Naujienos

SULLEN GUEST pristatys albumą „IIIIXXI“ Kaune ir Vilniuje

2018.03.20 08:25, Ferrum.lt inf.

sullen-guest-IIIIXXIKovo pradžioje Vilniaus death/doom grupė SULLEN GUEST išleido albumą „IIIIXXI“. Jį galima perklausyti ir įsigyti https://sullenguest.bandcamp.com/.

Grupė gyvuoja nuo 2014 m. 2015 m. išleistas EP albumas „Will You Greet the Sullen Guest as an Old Friend?“.

Naujo SULLEN GUEST albumo pristatymo koncertai bus surengti Kaune ir Vilniuje, kur grupė koncertuos kartu su kitais dalyviais.

Kaune, klube „Lemmy“, koncertas vyks kovo 23 d. kartu su:

KOCYTOS
Grupės ištakos prasidėjo Soviecke (Tilžeje). Tuo metu grupė vadinosi BLACK MARK ir grojo raw blacką. 2008 m. buvo išleistas pirmas demo įrašas pavadinimu „Scullsthrone“. Bėgant metams keitėsi grupės sudėtis, ir muzikos žanras. 2016 m. grupė nusprendė persivardinti į KOCYTOS, atradę save death black muzikos žanre. Šis pavadinimas buvo įkvėptas graikų mitologijos ir Dantės poemos „Dieviškoji komedija“. Tais pačiais metais grupė išleido EP. Dabar grupė ruošia debiutinį albumą. Kocytos muzikoje vyrauja istorijos, mitologijos, filosofijos ir menų temos.
https://www.youtube.com/watch?v=ctz8mYppJzE

VICTIM PATH
Depresyvus ir tamsus black metalas iš Gudijos. Grupė gyvuoja nuo 2007 metų. Jos dainų tekstai inspiruoti mizantropijos, skausmo ir žmonijos vienatvės. Religinių kanonų, taisyklių ir dogmų neigimas yra pagrindinis grupės sunkaus skambesio įkvėpimo šaltinis.
https://www.youtube.com/watch?v=Evhe4K1ukfc

Renginys FB: https://www.facebook.com/events/1581781035270176/

Vilniuje, klube „Narauti“, kovo 24 d. prie SULLEN GUEST, KOCYTOS ir VICTIM PATH dar prisijungs grupė BEYOND THE DARKNESS.

Grupė susikūrė 2007 m. Iš pradžių groję symphony death-doom’ą 2009 m. išleido EP “Cunabula”. Šiuo metu grupė apibrėžia save death-doom atstovais, tačiau muzikantai tuo neapsiriboja, grįsdami tuo, kad jie nenori tapti šio stiliaus įkatais. Grupei muzika visų pirma yra saviraiškos priemonė, todėl Beyond the Darkness stengiasi sukurti įvairiapusę medžiagą ir neįsprausti savęs į rėmus. 2012 m. grupė pradėjo darbus ties savo pirmuoju albumu “Blind Shadows”, kurį išleido 2015 m. Beyond the Darkness siekia daryti ne tik tai kas miela ir artima jiems patiems, bet ir kas giliai paveikia klausytoją, siekia kurti kūrinius, kurie būtų įdomūs klausytojui, kad jie susidomėję klausytų kūrinius vėl ir vėl atrasdami juose vis naujų detalių.
https://www.youtube.com/watch?v=bHQulp2DQ6M&feature=youtu.be

Renginys FB: https://www.facebook.com/events/179992592765113/

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus