Naujienos

OSSASTORIUM pristato naują instrumentinį mini albumą „Infinitus“

2018.03.10 07:07, Ferrum.lt inf.

Ossastorium-infinitusNuo 2001 metų nestandartinį death metalą atliekantis Kauno kolektyvas OSSASTORIUM kovo 1 d. išleido naują instrumentinį mini albumą „Infinitus“.

„Infinitus“ sudaro keturios dinamiškos kompozicijos, kurių stilistiką vienu žodžiu apibūdinti sudėtinga, kaip ir visuomet, kalbant apie OSSASTORIUM muziką. Atidus klausytojas čia išgirs djent, progressive, black, doom metalo žanrams būdingų elementų. Patys grupės nariai mano, kad tai pats sunkiausiai skambantis, bet kartu ir bene melodingiausias jų darbas.

Konceptualiai albumas tęsia ankstesniojo darbo „Expergo“ tematiką ir tarsi pasakoja istoriją, „kas įvyko po to“. „Infinitus“ idėją apibendrina F. Nietsche‘s sentencija „The higher we rise, the smaller we appear to those who are unable to fly“ , kuri pasirinkta ir vieno kūrinio pavadinimui.

Albumo įrašai buvo pradėti dar 2015 metais, tačiau dėl pokyčių grupės sudėtyje ir kitų asmeninių aplinkybių buvo užbaigti tik 2017 metų pabaigoje, prie komandos prisijungus būgnininkui Vykintui Vainiui. Už didžiulį indėlį į galutinį „Infinitus“ skambesį OSSASTORIUM nariai dėkoja Mantui Vitkui, kuris atliko įrašo suvedimą ir masteringą bei taip pat įgrojo guest solo gitaros partiją kūrinyje „Serenity“.

Naujasis EP nebus leidžiamas fiziniu pavidalu ir bus prieinamas tik skaitmenine forma paskyroje https://ossastorium.bandcamp.com/; kiek vėliau ir kitose interneto platformose – spotify, youtube ir kt.

Grupė liko ištikima savo tradicijai, ir mini albumui suteikė lotynišką pavadinimą, kuris lietuviškai būtų verčiamas kaip „begalybė“ arba „neturintis pabaigos“. Tai ketvirtasis oficialus OSSASTORIUM leidinys po „Per Aspera…“ (2004), „Inferi“ (2006), „Expergo“ (2011).

Artimiausia proga išgirsti gyvai atliekamus naujojo albumo kūrinius bus koncertuose Jelgavoje (kovo 16 d.), Kaune (kovo 23 d.).

Beje, šiuose koncertuose debiutuos ir naujasis kolektyvo bosistas – Rokas Baškys (THUNDERTALE, SUTEMON). Tačiau beveik aštuonerius metus bosisto pareigas grupėje atlikęs Giedrius „Napalmas“ Bilvinas su OSSASTORIUM nesiskiria ir lieka komandos dalimi kaip garso operatorius. Na, o gitaristų pozicijose permainų nėra: septynstygėmis ir toliau virins senbuviai Rytis Paleckis ir Saulius Rimas.

Daugiau naujienų – grupės oficialiuose kanaluose: https://www.facebook.com/ossastorium/ ir www.ossastorium.lt

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus