Video

Roko gitaristai R. Semeniukas ir Mr. Jumbo pristato vaizdo klipą

2019.12.10 17:02, Ferrum.lt inf.

Žinomi roko gitaristai Robertas Semeniukas ir Mr. Jumbo pristato vaizdo klipą:

Robertas Semeniukas – kompozitorius, prodiuseris, profesionalus gitaristas ir dainininkas. Ilgametis Marijono Mikutavičiaus grupės gitaristas ir muzikos bendraautorius, grupės Žalvarinis įkūrėjas ir dainų autorius. Atlikėjas visai neseniai klausytojams pristatė ilgai kurtą savo solinį albumą “Backstage Stories”, kuriame yra ir ši instrumentinė kompozicija “Eat My Dust”.

“Su Giedriumi esame pažįstami jau senokai, pabendraujame festivaliuose ar koncertų užkulisiuose, tačiau nesame groję kartu scenoje ar įrašę dainos kartu. Jau kuris laikas kirbėjo mintis ką nors įdomaus kartu nuveikti. Kuomet pradėjau savo solinio albumo “Backstage Stories” įrašus, prisiminiau, jog yra šis talentingas gitaros virtuozas iš Kauno, tuomet ir nusprendžiau pasiūlyti įrašyti bendrą kūrinį. Giedrius atsiuntė idėją, gitarinį rifą, kurį girdime kūrinio pradžioje, jis ir buvo atspirties taškas, kuris užvedė ant teisingo kelio.

Iš šio ekspresyvaus fragmento vėliau pildžiau naujomis idėjomis, ir taip atsirado pilna kompozicija “Eat My Dust”. Prie įrašų dirbome nuotoliniu būdu, internetu siųsdavau jam demo įrašus, klausėme, analizavome, kol galų gale abu likome patenkinti rezultatu ir pradėjome rašyti švarraščius. Vėliau, kai jau turėjome galutinę kūrinio versiją, nusprendėme nufilmuoti vaizdo klipą ir taip pristatyti klausytojams. Giedrius tapo operatoriumi ir režisieriumi. Filmavimas praėjo lengvai ir greitai, buvo tikrai linksma ir smagu dirbti kartu.”

Mr.Jumbo pseudonimu prisidengęs kaunietis Giedrius Balčiūnas yra gitaristas, dainų kūrėjas, kitų roko atlikėjų prodiuseris, savo koncertinę ir kūrybinę karjerą pradėjęs 2000-aisiais metais. Šiuo metu šešis solo albumus išleidęs Mr.Jumbo jau spėjo apšilti kojas eilėje to meto jaunimo roko ir metalo grupių, Vitalio Kairiūkščio vedamuose S.B.S., Rasa Serra ir Donio projekte, keliuose tribute kolektyvuose, daug kur dirba kaip sesijinis gitaristas, šiuo metu koncertuoja su Džordana Butkute.

“Gavęs Roberto pasiūlymą įrašyti bendrą kūrinį jo solo albumui, nei nemirktelėjęs sutikau. Aptarus, jog tai tikrai turėtų būti ne elektroninė šokių muzika, pasirausiau savo kompiuteryje ir radau įrašą, kurį buvau numetęs ir niekada nebaigęs. Norėjau padėti Robertui galutinai sukelti audrą jo albume su šiuo kūriniu ir kaip reikia pasitaškyti decibelais ir greitais solo. Prisimenant metalistinę Roberto praeitį, nenuostabu, kad ir maestro pasirašė tokiai avantiūrai. Pasidalinę solo atkarpėlėmis, radome bendrą gitarinę kalbą ir pragrojimuose.

Negaliu nepaminėti, koks žaismingas buvo vaizdo klipo filmavimas, mano mažame dviejų kambarių bute Kauno mikrorajone Vilijampolėje. Prisijuokėme garindami sausą ledą ir kaitaliodami Roberto gitaras skirtingoms scenoms. Tikiu, kad šis kūrinys tinka bet kokio amžiaus roko gerbėjams. O gal net patrauks dėmesį ir šiam, instrumentiniam, stiliui abejingus klausytojus.”

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus