Straipsniai

Paremkite asociaciją „Ferrum muzikos projektai“ neišleisdami nė cento

2008.03.04 00:00, Redaktorius

Kaip ir kiekvienais metais, kviečiame visus dirbančius sunkiosios muzikos gerbėjus skirti asociacijai „Ferrum muzikos projektai“ 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Ši asociacija prižiūri didžiausią Lietuvos sunkiosios muzikos portalą www.ferrum.lt, rengia pasaulinės metalo scenos žvaigždžių koncertus, taip pat yra viena konkurso „Wacken Metal Battle“ organizatorių ir alternatyvios muzikos apdovanojimų „A.LT“ rėmėjų.

Paremkite asociaciją „Ferrum muzikos projektai“ neišleisdami nė centoParamos asociacijai „Ferrum muzikos projektai“ galimybę numato Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymas. Visą įstatymą turint laiko ir noro galima laisvalaikiu pasiskaityti čia. O jo esmė yra ta, kad 34 str. 3 dalies nuostatos įtvirtina nuolatinio Lietuvos gyventojo teisę nuo per mokestinį laikotarpį (kalendorinius metus) gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti pasirinktą ūkio subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą (toliau – LPĮ) turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų.

Taigi, jei este pasiryžę šiek tiek pajudinti pirštus, jums reikėtų atlikti šiuos veiksmus: užpildyti FR0512 formą pagal toliau pateiktus duomenis ir pasirašius išsiųsti į savo teritorinį Valstybinės mokesčių inspekcijos skyrių iki 2008 gegužės 2 d. Formą galima pildyti ranka, kompiuteriu ir internetu, taigi galite pasirinkti jums patogiausią būdą.

Duomenys:
Asociacija Ferrum muzikos projektai
Įmonės kodas – 300557251
Adresas – M. K. Čiurlionio g. 1-58, Vilnius
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris LT840075800004120881

- Paramos „Ferrum muzikos projektai“ forma Word Document formatu (pildyti kompiuteriu ir atspausdinti)
- Paramos forma PDF formatu (atsispausdinti ir pildyti ranka)
- Paramos formos pildymas internetu, naudojantis ABBYY Form Filler programa: http://deklaravimas.vmi.lt/PublicPages.aspx?ID=0

Formą reikia pildyti DIDŽIOSIOMIS raidėmis, įrašyti vardą, pavardę, asmens kodą, telefoną, el. pašto adresą, užpildymo datą, PASIRAŠYTI.

Primename, jog užpildytą formą į savo teritorinį Valstybinės mokesčių inspekcijos skyrių reikia pristatyti iki 2008 m. gegužės 2 d.

Papildoma informacija:
Elektroninio deklaravimo sistema
Formos pildymo taisyklės
Mokesčių inspekcijos tinklalapis

Jei turite klausimų, rašykite liuzeris@ferrum.lt.

Iš anksto dėkojame visiems, skyrusiems dalelę savo brangaus laiko paraiškai pildyti, ir už paramą Lietuvos sunkiosios muzikos scenai!

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Headless
2008.07.06 13:38

Birrrrrute…………

SStorm
2008.06.01 01:00

Juk židai ;-)

Headless
2008.05.05 23:09

is promotinimo ir reklamos..konkursu……

brotheris
2008.04.27 13:22

užsidirba ir taip

Artur
2008.04.26 12:20

negi niekas dar nepareme?

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus