Albumai

Rudens gėrybės su Lord Sauron

2009.11.12 00:00, Lord Sauron

Savo laiku toks vienas veikėjas Kozma Prutkovas perspėjo: „Negalima aprėpti to, kas neaprėpiama, suprasti to, kas nesuprantama ir įkišti to, kas neįkišama“. O jei labai norisi?

Kriziniai Jaučio metai po truputį juda į pabaigą, o muzikine prasme jie buvo netgi visai nekriziniai. Savo albumais pradžiugino tikrai daug ir galingų kolektyvų. Ir jei šioje savo apžvalgoje kažką praleisiu, tai tikrai ne iš piktos valios. Taigi, mieli kolegos, papildykit, jei ką…

OBITUARY „The Darkest Day“ vs TARDY BROTHERS „Bloodline“

 Rudens gėrybės su Lord Sauron Dar metų pradžioje pasirodę abu šie praktiškai tos pačios kompanijos albumai paliko visai neprastą įspūdį. Pradėsim nuo OBITUARY – kai išvydau albumo viršelį ir sutapatinau su pavadinimu, pirma mintis buvo „Pagirios“! Tiems, kas nespėja paskui mano minčių seką, paaiškinsiu, kad frazeologizmas „Žaliasis Slibinas“ reiškia alkoholį.

Tipinis šiai kompanijai darbas, senas geras Floridos deathas, be didesnių ceremonijų, dinamiškas, energingas su savo nuotaika ir atmosfera iki skausmo, kaip nuosavas stomatologas, pažįstamas Džono Tardžio vokalas, firminiai Ralfo Santolos „pjaustymai“. Savotiška įrašymo ir suvedimo maniera kuria tą nepakartojamą nykumos ir šalčio atmosferą, aplinkui tik mirtis, vienuma ir lavonų smarvė…

Sunkiau pasakyti ką nors apie TARDY BROTHERS. Specialiai keliskart klausiau abu albumus – vieną paskui kitą.  Rudens gėrybės su Lord Sauron Jei nežinočiau, kad tai šalutinis OBITUARY narių projektas, tai visai galėčiau pamanyti, kad klausau dar negirdėtą pastarojo kolektyvo albumą ar kokius nors „bonusinius“ priedus prie pagrindinio patiekalo. Ir nors viename interviu Džonas Tardis tvirtino, kad abiejų projektų muzika – visiškai skirtinga, man tų skirtumų teko ieškoti su padidinamuoju stiklu.

Viskas labai panašu – aranžuotės, vokalas, tematika, net suvedimo maniera niekur kitur nesidėjo. Visas skirtumas pora a la ambient gabalų? Panašu, kad į pastarąjį albumą kompanija sukišo tai, kas dėl vienų ar kitų priežasčių netilpo į pagrindinio projekto rėmus. Nudžiugino viršelyje pavaizduotas kruvinas iki pat duslintuvo amerikietiškas vilkikas, matyt „nukošęs“ ne vieną bobutę pakeliui, kol pasiekė dailininko studiją.

OBITUARY vertinimas: 8/10
TARDY BROTHERS vertinimas: 7/10

GORGOROTH „Quantos Possunt ad Satanitatem Trahunt“

 Rudens gėrybės su Lord Sauron Liaudies išmintis byloja – šuolis į priekį visai laisvai gali būti spyrio į subinę pasekmė. Šiuo atveju kaip tik taip ir buvo – grupės įkūrėjas ir idėjinis vadas Infernus, už tinginystę kitų narių išspirtas pro duris, sugrįžo pro langą, išmetė jį išmetusius ir iš to pykčio per kelis mėnesius įrašė naują albumą su neištariamu pavadinimu. Kadangi asmeniškai aš organiškai nevirškinau „Galo“ (dievaž – net ir norėdamas, šitas veikėjas negalėjo pasirinkti geresnio pseudonimo, turint omenyje jo asmeninio gyvenimo smulkmenas) žviegimo, tai įvykusios permainos, mano kuklia nuomone, tik į gera.
Devynios kompozicijos, bendra albumo trukmė – vos daugiau nei pusvalandis – kaip sakoma, gero po truputį. Tradicinis, ortodoksiškas juodmetalis skamba labai estetiškai; puiki atmosfera, viskas džiugina savo profesionalumu ir nepriekaištinga kokybe. Gal skamba kiek išpūstai, bet albumą galima laikyti žanro etalonu. Beje, ką reiškia „Trahunt“? Gi ne tą, apie ką pagalvojau?

Vertinimas: 8/10

MARDUK „Wormwood“

 Rudens gėrybės su Lord Sauron Nors šumerų mitologijoje Mardukas yra gana pozityvi dievybė, kažko pozityvaus to paties pavadinimo kolektyvo kūryboje ieškoti tikrai neapsimoka. GORGOROTH kaimynėliai švedai tikrai ne pirštu daryti. Šių metų švediško bliako flagmanų albumas paliko kuo geriausią įspūdį. Jei jau kam ir taikyti amžinatilsį V. Kernagio žodžius „beprotiškai fantastiška“ – tai MARDUK. Gausybė eksperimentų, tiek su skambesiu, tiek su vokalu, kiekvienas kūrinys tikrų tikriausias šedevras.

Tokie kūriniai kaip „Funeral Dawn“, „ Unclosing The Curse“ ir „Phosphorous Redeemer“ alsuoja šešiasdešimtųjų siaubo filmų atmosfera, „The Fleshy Void“ ir „Into Utter Madness“ – tikrų tikriausios šizofrenijos studijos. Viskas tarpusavyje dera – ir uraganiniai blastai, ir gitariniai solo, net įterpti klavišiniai ar choras tik sustiprina beprotybės, nesulaikomo lėkimo ir tamsios, kaip pragaras nakties, pojūtį. Realus kandidatas į metų albumo titulą.

Vertinimas: 10/10

NILE „Those Whom The Gods Detest“

 Rudens gėrybės su Lord Sauron Kai už lango tamsa ir dargana, šalta, šlapia, o išvargusią psichiką šturmuoja depresijos bacilos, pats laikas mesti visus reikalus ir susirinkus lagaminus mauti į šiltus kraštus. O ką daryti, jei piniginė per plona? Na, šiokia tokia alternatyva – jei planavote keliauti į Egiptą – pasiklausykite paskutinio NILE šedevro.

Kadangi Egiptas musulmoniška šalis, tad pirmiausia vietoj alaus jums pasiūlys kefyro – albumas prasideda kovingu „Kafir!“. Toliau – dar geriau. Tikrų tikriausia velnio pasiutpolkė „Hittite Dung Incantation“ ir ekskursija po vietines įžymybes „Utterances of the Crawling Dead“. Toliau seka rytietiškas masažas, kurį mušamaisiais atliks graikas George Kollias – po slankstelį perrinks visą nugarą. Ekskursijos vadovas, kaip visada, savamokslis egiptologas Karlas Sandersas. Nors jau atrodytų, kad nėra kur, bet su kiekvienu albumu grupė vis progresuoja. Keičiasi ir tobulėja vokalavimo maniera, nors irgi atrodytų – nėra kur. Visu savo grožiu vokalas atsiskleidžia kūriniuose „4th Arra of Dagon“ ir .“ Permitting the Noble Dead to Descend to the Underworld“.

Rytietiška atmosfera kuriama ne tik etninės muzikos intarpais tarp kūrinių ir muedzino giedojimu pirmajame „Kafir!“, bet ir pačiomis gitarų partijomis. Dainų struktūra tokia daugiapakopė ir įvairialypė, kad kokiai smulkesnio kalibro grupei vienos dainos muzikinių idėjų užtektų visam albumui.

P.S. Ale jau pavadinimai, tai jėzusmarija!

Vertinimas: 9/10

MEGADETH „Endgame“

 Rudens gėrybės su Lord Sauron Pagaliau! Tai įvyko! Galų gale Deivas Masteinas nustojo koketuoti su meinstrymu ir įrašė kažką tokio, ko iš šios kompanijos jau nesitikėjau išgirsiąs. Tiesą sakant, buvau juos palaidojęs dar po „The Cryptic Writings“ albumo ir net kažkokias viltis teikęs „United Abominations“ neišsklaidė mano skepticizmo.

Bet dabar!.. Tiek pykčio iš misterio Masteino nebuvau girdėjęs, ko gero, nuo „Rust In Peace“ laikų. Energija, ekspresija, greiti ir pikti gitariniai rifai, į vokalą galima pirštus susipjaustyti. Iš kolonėlių dūmai rūksta. Prašau atleisti man už tokį entuziazmo protrūkį, tiesiog MEGADETH savo laiku buvo vieni iš tų, kurie atvedė mane į sunkiosios muzikos pasaulį.

Bandant atsiriboti nuo emocijų ir vertinant pastarąjį albumą kiek galima objektyviau, tenka pabrėžti kad nenusižengta „viskas, kas geriausia“ principui. Misteris Masteinas ilgai kaupė įrašus spintoje, kol galų gale „dūšia“ pareikalavo parodyti žmonėms „ką Dievas davė“. Garbės žodis, atsiėmė už visus šiuos metus! Tematika nepasikeitė – karas, politika, religija. Nemažai intarpų, kur skamba politikų žodžiai, tarp jų ir visų mūsų mylimas ir gerbiamas Džordžas Bušas Jaunesnysis. Turiu pretenzijų suvedimo kokybei – vokalas kai kur nukištas į antrą planą. O šiaip – harmoniška, melodinga, energinga ir išraiškinga.

Vertinimas: 9/10

U.D.O. „Dominator“

 Rudens gėrybės su Lord Sauron Didžiausias metų nusivylimas. Dėl skonio, kaip sakoma, nesiginčijama ir kuo nuoširdžiausiai sveikinu visus tuos, kam šis albumas patiko. Bet kol niekas manęs neprašo piarinių recenzijų, turiu teisę pasiskųsti gyvenimu.

Visiškas, absoliutus, ciniškas autoplagiatas, net nesistengiant sugalvoti bent kažką naujesnio. Tie keli rifai, iš kurių suklijuota visos albumo melodijos, matyt, yra užpatentuoti. Bet kuriai dainai nesunkiai galima atrasti jau ne po vieną, o po du analogiškai skambančius kūrinius, tekstai nuzulinti iki skylių. Vokalas net greitesniuose kūriniuose skamba flegmatiškai ir neišraiškingai, o mušamųjų partijas galėtų pakartoti ir klonazepamo apsiėdęs paralitikas.

Pats produktas, tiesa, padarytas kokybiškai, kaip ir visa vokiečių gaminama produkcija ir klausytojui, menkiau susipažinusiam su šio atlikėjo kūryba, nesukels tokios atmetimo reakcijos.

Vertinimas: 6/10

BELPHEGOR „Walpurgis Rites – Hexenwahn“

 Rudens gėrybės su Lord Sauron Liaudies išmintis byloja – neik su velniu obuoliauti. Perfrazavus šią išmintį galima teigti, kad jei jau susidėjai su „Nuclear Blast“, tai teks ir su meinstrymu paflirtuoti. Ne, BELPHEGOR nepradėjo groti nu metalo ar rapcore, bet kažkas grupės skambesyje pasikeitė nuo „Pestapocalypse IV“, pirmojo albumo išleisto po NB vėliava. Daugiau rūpesčio technine kūrybos puse, juntamas noras sukurti ir įrašyti kuo kokybiškesnį produktą. Sumažėjo kūrybos savo malonumui ar ką… Ne, nesiimu teigti, kad tai yra blogai, tiesiog mėginu objektyviai įvertinti situaciją. Juolab, kad šis austrų pasiutėlių darbas susiklausė visai maloniai. Neliko to, kas erzino praeitame albume – BELPHEGOR visai nederančio epiškumo, pompos ir minorinės gamos.

Albumą pradeda „Walpurgis Rites“ tradicinis šiai kompanijai kūrinys, skamba kaip „Lucifer Incestus“ laikais; nuostabus „Veneratio Diaboli – I Am Sin“ – nors ir epinis, bet ne tiek pompastiškas, kad imtų erzinti, įtemptas, nervingas „Hail The New Flesh“ su neblogai sudėliota melodija… tikrai yra ką paklausyti. Tiesa, manęs vos neištiko isterijos priepuolis, kai pamačiau vaizdo klipą „Der Geistertreiber“ – reaktyvinės šluotos, kokių ir Haris Poteris nesapnavo, kreivai susiūtos demonų kaukės ir vaidyba, už kurią prastesnės nepamatysi net pornofilme…

Vertinimas: 8/10

HYPOCRISY „ A Taste of Extreme Divinity“

 Rudens gėrybės su Lord Sauron Ne, rimtai, kada jis viską spėja? Dar visai neseniai PAIN atpleškino didžiausią turą su NIGHTWISH, o dabar Peteris Tagtgrenas jau priminė apie save naujausiu „veidmainių“ albumu. O prie kiek albumų prodiusavimo dar spėjo nagus prikišti šis darbštuolis neištariama pavarde, tai ir prisiminti sunku.

Ir taip – kas geresnio? Į ką iškart atkreipiau dėmesį, kad pasikeitė tematika. Didžioji Tagtgreno aistra – ateiviai iš kosmoso, nukeliavo į antrą planą, užleidę vietą religinei ir socialinei tematikai. Aktualu? Galbūt. Ne visi menininkai sugeba atsiriboti nuo niūrios realybės. Tuo labiau, kad pasaulyje dedasi velniai žino kas. Epidemijos, religiniai karai, piratai… Viduramžiai grįžta, ar kokį velnią?

Dar keletas žodžių apie muziką. Čia kaip tik nieko ypatingai nauja – muzikine prasme šis albumas yra antrasis „The Final Chapter“. Tiek melodijos, tiek skambesys, tiek vokalas, tiek įrašo maniera. Man tai gerai – „The Final Chapter“ buvo ir išlieka mano mėgstamiausiu HYPOCRISY albumu, bet ką daryti kitiems, kas tikėjosi „kažko tokio“?

Vertinimas: 8/10

SLAYER „World Painted Blood“

 Rudens gėrybės su Lord Sauron Išskirtiniausias pastarojo albumo bruožas – originali reklaminė kampanija, paremta manipuliacijomis su albumo viršelio dizainu. Iš pradžių iš kraujo ir kaulų buvo suformuotas pasaulio žemėlapis, vėliau suskaidytas į keturias dalis ir fanas, nusipirkęs albumą, gaus tik vieną iš keturių albumo viršelio versijų. Pagerinta albumo versija turės viduje pilną pasaulio žemėlapį ir papildomą DVD, prikištą įvairių malonumų, nesusijusių su muzika. Prie albumo prodiusavimo prikišo nagus toks muzikinės industrijos brontozauras kaip Rikas Rubinas.

Kalbant apie muziką… panašu, kad su pastarojo veikėjo pagalba grupė užlipo ant to paties grėblio, kaip ir prieš devynis metus, „Diabolus In Musica“ laikais, kai SLAYER pradėjo eksperimentuoti su skambesiu ir nusigrybavo į thrashcore lankas. Bent jau titulinis ir „Human Strain“ kūriniai turi aiškių užuominų į tą pusę.

Likusioji albumo dalis labiau tradiciška, labai maloniai klausosi tokie kūriniai, kaip „Unit 731“ ar „Snuff“, bet vėlgi – ant vokalo užmauti skaitmeniniai filtrai erzina, o dainoje „Psychopathy Red“ Tomas Araja akivaizdžiai nesusitvarko su vokalu. Ką padarysi, amžius daro savo. Ir tai dar gerai – nors balsas kiek ir „nusėdęs“, jam vis dar netrūksta nei pykčio, nei išraiškos. Tikėkimės, kad misterio Arajos nuodėmklausys pražilo anksčiau laiko.

Vertinimas: 7/10

W.A.S.P. „Babylon“

 Rudens gėrybės su Lord Sauron Keturioliktas studijinis šios kompanijos albumas. Nuo pat pirmų akordų atpažįstamas grupės skambesys (nepaisant to, kad pasikeitė visi nariai, išskyrus, žinoma, vienintelį ir nepakartojamą misterį Loulesą), tikrai geros melodijos ir išlaikytas, kaip geras vynas, stilius. Patiko praktiškai viskas – nuo „Wild Child“ laikus primenančio „Crazy“ iki graudulingų „Babylon‘s Burning“ ir „Into The Fire“.

Beje, neįmanoma neatkreipti dėmesio – keturi iš devynių albumo kūrinių skirti ugnies tematikai. Atsitiktinai? Nemanau. Šiais neramiais laikais apokalipsės tematika eksploatuojama dažniau nei tūkstantmečių sandūroje. Net DEEP PURPLE koveris „Burn“ (beje, skamba taip, kaip tik „waspams“ ir parašytas) ir tas apie tą patį. „Seas Of Fire“ prasideda kaip „Jack Action“, nors ir ne toks chuliganiškas. Puiki baladė „Godless Run“. Tik paskutinė albumo daina – Čako Berio koveris „Promised Land“ – kažkaip iškrenta iš bendro konteksto ir atrodo kaip svetimkūnis.

Vertinimas: 8/10

Taigi tiek. Taip, žinau, labai daug ir pakankamai svarbaus liko nepaminėta. Netilpo ir po vienuolikos metų pertraukos išleistas studijinis KISS albumas „Sonic Boom“, vertus dėmesio albumus išleido ir tokios grupės kaip EDGUY, PRIMAL FEAR, EUROPE, suomiai TORTURE KILLER, šįsyk be Kriso Barnso įrašę puikų albumą, kuris, nors ir atitinka brutal death metalo kanonus, bet tuo pat metu yra suomiškai flegmatiškas, lenkai VADER praktiškai nauja sudėtimi, SAMAEL, KATATONIA, Lita Ford, JUNGLE ROT… Visų net neišvardinsi, jau nekalbant apie tai, kad kiekvieną iš jų reiktų pagerbti atskira recenzija…

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
speigas
2009.11.29 12:21

high trad trahunt asocijuojasi su trahnut = išdulkinti išvertus iš rusų. Kaip mergina turėjai su tokiu žodžiu susidurti :)

Marcinkevicius
2009.11.22 21:26

“Įsiklausykit į rifus, for fuck sake, juk tai KLASIKINIAI SLAYER rifai.”
Rifai kaip rifai, tik kad gitaros garsas kazkoks labai jau kniaukiantis pasidare.
O kalbant apie Morbit Tales metyma ant grindu, ir dar sakant apie Slipknot “I like these guys” – isvis atmusa nora klausyt ka jie naujo isleide.

High Träd
2009.11.17 11:32

Trahunt lotyniškai – priversti, patraukti (,,verba movent, exempla trahunt” – žodžiai, o ne darbai rodo pavyzdį.) Bet bajerio vis tiek nesupratau :D

Nihilist
2009.11.16 19:20

Už tokius darbus jį patį į grindis tekštelėt.

Kathaaras
2009.11.16 17:45

Siek tiek aktualiju apie naujuosius slayer ir ju povyzas:

http://www.youtube.com/watch?v=3Yw-YVDeGqo&#t=0m55s

Gal ir keistai skamba mano tokie zodziai, bet kai matai, kai Terry Queenas meta CF Morbid Tales ant grindu, visiskai nesinori pasiziureti, ka ji jie (slayer) pastaruoju metu groja.

Lord Sauron
2009.11.16 08:38

Iš esmės – taip. Marduk su garsu eksperimentavo visada, kai tuo tarpu Slayer šiuo atžvilgiu buvo žymiai konservatyvesni. Asmeniškai man visai nesinori, kad jie “sudėtų instrumentus”, tiesiog visi ite eksperimentai buvo… netikėti ar ką…

Nihilist
2009.11.15 23:19

Spėju dėl to, kad Marduk atvėju netaip ausį rėžia. Slejeriam kaip, bebūtų gaila, jau pats laikas dėt instrumentus į šoną, nes jau nieko gero nebeišsteni.

speigas
2009.11.15 21:49

pagarba dėdulei Sauronui už titanišką darbą. Bet vėlgi ir aš pasiskųsiu dėl Slayer. Neskaitant kitų veikėjų pastabų norėjau paklausti, kodėl tamstai Slayer vokalo efektai kliūva, kai tuo tarpu Marduk, nors irgi prikaišioti vokalo efektų įvertinami 10/10 ir apie jokius efektus nei žodeliu neužsimenama? :)

Pikta močia
2009.11.15 12:50

Lauksma žiemos rūpesčių.

I.Profundus Rex
2009.11.15 06:23

Behind The Crooked Cross

Iiskart zalupos atsilups, piemenukai!

I.Profundus Rex
2009.11.15 06:00

Niexuj ant Slayer varyt!

Miuleris
2009.11.14 19:58

jau užsisakiau Megadeth ir Hypocrisy

sator
2009.11.13 23:01

tu nuolat ta ‘kill em all” minavoji, kas jau ten tokio super neprilygstamo buvo, kad vos ne visas thrash tau skirstomas i iki “kill em all’ ir po jo?:)

kas del NILE naujojo albumo, tai jis, be abejo labai geras, bet man tie musulmonisku maldeliu-raudeliu intarpai nelabai isipaiso, kazkaip primena Stingo dainos “desert rose” motyvus:)
o Megadeth, salia aukstos technikos, galejo kiek daugiau melodingumo, kas jiems visada budinga budavo, nes naujam albume visos dainos geros, bet isimintinu melodiju nedaug..

Shit Schuldiner
2009.11.13 22:40

“Teko girdėti ir tokių nuomonių, kad jie laisvai galėjo baigti karjerą po “Season…” ”

Tai isgirsk nuomone, kad karjera galejo jie baigt po “reign in blood”, nes po jo apsisiko kaip ir metalika po ‘kill em all’.

bmaggot
2009.11.13 21:55

pwnd

Lord Sauron
2009.11.13 21:35

Atsiprašau, jei užgavau kieno nors jausmus, ypač dėl Slayer. Tokių supergrupių bėda yra tame, kad jie užsikelia kartelę taip aukštai, kad po kokio nors vieno visuotinai pripažinto albumo visa tolesnė kūryba automatiškai bus lyginama su “etalonu”. Teko girdėti ir tokių nuomonių, kad jie laisvai galėjo baigti karjerą po “Season…”

http://www.last.fm/user/LordSauron – nuoroda specialiai Plix. Slayer yra tikrai gerbiami ir mylimi, daugiau mažiau žinau visą diskografiją ir VIENINTELIS man nepatikęs Slayer albumas buvo “Undisputated Attitude”. O argumentas “rasyti nesamoningas recenzijas apie thrasho grandus, itakojusius 90 proc. ” – nu pats supranti. Vertinamas konkretus albumas, o ne viso gyvenimo nuopelnai. Ir jei autorius rašo panegirikas vien dėl milžiniškos grupės reputacijos…

burn
2009.11.13 20:41

nezinau, del nile ir marduk vertinimu sutinku, is tiesu ispudingi albumai, del udo…nesu labai susipazines su ju muzika, tad gal todel labai patiko klausant, labai tiketina kad ir kartojasi.
Taciau Hypocrisy ir ypac Slayer nuskriausti. Hypocrisy duociau kokius bent jau 9 balus, o Slayer be jokiu abejoniu 10/10, nes albumas kiek kartu teko klausyt, tiek veze. Tai ka jie isdarineja siame albume yra neitiketina. Tuomet as nesuprantu, ka jie turetu irasyti, kad gautu 10 balu, manau ju nuskriaudimas vyksta del uzsiciklinimo prie to, ka jie kazkada irase.

Bastard
2009.11.13 15:47

Del MegaDECH End Game visiskai pritariu. Ilgai lauktas kickass albumas. 10/10

Surdr
2009.11.13 15:27

šūdas tie slayer

Plix
2009.11.13 15:17

Taip, del skoniu nesiginčijama, jei nepatinka, tai ne mano problema, taciau yra vienas “bet”, kai rasai recenzijas – perklausyk diska bent 10 kartu IDĖMIAI, o ypač, kai klausai vienų iš thrash metal grandų. Siuo atveju įkišau savo trigraši tik todel, kad niekaip nesuprantu kaip gali patikti žmonėms klasikiniai SLAYER albumai ir nepatikti WPB. Įsiklausykit į rifus, for fuck sake, juk tai KLASIKINIAI SLAYER rifai. O kai skaitau tokias recenzijas, kaip gerb. Lordo Saurono, tai man labai akivaizdu, kad jis perklausė pora kartu mp3 rinkinuka ir parašė, kas šovė į galvą. Ugh…viskas, prirašiau komentarų 10 metų į priekį arba iki kito SLAYER albumo :)))

bmaggot
2009.11.13 15:14

ka če neligalu albūma acisiuntej, pirma geresni isleijsk tada kritikok salyer

Seniukas
2009.11.13 14:50

Plikai, suprantamas tavo pyktis dėl favoritų pyzdavonės, bet Sauronas nelabai į vaikus paišosi ir, esu įsitikinęs, pakankamai neblogai susipažinęs su SLAYER kūryba :) Gal tik ne taip jau baisiai jam jie patinka, kad WPB mėgtų taip, kaip klasikinius SLAYER albumus.
Aš, pvz., dar mažiau balų duočiau slejeriams už šį diską. Ir ką? Ogi nieko :)

Plix
2009.11.13 14:48

Paaiskink kurioje vietoje “Psychopathy Red” Araya nesusitvarko su vokalu?? Labai butu idomu suzinoti.

Plix
2009.11.13 14:47

Kodel vaikai, kurie nieko nenusimano apie SLAYER, jaucia turintys teise atsisiusti nelegalu albuma ir rasyti nesamoningas recenzijas apie thrasho grandus, itakojusius 90 proc. death/thtash grupiu. Rickas Rubinas nagu ten visai neprikiso, pagrindinis prodiuseris buvo Gregas Feldmanas, Rubinas tik executive, pasidomek, ka tai reiskia pries rasydamas niekus. O “World PAinted Blood” kala i klyna taip pat stipriai kaip 3 klasikiniai SLAYER albumai “Reign In Blood”, “South Of Heaven” (isiklausyk i rifa “Beauty Through Order”) ir “Seasons….” Beje, ar apskritai zinai, kad jie turi tokius albumus, nes man regis, kad isgirdai SLAAYER tik nuo “BDiabolus in Musica”, kur beje net ne Lombardo grojo…

K.I.N.G. Satyricon
2009.11.13 11:26

Puikus straipsnis, šaunu.

Su tuo Quantus possunt tai vargas, bet trahunt tai tikrai ne apie trachinimus, o maždaug “tempti, treniruotis”, taigi pavadinimas kažkas link tokio:
“Koks puikus kūnas, kokia didi žmogaus galia, jei ji ištreniruota, įtakota šėtoniškumo”

Black..
2009.11.13 10:17

Patiko.:)

kingas
2009.11.13 09:46

super, super. lenkiu savo žilą galvą :D

Crazyte
2009.11.13 08:50

Smagiai susiskaitė, geresnes darbo dienos pradžios net neįsivaizduoju! Sauron, didzialis dzėkuj

Seniukas
2009.11.13 08:36

“Gal skamba kiek išpūstai, bet albumą galima laikyti žanro etalonu. Beje, ką reiškia „Trahunt“? Gi ne tą, apie ką pagalvojau? ”

“P.S. Ale jau pavadinimai, tai jėzusmarija!”

“Tiesa, manęs vos neištiko isterijos priepuolis, kai pamačiau vaizdo klipą „Der Geistertreiber“ – reaktyvinės šluotos, kokių ir Haris Poteris nesapnavo, kreivai susiūtos demonų kaukės ir vaidyba, už kurią prastesnės nepamatysi net pornofilme…”

“Ne, rimtai, kada jis viską spėja?”

“Tuo labiau, kad pasaulyje dedasi velniai žino kas. Epidemijos, religiniai karai, piratai… Viduramžiai grįžta, ar kokį velnią? ”

“Tikėkimės, kad misterio Arajos nuodėmklausys pražilo anksčiau laiko.”

:))))))))))))))

Kažkas nerealaus. Neįtikėtina juoko dozė iš pat ryto!

Sauronai, pradedu įtarti, kad stambiu mastu vagi darbinę chemiją…. :)))))

kraliku_genocidas
2009.11.13 06:59

o man tai tas truck’as ant tardy brothers virselio, idiotiskai atrodo..
jau nekalbant apie udo virseli ir pacio albumo turini..

J[]|{ER
2009.11.13 00:28

Lita Ford kazhka dar leidzia? reiks pasidomet :)

o apzhvalgai truksta powerio :)

Xenon
2009.11.13 00:09

Rožiniai akiniai.

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus