Naujienos

„Nekrokatarsis“ kviečia į 5-ąjį gimtadienį klube „Rock River Club“

2017.11.03 13:35, Nekrokatarsis inf.

Nekrokatarsis-V-(Aistės-Vyšniauskaitės-plakatas)Jau šiandien Vilniaus sunkiosios muzikos gerbėjus džiuginantys renginių organizatoriai „Nekrokatarsis“ kviečia paminėti simbolinę sukaktį naujame roko muzikos klube „Rock River Club“. Specialime koncerte pasirodys ne tik aktualiausi vietos kūrėjai, bet ir svečiai iš užsienio.

„Išskirtinai į šį renginį atvyksta lenkų juodojo metalo grupė MEDICO PESTE. Jų purvinas kūrybos stilius nepalieka abejingų: grupės muzika alsuoja panieka, o gyvas pasirodymas prikausto žiūrovą. Retas kūrėjas geba sukelti tiek įvairių emocijų“, – pasakojo vienas organizacijos įkūrėjų Dainius Prakapavičius.

Apie 400 žmonių talpinančio klubo scenoje pasirodys net 5 sunkiosios muzikos projektai iš Lietuvos.

Specialiai šiai progai savo naująjį albumą pristatys Vilniaus juodojo metalo grupė SISYPHEAN. Šviežią kūrinį spalio 31 d. išleido legendinė Prancūzijos įrašų kompanija „Drakkar Productions“.

Pasirodymą surengs ir Lietuvos grindcore muzikos lyderiai FARŠAS, taip pat neseniai išleidę įrašą ir tik spėję grįžti po dvi savaites trukusio turo po Europą.

Vakarą pradės kauniečiai EXTRAVANGANZA, kurie šiuo metu įvardijami kaip viena iš įdomiausių, itin savitą ir originalų skambesį turinčių, grupių Lietuvoje.

Užsienyje dažniau nei Lietuvoje girdimas lėto doom metalo duetas HELLHOOKAH susgros naujausią, dar negirdėtą programą.

Vakarą šaltos elektroninės muzikos skambesiu papildys post-industrial stiliaus kūrėjas KARKASAS.

„Renginio metu taip pat bus galima įsigyti specialiai šiai progai išleistą kompaktinį diską. Leidinyje, pavadintame tiesiog „Nekrokatarsis“, asmenines šios organizacijos veiklos interpretacijas pateikė šeši Lietuvos muzikos kūrėjai ir viena menininkė, sukūrusi leidinio viršelį. Rinkinyje įamžinti kūriniai yra bendros „Nekrokatarsio“ meninės koncepcijos atspindys“, – papildo organizatoriai.

Judėjimas „Nekrokatarsis“ prasidėjo 2012 m., susivienijus ekstremaliai muzikai ir kitoms alternatyvaus meno išraiškoms neabejingus, gerai žinomus pogrindinės muzikos aktyvistus.

Organizatoriai geriausiai žinomi dėl kasmetinio festivalio „Armageddon Descends“, vykstančio kultūros bare „Kablys“. Jame pristatomos aktualiausios ir įdomiausios Lietuvos bei užsienio ekstremalios muzikos grupes, vizualiųjų menų atstovai.

Jau penkis kartus įvykęs festivalis kasmet pritraukia ne tik Lietuvos, bet ir Baltijos šalių, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Vokietijos ir Skandinavijos valstybių ekstremalios muzikos mėgėjų dėmesį.

„Nekrokatarsio“ organizuotuose renginiuose pasirodė tokie tarptautinį pripažinimą pelnę vardai kaip MGŁA, DEAD CONGREGATION, ESOTERIC, NORDVARGR, INCANTATION, DEUTSCH NEPAL, AOSOTH, CULT OF FIRE, BIZARRE UPROAR ir daugelis kitų.

Specialus gimtadienio koncertas „Nekrokatarsis V“ įvyks jau šiandien, lapkričio 3 d., klube „Rock River Club“, Upės g. 9, Vilniuje (VCUP patalpose).

 

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus