Naujienos

Paaiškėjo, kas kitą mėnesį Vilniuje apšildys AMARANTHE

2018.04.25 15:35, Roko naktų inf.

Amaranthe01Gegužės 18 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos metalo žvaigždės iš Švedijos – „Amaranthe“. Paskelbta, kokios dvi grupės juos apšildys.

„Amaranthe“ išsiskiria tuo, kad grupėje yra trys vokalistai – Elizė, Henrikas bei Nilsas, ir kiekvieno jų vokalas turi ypatingą spalvą. O po tais balsais glūdintys plieniniai gitarų rifai yra visiškai kosminiai, todėl „Amaranthe“ yra priskiriama toms grupėms, kurias bent kartą gyvenime reikia išgirsti gyvai, jeigu patinka melodic death metalas. Milijonai žmonių visame pasaulyje juos jau matė ir kaskart laukia periferijoje iš naujo.

Gegužės 18-ąją kompanija atvažiuoja į Vilnių, kad čia uždegtų „Roko naktų“ laužus. O prieš tai, kai ant scenos pasirodys galingieji „Amaranthe“, publiką apšildys dvi kitos grupės. Jau paaiškėjo, kokios.

Pirmoji – „Fear Of Domination“ – viena geriausių industrinio metalo grupių Suomijoje. Jie mėgsta rengti pamišėliškus, masyvius, teatralizuotus šou, kurie palieka stalčius atvirus. Ugnies pliūpsniai, makiažas – taip pat ir tas, paslėptasis, kuris šviečia tik prie ultravioletinių lempų…

„Metal-Temple“ apie juos rašė šitaip: Muzika yra gyvybinga, įdomi ir įvairialypė. Jie visiškai išnaudoja platų garsų ir akordų spektrą, tuo metu, kai kala tau per kaukolę metalo plaktuku. Jie aiškiai groja industrinį metalą, bet niekada ilgam vairuotojo vietos neužleidžia klavišams ar elektronikai. Visos instrumentinės dalys tankiai sujungtos, daug dėmesio skiriama originalių dainų kūrimui. Jie yra nauji, išradingi, įdomūs ir dinamiški.“

Keliaudami po Europą „Fear Of Domination“ yra groję visur aplinkui: Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje. Dabar atėjo laikas Lietuvai.

Antroji apšildanti grupė – „Alia Tempora“ iš Čekijos, kurios priešakyje – šaunioji Marketa Moravkova, kurios moteriškas švelnumas suteikia kūriniams melodingumo ir emocinės gaivos, tačiau kartu ši kompanija rengia labai energingus sceninius pasirodymus. Jie patinka tiems, kas mėgsta šviesesnį metalą moderniame pateikime.

„Alia Tempora“ tarp savo svarbiausių koncertų išskirtų turą per Jungtinę Karalystę, festivalį „Made of Metal“ ar išpuolusias progas apšildyti tokias žvaigždes kaip vokiečių „Xandria“, austrų „Serenity“ ar suomių „Battle Beast“. Dešimtys tūkstančių gerbėjų iš viso pasaulio seka juos socialiniuose tinkluose. Po gegužę vyksiančio koncerto Vilniuje šias gretas, be abejonės, papildys ir lietuviai. Bilietus platina rokonaktys.lt.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus