Naujienos

OSSASTORIUM pristato video klipą kūriniui „Ad Infinitum“

2020.02.19 20:06, Ferrum.lt inf.

Ossa_2_resizedKauno death metal veteranai OSSASTORIUM publikuoja pirmąjį grupės istorijoje oficialų vaizdo klipą kompozicijai „Ad Infinitum“, nufilmuotą paslaptinguose Kauno tvirtovės fortų tuneliuose. Klipo autorius – Rokas Baškys (Lumetri House), grupėje taip pat atliekantis ir bosisto pareigas.

„Ad Infinitum“ garso takelis, kurio instrumentinė versija grupės gerbėjams pažįstama iš 2018 metais išleisto minialbumo „Infinitus“, specialiai klipui buvo papildytas vokaline partija ir naujai perrašytas įrašų studijoje „Lapės Records“, talkinant garso režisieriui Laurynui Baškiui.

Nemenką patirtį tiek nekomercinių, tiek pop atlikėjų klipų kūrime turintis Rokas pripažįsta, kad fortų požemiai vizualiai yra pati įspūdingiausia lokacija, kurioje yra tekę filmuoti, tačiau kartu ir pati sudėtingiausia. Filmavimo metu OSSASTORIUM muzikantams teko susidurti su daugybe iššūkių ir neplanuotų kliūčių. Kadangi scenos reikalavo dirbtinio apšvietimo, filmuoti teko naktimis vengiant dienos šviesos, o į šalčio ir drėgmės kaustomus forto tunelius, kur virš galvų nuolat zujo šikšnosparniai, reikėdavo atgabenti daugybę įvairios apšvietimo ir garso technikos, kuri paryčiais vėl turėjo būti išgabenama atgal.

„Esame nuoširdžiai dėkingi VŠĮ „Kauno tvirtovės parkui“, kad patikėjo mums šias erdves  ir leido jas įamžinti mūsų kūrinyje, bei visiems draugams, ištiesusiems pagalbos ranką“, – vieningai tvirtina grupės nariai.

Grupės frontmenas Saulius Rimas antrino Rokui, kad naktys, praleistos forte, buvo vienas tų aštrių įspūdžių, kurie lieka visam gyvenimui: „Šaltis, drėgmė, įtampa, begalinis nuovargis. Išėjus į lauką  –  ko ne minusinė temperatūra ir erkių atakos aukštoj žolėj. Na, bet matant galutinį rezultatą, kuris kokybe lenkia ne tik undergroundo, bet ir daugumos mainstreamo grupių video, supranti, kad stengtis buvo išties verta“.

„Ad Infinitum“ kūrinio centrinė ašis – alegorija, vaizduojanti amžiną žmonijos metafizinę problemą – siekį išsivaduoti iš egzistencijos labirintų ir pasiekti amžinybę. Klipe matomos istorijos protagonistas bando pabėgti nuo jį persekiojančio silueto, tačiau, galiausiai jis vėl atsiduria pradiniame taške, o, įsižiūrėjęs į persekiotojo veidą, suvokia esantis užburtame rate ir visą laiką bėgantis nuo savęs paties.

Kitais metais veiklos dvidešimtmetį pažymėsiantys OSSASTORIUM ginklų sudėti dar neketina. „Taip, gal mes ir nesame daugiausiai koncertuojanti ar plačiausią diskografiją turinti grupė, tačiau kol jausime, kad augame kaip kūrėjai, kad išlaikome esamą profesionalumo ir meniškumo lygį, ir kol turėsime ką naujo pasakyti savo klausytojams, tol OSSASTORIUM istorijoje taško nebus“, – optimistiškai užbaigia muzikantai.

Kol kas naujausias OSSASTORIUM darbas yra instrumentinis minialbumas „Infinitus“, išleistas išimtinai skaitmeniniame pavidale platformose „bandcamp“ ir „spotify“.

https://ossastorium.bandcamp.com/album/infinitus

https://open.spotify.com/album/7szyitAX9cjNt6Dro6AQ6j

https://www.facebook.com/ossastorium/

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus