:34

Koks ten pederis Yvilaidz meilei apkhabinęs ir hoks ten pederis and Jusco meilei ranką uždėjęsssSS.
GĖJŪ ghrupė

sator
2008.12.23 00:07

to Atrofuotas: taip, ten Agne:)…nors as pats, toj foto, atpazinau tokia mergike is pajurio..smagu, kai kiekvienas cia kazka is pazystamu pamatom pirmam naujienu puslapyje, nes as jau seniai itarinejau, kad nuotraukose neretai figuruoja nebutinai tie subjektai apie kuriuos rasoma…:))

agnė.
2008.12.22 23:57

jo, sakė žmonės kad panaši biški.

Crestfallen
2008.12.22 23:54

nuo kada agnė yra bestijos vokalistė?

Atrofuotas
2008.12.22 22:55

ten agnė. fotkėj ar aš per daug inpisęs olawz?

Vindicator
2008.12.22 22:23

Sveiku protu nesuvokiama…

Evilized
2008.12.22 17:07

ke?

Vindicator
2008.12.22 14:54

Bad Boy Band (BBB) :)