Naujienos

Nekomercinės muzikos festivalis “SUTEMOS”

2003.04.08 00:00, FERRUM info

Balandžio 18d., penktadienį, Vilniuje, muzikiniame klube “BRAVO” Jasinskio g. 14) įvyks jau antrasis alternatyvios ir tamsios muzikos festivalis “SUTEMOS”.

Renginio tikslai buvo ir išlieka tie patys: praplėsti muzikos mėgėjų akiratį ir supažindinti juos su progresyvia ir originalia roko, ir kita nekomercine muzika.

Apie dalyvius:

Vilniečiai F.O.D. yra naujos bangos Lietuvos sunkiosios scenos grupė. Jų muzika- tai lydinys, kuriame galima išgirsti nu-metal, rap, hc, ir kitų stilių įtakos. Tai veržli ir tranki energijos dozė!

MEMORIA iš Anykščių – nenauja ir gerai žinoma Lietuvos undergrounde grupė. Nesenai išleistame mini albume “Varna” girdima muzika balansuoja tarp gotikinio roko ir dainuojamosios poezijos. MEMORIA – puiki koncertinė grupė, kuo bus galima įsitikinti “SUTEMOSE”.

Iširus žymiai Lietuvos progressive metal grupei SPELLBOUND, buvę jos nariai po kelių metų atgaivino bendrą veiklą grupėje KIEL WATER. Kiti grupės nariai taip pat nėra naujokai scenoje- yra groję grupėse ŽALVARINIS, MERESSIN, DAHMER. Per kelis mėnesius paruošė keletą naujų dainų ir atgaivinę du neįrašytus SPELLBOUND gabalus. KIEL WATER debiutas įvyko 2003 balandžio 1 dieną Užupio roko ir džiazo festivalyje Vilniuje. Savo stilių grupė apibūdina kaip melodingą ir intensyvų įvairių metalo ir roko pakraipų mišinį. Dalyvavimas festivalyje “SUTEMOS” bus pirmas rimtesnis KIEL WATER pasirodymas publikai.

ANAPILIS iš Kauno pradžioje buvo neofolk muzikos projektas, tačiau prie grupės lyderio Igno prisijungus iki tol LIŪNUOSNA grojusiems muzikantams šviesą išvydęs mini albumas “Lunar Optics”, kupinas tamsaus, melodingo skambesio su folk elementais išvedė ANAPILĮ į besikuriančios lietuviškos goth scenos lyderių poziciją. Koncerte grupė pristatys ir senesnių, ir naujų, dar niekur neskambėjusių kūrinų. Taipogi grupė skiria daug dėmesio sceniniam įvaizdžiui, todėl jų pasirodymai visada būna ryškūs ir išskirtini.

Apie grupę SHADOWDANCES daug šnekėti neverta, nes tai viena iš dažniausiai pasirodančių scenoje sunkiosios muzikos atstovų. Šiuo metu jie yra neginčijami Lietuvos alternatyvios metalinės scenos lyderiai. Koncerte jie pristato savo naujausią albumą “River of Lost”. Tai vienas įspūdingiausių paskutinių metų Lietuvos sunkiosios scenos darbų, pripildytas jausmingumo, svajingų melodijų ir atmosferos, sugretintų su metaliniu skambesiu.

Koncerto pradžia 19:00, žiūrovai įleidžiami nuo 18:00. bilieto kaina 15 lt.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus