Naujienos

Norvegijos skandalistai TAAKE šturmuos „Vilkų žiemą“

2018.12.18 08:06, Klubo Pikuolis inf.

hxgNQJ3oFestivalio „Vilkų žiema“ viena iš pagrindinių grupių – bekompromisiniai žvėriško šiurpo skleidėjai iš Norvegijos – TAAKE!

Nuolat skandaluose paskendusi, tamsi, radikali ir nekeliaklupsčiaujanti TAAKE užtikrins, kad ugningame festivalyje tikro black metalo gerbėjai gautų atitinkamos terapijos dozę.

1993 metais Bergene sukurta grupė TAAKE iš tiesų yra vieno žmogaus projektas. Kiek tai žmogus – diskutuotinas klausimas, tačiau, kad velnių priėdęs – akivaizdu. Ilgesnį laiką su juo ištveria retas muzikantas, jo tekstai sudomina net tuos, kurie neklauso sunkiosios muzikos, o jo plaukų nukirpti nedrįso net kalėjimo kirpėjas… Kartu tai vienas didžiausių savimylų juodmetalio pasaulyje. Ar žinote, kad jo atvaizdas yra ant visų septynių TAAKE albumų viršelių?

Nepaisant savo rūstaus ir nenuspėjamo charakterio, Hoest (tikrasis vardas Erjan Stedjeberg) talentas itin vertinamas tiek Norvegijos, tiek ir viso pasaulio black metalo scenoje. Šis akiplėša skandalistas jau trečią dešimtmetį verda tamsų, slegiantį ir šiek tiek pavojingą juodąjį metalą. Visuomet gryną ir tikrą, tačiau niekuomet nenuobodų ir neatskiestą šiuolaikinėmis šiukšlėmis. Priešingai negu dauguma pirmtakų, nusigrojusių į lankas, Hoest liko ištikimas savo stiliui. Jo kūryba reprezentuoja viską, ką geriausio turi norvegiškas black metalas – šiurpią atmosferą, velnišką greitį, žvėriškumą, grožį ir bjaurastį. Ir klysta visi tie, kurie mano, jog šis stilius senai miręs ar nebeįdomus. Atsikąskit TAAKE!

Vasario 23 d. kultūros bare „Kablys“ vyksiančiame festivalyje „Vilkų žiema“ be minėtųjų norvegų taip pat dalyvaus:

IMPALED NAZARENE – greiti ir įsiutę black metalo patrakėliai iš Suomijos;

1914 – sparčiai kylantys pajuodinto doom death metalo skleidėjai iš Ukrainos.

Sąrašas dar ilgės. Atitinkamai brangs ir bilietai.

Daugiau informacijos:

www.vilkuziema.lt

Draugaukime:

https://www.facebook.com/Vilk%C5%B3-%C5%BDiema-206855432716701/?ref=bookmarks

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Šlykštniekšis
2018.12.18 21:56

1 vieta!

http://www.ruthlessreviews.com/1123/the-other-top-10-most-ridiculous-black-metal-pics-of-all-time/

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus