Naujienos

Šią savaitę – sunkiosios muzikos ir menų festivalis „Armageddon Descends“

2019.04.08 21:32, Nekrokatarsis inf.

Festivalio-Programa-(Plakatas)Šią savaitę Vilniuje įvyks ekstremalios muzikos ir vizualinių menų festivalis „Armageddon Descends“. Pirmieji renginiai – jau ketvirtadienį, savaitgalį – dviejų dienų koncertas klube „Kablys“.

Šeštojo festivalio „Armageddon Descends“ pagrindinis koncertas pirmą kartą vyks dvi dienas. Balandžio 12-13 dienomis kultūros bare „Kablys“ iš viso pasirodys šešiolika kolektyvų iš Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Prancūzijos, Graikijos, ir net – Naujosios Zelandijos, bei kitų šalių.

Tačiau pirmieji festivalio renginiai pristatomi jau ketvirtadienį, balandžio 11 dieną. Vilniaus dailės akademijos (VDA) senuosiuose rūmuose, galerijoje „Krematoriumas“ 18:00 valandą duris atvers išskirtinio prancūzų menininko „Metastazis“ paroda „Negative State“. Parodoje pristatomi darbai pasižymi bendru vardikliu – bekompromise laikysena. Po parodos atidarymo, 19:00 valandą, VDA Gotikos salėje, bus demonstruojamas filmas „Liberation Day“ (2016). Filme atvaizduojami slovėnų grupės „Laibach“ kelionė ir koncertas Šiaurės Korėjoje, prie kurių išpildymo žymiai prisidėjo ir „Metastazis“.

Parodą bus galima pamatyti iki balandžio 25 dienos. Parodos partneriai – Prancūzų institutas Lietuvoje bei Vilniaus Dailės Akademija.

Penktadienį klube „Kablys“ – pirmoji festivalio muzikinės dalies diena. Joje – sunkiosios muzikos grupių iš Lenkijos bei Italijos pasirodymai. Vakarą vainikuos Naujosios Zelandijos atstovų „Ulcerate“ šou. Grupė žinoma kaip preciziškai tikslaus, sunkaus ir sudėtingo skambesio reprezentuotojai. Tai – pirmasis svečių vizitas Lietuvoje.

Šeštadienį koncertinei erdvei bus skirtos dvi atskiros salės bei scenos. Didžiausios festivalio žvaigždės – unikalus šveicarų duetas „Bölzer“, sodrų bei masyvų skambesį kuriantis tik gitaros, mušamųjų bei vokalo pagalba.

Nemažiau intrigos žada paslaptingo ir erdvinio skambesio atstovų „Lvcifyre“ bei instrumentinio roko kolektyvo „Aluk Todolo“ iš Prancūzijos pasirodymai.

Triukšmo mėgėjus turėtų pradžiuginti legendinio švedų projekto „Brighter Death Now“ vizitas po daugiau nei dešimties metų pertraukos. Neseniai duetas grįžo iš intensyvių gastrolių Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Be minėtų kolektyvų festivalyje taip pat pasirodys „Devouring Star“ (Suomija), „Fides Inversa“ (Italija), „Morast“ (Vokietija), „Deus Mortem“ (Lenkija), „Budrūs“ (Lietuva), „Shibalba“ (Graikija), „The Dead Creed“ (Graikija), „Arkhad“ (Lietuva), „Tiese“ (Lietuva).

Renginio metu klube „Kablys“ taip pat veiks žinomo foto-menininko iš Vokietijos „Void Revelations“ paroda.

Festivalis šiemet taip pat bendradarbiauja su Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centru, todėl visi, įsigiję festivalio bilietą arba turintys festivalio apyrankę, balandžio 12-14 dienomis Okupacijos ir laisvės kovų muziejų (Aukų g. 2A, Vilnius) galės aplankyti nemokamai ir artimiau susipažinti su okupacijos palikimu.

Festivalis „Armageddon Descends“ – balandžio 12-13 dienomis Vilniuje, kultūros bare „Kablys“. Festivalio bilietai prekyboje. Daugiau informacijos – organizatorių internetinėje svetainėje ir feisbuko paskyroje.

Festivalio svetainė: https://www.facebook.com/armageddondescendsfestival/

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus