Reportažai

SBS „Brodvėjuje“ – be skandalų ir gaisrų

2010.03.27 00:00, Birutė

Paskutiniu metu kone kiekvienas savaitgalis pažymėtas bent keliais sunkesnio žanro koncertais. Kovo 13-oji, nors ir ne penktadienis, bet tikriausiai kaip ilgojo savaitgalio dalis, vien Vilniuje tokių pažėrė net penkis, įvairuose klubuose ir namuose. Pasirinkimas nelengvas, visos tądien grojančios grupės jau matytos. Galiausiai apsisprendžiu apsilankyti skandalingame „Brodvėjuje“, kur kiek atsinaujinusia sudėtimi pasirodo „pikantiški skandalistai“.

SBS „Brodvėjuje“ – be skandalų ir gaisrųJau visai nepadoriai užsitęsusi žiema verčia slidinėti ant grindinio, vedančio į kelių gaisrų pašvaistėmis nužymėtą kaboką. Viduje matosi neblogų pasikeitimų: prasiplėtęs baras ir daugiau erdvės prieš sceną, iš pažiūros atsinaujinusi aparatūra ir geresnis apšvietimas (saldainiukas fotografams). Kuomet jau turėtų prasidėti veiksmas, prasideda garso derinimas. Gerai dar, kad ne visiems soundcheck‘as užtrunka tiek, kiek pusė pasirodymo…

SBS pasirodo jau po 21 val. „Brode“ žmonių nedaug, užtat erdvės pakankamai. Pavyzdžiui, galima sėdėti dviese prie dviejų staliukų, ant keturių kėdžių, o dar ir scenos niekas neužstoja. Pamatau vieną seną ir garsų personažą, kurio nė už ką nepažinčiau, jeigu ne sufleris. Tai Kazimieras Šiaulys, šiandien jau išėjęs iš visų „orbitų“, bet užtat nusipelnęs pagarbos. Gerai, apie skandalus…

Grupė sugalvojusi intro, kuriame gimsta „amžinasis blogis“. Visai įdomiai šis nuskamba. Dar su grupe scenoje nesu mačiusi ir naujo klavišininko Motiejaus, taigi ne viskas čia, kaip sakoma, daug kartų matyta ir girdėta. Šiaip setlistas gana standartinis, nors nekasdien pasitaikantis geras įgarsinimas leidžia smagiai klausytis žinomų gabalų. O jei įsivaizduosi save tame veiksme, tai gali pvz. palošti, vaikytis juoduosius ar baltuosius angelus…, pagaliau nušvisti „Mėnulio šviesa“ (kaip gi be jos). Dar keletas lyriškų kompozicijų, kurios nepaverčia priescenio šokių aikštele, bet nuteikia gana romantiškai. Grojama su pertrauka, kurios metu – kitoks relaksas. Nors čia nelabai pasisklaidysi, mat gaisras ne tik pakeitė baro paveikslą, bet ir gerokai „pašokdino“ kainas.

Taip ir prabėga tos pora valandų. Ką ten valandos, kai pagalvoji, rodos, ką tik naujuosius sutikome, o čia jau kovas įpusėjęs. „Skandalas“ lieka tik dalyvių tituluose, o gaisrinių tąkart irgi neprireikia. Užtat išėjus laukan, žiema vėl rodo savo nagus: sniegą drebia dideliais kąsniais, kaip vidury sausio. Mašinos valytuvams vos spėjant valyti ne pavasarinį lietų, o snaiges, kažkaip pagalvoju apie pragaro vartus, kurie grasinasi vėl atsiverti pavasarį. Tikėkimės, balandį jis vis tik ateis. Tikėkimės, trečias kartas nemeluos ir to pragaro kaltininkai pas mus atsibels…

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
brotheris
2010.03.29 11:31

Na va, o aš neįsiminiau tos info. Toks iš manęs ir gerbėjas :(

sator
2010.03.28 17:57

nežinau, gal ir iš tavęs, nors gal ir netiesiogiai, nes buvau ilindęs į tavo vadovaujamą byb..čiulpių skyrelį “99,9″ , tai ten buvo ekranizuotas reportažas iš praėjusio SBS konco, kur telefonas kažkas pametė, tai ten(ir analogiškoj ferrum.lt tematikoj) jau buvo užsiminta, kad naujas žmogus sintezatorium gros..

brotheris
2010.03.28 16:26

sator, o kada tu sužinojai, kad kraujalio nebėr ? Ar vėl iš manęs ?

Pikta močia
2010.03.28 10:12

kaipgi

sator
2010.03.27 22:35

bRIŪZERI – neapsimetinek, kad tik dabar pamatei, kad neber V.Kraujalio..juk seniau visas SBS naujienas pirmasis paskelbdavai ferrume, bent jau aš iš tavo postų jas sužinodavau:)

Gedas
2010.03.27 15:15

“Kaip as geriau ir linksminausi Metalmanijoje” stiliaus reportazas.

brotheris
2010.03.27 15:11

Ale rimtai, nieko iš pradinės SBS neliko:

http://www.sbsband.lt/nariai_new.jpg

Radioshow sianis su anūkais

brotheris
2010.03.27 15:05

Tai kraujalio nebėra ?

Xenon
2010.03.27 12:03

Vien pamačius užrašą SBS supranti kad be nepagrįstos Birkutės panegirikos šitam šūde ir nerasi. Atsidarai, paskaitai – akurat.

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus