Naujienos

PROCESSION naujas albumas – mėnesio pabaigoje

2017.10.04 09:44, Parengė Seniukas

GD30OB2-N.cdrČilės-Švedijos doom metalo meistrai PROCESSION spalio 31 d. išleis naują albumą „Doom Decimation“, kuris buvo įrašytas grupės įkūrėjo gitaristo ir vokalisto Felipės Plazos gimtojoje Čilėje. F. Plaza paaiškino tokį pasirinkimą:

„Seniai svajojau įrašyti albumą kiek įmanoma senamadiškiau ir pažiūrėti, kas iš to išeis. Ši formulė, visiškas atsiribojimas nuo aplinkos ir visos grupės pagyvenimas kartu ilgiau kaip mėnesį, man atrodo, pasiteisino su kaupu, kai įrašinėjome „To Reap Heavens Apart“. Berods, „Doom Decimation“ albumui net nebandžiau ieškoti studijų Europoje. Be to, aš jau pavargau nuo to, kad žmonės PROCESSION vadina „grupe iš Europos“, kadangi mūsų Pietų Amerikos kilmė yra gyvybiškai svarbi grupės egzistencijai ir vystymuisi. Pašto adresas dar nieko nereiškia, mes ESAME PROCESSION iš Čilės.“

Albumo įrašų sesija džiugina PROCESSION lyderį:

„Tai buvo lengviausiai gimęs mūsų albumas, – konstatuoja Felipe. – Tai taikytina ir muzikai, ir dainų žodžiams, ir koncepcijai. Tai gali būti kritinis albumas ta prasme, kad aš jau dabar laukiu, kada mus ištiks panašus muzikinis apreiškimas. Singlas „Lonely Are The Ways Of The Stranger“ buvo sukurtas praėjus vos porai mėnesių po „To Reap Heavens Apart“ pasirodymo ir ši daina tarsi nulėmė, kokia linkme pasuks naujasis albumas…“

„Doom Decimation“ dainų sąrašas:

1. The Warning  (2:27)

2. When Doomsday Has Come  (3:39)

3. Lonely Are The Ways Of Stranger  (6:32)

4. Amidst The Bowels Of Earth  (5:44)

5. Democide  (4:19)

6. All Descending Suns  (5:52)

7. As They Reached The Womb  (7:07)

8. One By One They Died  (8:57)

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus