Naujienos

Skelbiama „W:O:A Metal Battle“ komisija

2009.03.16 00:00, FERRUM info

Dėl gaisro Vilniaus klube „Brodvėjus“ konkurso „W:O:A Metal Battle“ nacionalinis finalas perkeliamas į kitą vietą – renginys vyks sostinės klube „New York“ (Kalvarijų g. 85). Koncerto data nekeičiama – kovo 25 d., trečiadienis, pradžia numatoma 19 val., įėjimas kainuos 25 Lt.

Skelbiama „W:O:A Metal Battle“ komisijaBe to, paaiškėjo „W:O:A Metal Battle“ finalo komisija, kuri atrinks į festivalyje „Wacken Open Air 2009“ vyksiantį „Metal Battle“ tarptautinį finalą važiuosiančią grupę. Komisiją sudarys:

Birutė Surinėnaitė (asociacija „Ferrum muzikos projektai“)
Gediminas Šečkus (radijo laida „Audronaša“)
Ričardas Laginauskas (grupė KATEDRA)
Rimas Ganseniauskas (grupė MANDRAGORA)
Vaidas Voronavičius (kultūrų forumas „Gruodas“)
Vidmantas Kabošis (portalas www.hell-music.lt)

Konkurso „W:O:A Metal Battle 2009“ Lietuvos finale susirungs šešios komandos:

BAUBAS
CREEPTOR
DEGRADATONIA
DERELICTION
KIELWATER
WINDHALE

Grupių pasirodymų eiliškumas burtu būdu paaiškės prieš pat renginį. Konkurso svetainė www.ferrum.lt/metalbattle.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Shag
2009.03.17 23:21

:D

nu kaip ir sakiau, freaks…

P.S. ne, ne tas, ne is tos ;)

Ghetox
2009.03.17 19:58

Tu cia tas is tos gotu grupes kur “spektaklius” ant scenos daro?

Shag
2009.03.17 18:07

Baubas – NE
Creeptor – pozoras. tikekimes kad vel negros.
Kielwater – groti moka, bet tas pats per ta pati, sorry jei ka izeidziau, bet toks dalykas tik Children of Bodom pavyko pokolkas.
Windhale – vaiku darzelis.

Degradatonia ir Dereliction – nemates, nieko konkretaus pasakyti negaliu.

Jei paskutini du fainai pasirodys, jie ir laimes, jei ne jie – tada Kielwater, bet tik is nevilties… kitaip siu metu WOA MB – freak show.

m0rc|us
2009.03.17 15:18

joa buna daug alaus:))

Vėlgirtas
2009.03.17 14:36

o už šitą nesusipratimą tai didelis sorry.
blem, vietoj Karužės kažkodėl įsikaliau Rugilė ir viskas. atsipraša šitų vyrukų.
o kad sumaišiau Makejevą su Smoriginu tai didelės tragedijos nedarau. susimaišiau, ir viskas, visko būn.

vyskupas666
2009.03.17 13:47

eik tu asile “žinove” Smorigino nuo Makejevo neskiri, postringaus jis dar čia.
Karužės vyrukai dar tau už tai, kad įvardijai Rugile kažkokia suknista irgi šikną atspardys.

Vėlgirtas
2009.03.17 12:23

nieko gero tie Kielwater. Groja paprastai, neitin įdomiai, va, bosistas man jų patinka, tas tai turi parako.

vaplis
2009.03.17 11:39

Limėtojams windhale nariai padovanos šventišką nušliaupimą

SStorm
2009.03.17 11:35

Laimėjusiai grupei tikrai padėsim kaip galėsim :)

cepe6po
2009.03.17 11:30

ką čia rinkt, nesuprantu? KIELWATER ir taškas.

Vėlgirtas
2009.03.17 11:11

galėtų tuos pinigus, ką surenka už bilietus, bet dalį apmokėti už laimėjusios grupės kelionę į festivalį…

HMR
2009.03.17 08:32

Nu jo, vien keistenybes… ..ir dar Birute komisijoj… :)

OBITUARY
2009.03.17 07:31

toks metalovas klubas :)) , o kiek kedziu ten … visvien diena bloga