Naujienos

Netrukus pasirodys ŪKANOSE E.P. „...kai griaudėjo miškai...“

2020.04.06 21:06, Ferrum.lt inf.

ukanoseBaltiško folk metalo grupė ŪKANOSE skelbia, kad balandžio 13 d. 18:00 val. pasirodys jų keturių dainų E.P. „…kai griaudėjo miškai…“.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio proga šis albumas bus dedikuotas mūsų istorijos herojams – partizanams. Albume skambančiose dainose ŪKANOSE savaip perteikia kai kuriuos partizanų eilėraščius ar eilėraščių fragmentus.

Daugiau grupės naujienų https://www.facebook.com/Ukanose

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Chloras
2020.04.28 20:18

O nauja kūryba grupė kažkiek užsiima? Nes man toks jausmas, kad visus šito Ep’ako gabalus aš jau girdėjau Marčiaus ir Tado laikais. Gal klystu.

Šlykštniekšis
2020.04.26 00:03

Neblogas komentaras, Peckeli.

Peckelis
2020.04.14 15:37

Partizanai, partizaninis karas- tema , kuri iš savęs neša didelį emocinį užtaisą. Skerdynės, kankinimai, išdavystės, herojiškumas, meilė Tėvynei ir t.t. Deja, šiuo užtaisu pasinaudoti nepavyko. Pasėjot grūdą į derlingą dirvą, bet jį supūdėt. Vokalas minktštas, atrodo vos vos laikosi ir tuoj parpuls. Jokios energijos, jokios emocijos. Muzika…folk metal, kaži ko daug tikėtis matyt neverta,svarbu kad triūbelė būtų ir gerai, bet susidarė įspūdis, kad buvo paskubėta, padaryta bet kaip bile padaryt. Gal tokiu atveju visai nedaryt? Paskutinis gabalas puikiai tiktų Duokim garo studijai, arba Kalabybiškio gegužinei, po vidurnakčio, kai dėdė Petras, po antros 0,7 išeina į šokių aikštelę.
Dar lenda galvon tokia mintis, kad šis darbas toks Diktatūros, Skylės ir Thundertale makalūšas. O iš vakaro primaišius- ryte abiejų galų gvintai dažniausiai nebelaiko…
Pabaigai, dar keletas žodžių apie pagan, folk, baltic metal. Didžioji dalis šį žanrą atstovavusių Lietuvos grupių, jau senai Dausose, arba pakeliui į Jas. Šiandieninės grupės, bandančios atstovauti šią kryptį mano akimis atrodo, kaip nevykęs bandymas atkartoti, tuos kurių atkartoti neįmanoma. Jei senąsias grupes palyginsime, su ąžuolais plačiašakiais remiančiais dangų, tai naujosios-liauni daigeliai, kuriuos dėdė Petras sutrypė per vakarykštę pasiutpolkę.
Nesistenkit būti į kažką panašūs, ieškokit savo skambesio, atsakingai žiūrėkit į kokybę ir stiprėkit įdėjiškai, jei jaučiat, kad tai jūsų kelias-pirmyn. Gaila, bet šiai dienai kūrinai skamba labai silpnai.

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus