Naujienos

LUCTUS albumo „Užribis“ premjera nukeliama

2020.03.05 08:32, Alt Events inf.

luctus-uzribispristatymasKauno black metal brigada LUCTUS po penkerių metų pertraukos išleidžia naują albumą „Užribis“. Deja, balandžio 4 d. numatytas albumo pristatymas klube „Kablys“ nukeliamas vėlesniam laikui, data kol kas neskebiama.

Devynių kūrinių leidinys išleidžiamas CD ir LP formatais. Nuo paskutinio grupės leidinio „Ryšys“ praėjo 5 metai. Jei ankstesnis albumas buvo apie ieškojimą ir ryšio užmezgimą su anapusiniu pasauliu, tai naujausias grupės leidinys tyrinėja anapusinį pasaulį iš arti, tačiau išeinant už kasdienybės ribų, išeinant į „Užribį“. Naujausiame albume LUCTUS skambesys masyvesnis, griežtesnis, o leidinio nuotaika varijuoja nuo itin agresyvių ir greitų garso atakų iki melodingų peizažų.

„LUCTUS juodmetalis einant laikui keitėsi ir mutavo, augo kartu su mano kaip kūrėjo asmenybe: ištakos buvo depresyvaus ir raw black metalo skambesyje, vėliau buvo nagrinėjama militarizmo ir karo tema, tada pereita per nihilizmo apraiškų, o šiuo metu mes pasinėrę į  transcendencijos, meditacijos, sapno, kito pasaulio tematikas. Tačiau visų šių paieškų pagrindas ir išraiška visada buvo black metal, tiek esmėje, tiek muzikinėje išraiškoje“, – albumą pristato LUCTUS vedlys Kommanderis.

„Užribio“ kūrimo procesas buvo lėtas ir klampus – pastarąjį laikotarpį bent keletą kartų keitėsi grupės nariai. Galiausiai albumas buvo įrašytas praeitų metų rudenį tarp Vilniaus ir Kauno „Lapės Records“ studijoje, o galutinį albumo suvedimą atliko meistrai iš „Necromorbus Studio B“ Švedijoje. Prie albumo realizavimo dirbo  daugiau nei 10 žmonių komanda, o albumą išleidžia grupės ilgamečiai partneriai – Šiaulių „Inferna Profundus Records“.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Šlykštniekšis
2020.03.13 10:22

https://www.delfi.lt/veidai/muzika/kablys-del-koronaviruso-gresmes-laikinai-stabdo-veikla.d?id=83760131#cxrecs_s

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus