Naujienos

Skelbiami paskutiniai sunkiosios muzikos ir menų festivalio dalyviai

2019.01.30 19:49

deceitomeBalandžio mėn. 12-13 d. Vilniuje vyksiantis ekstremalios muzikos ir vizualinių menų festivalis „Armageddon Descends“ pristato paskutinius dalyvius – į renginį atvyksta patyrę estai bei perspektyvi kompanija iš Krokuvos.

Vos penketą metų gyvuojantis kolektyvas „Outre“ šiandien yra viena sparčiausiai kylančių Lenkijos sunkiosios scenos grupių. Jų muzika – itin intensyvi, greita ir paslaptinga. Kolektyvas jau atkreipė į save dėmesį – prieš porą mėnesių pasirodžiusį naują grupės albumą išleido viena didžiausių Prancūzijos leidyklų „Debemur Morti Productions“.

Festivalyje „Armageddon Descends“ pasirodys ir daugiametę patirtį bei jaunystę derinantis kolektyvas iš Talino „Deceitome“. Jo gretose groja Estijos sunkiosios scenos veteranai, tad grupės muzika – kokybiška, energinga, gerai perteikianti Skandinaviškos mokyklos įtaką.

„Estų vizitą mes derinome jau gan ilgą laiko tarpą, nes puikiai žinome, ką šis kolektyvas gali gyvų pasirodymų metu. Kita vertus, proga surengti „Outre“ pasirodymą nukrito lyg iš dangaus“, – sako vienas iš „Armageddon Descends“ organizatorių Laimis Juzeliūnas. „Itin vertiname šios grupės kūrybą ir manome, jog ateityje apie juos išgirsime kur kas daugiau, todėl tokio šanso nenorėjome praleisti“.

Prie renginio eksperimentinės scenos vardų prisijungs ir retai koncertuojantis vilniečių duetas TIESE, grojantis šiurkščią, chaotišką triukšmo muziką. Specialiai šiam festivaliui grupė pristatys dar iki šiol niekur neskelbtą bei negrotą kūrinį.

Pranešdami paskutinius renginio svečius, „Armageddon Descends“ organizatoriai pristato pilną festivalio dalyvių sąrašą.

Sunkiosios scenos grupės: „Bölzer“ (Šveicarija), „Ulcerate“ (Naujoji Zelandija), „Devouring Star“ (Suomija), „Fides Inversa“ (Italija), „Lvcifyre“ (Didžioji Britanija), „Aluk Todolo“ (Prancūzija), „Morast“ (Vokietija), „Doombringer“ (Lenkija), „Deceitome“ (Estija), „Outre“ (Lenkija).

Eksperimentinės scenos grupės: „Budrūs“ (Lietuva), „Brighter Death Now“ (Švedija), „Shibalba“ (Graikija), „The Dead Creed“ (Graikija), „Arkhad“ (Lietuva), „Tiese“ (Lietuva).

Taip pat renginio metu fotografijų parodą surengs žinomas foto-menininkas iš Vokietijos „Void Revelations“, savo autorinius darbus demonstruos ir prancūzų menininkas „Metastazis“.

Festivalis vyks 2019 metų balandžio 12-13 dienomis Vilniuje, kultūros bare „Kablys“. Festivalio bilietai prekyboje. Daugiau informacijos – organizatorių internetinėje svetainėje ir feisbuko paskyroje.

Festivalio svetainė: https://www.facebook.com/armageddondescendsfestival/

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Peckelis
2019.01.31 12:38

Galutinis atlikėjų sąrašas tikrai džiugina. Aukštas lygis. Vienoje vietoje išgirsti, išvysti tokio kalibro grupes-retas atvejis Lietuvoje.
Organizatoriai šaunuoliai.

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus