Naujienos

Lietuvos roko grupė PEKLA sukūrė dainą karantino nesilaikantiems idiotams

2020.04.26 08:24, Grupės inf.

PEKLA-1Šiomis dienomis sparčiai senkant sveiko proto ištekliams, daugėja jo stokojančių ir nebijančių to parodyti. Anot sunkiojo rokenrolo grupės PEKLA, vienas iš galingiausių ginklų prieš tokius zombius – muzika.

PEKLA savo ankstesniu klipu jau įrodė, kad net ir būnant namuose galima labai paprastais metodais nesuzombėti. Matant protestus gatvėse ir nepaliaujamą dezinformacijos pilstymą internete, peršasi išvada, kad dauguma šios pamokos taip ir neišmoko. Tokiems žmonėms PEKLA teškia atsaką – naują dainą „Goddamn Suicide Zombies“ (ang. „Prakeikti Savižudžiai Zombiai“) iš savo būsimojo albumo, kurią lydi vaizdo klipas, iliustruojantis dainos žodžius.

Sunkiojo rokenrolo atlikėjai pasakoja, kad iš pradžių daina buvo įkvėpta technologijų, arba tiksliau žmonių, kurie panirę į jas, pamiršta saugoti save. „Bet kuo giliau į karantiną, tuo daugiau medžių pradėjo skleisti savo idiotizmo pumpurus,“ – žodžio į vatą nevynioja muzikantai, – „ir užuot saugoję save ir kitus pradėjo maltis gatvėse ir dar blogiau – raginti kitus daryti tą patį. Taip pasikeitus socialiniam kontekstui, pasikeitė ir dainos prasmė“.

PEKLA savo gretose turi mediką, tad jiems situacijos rimtumas yra puikiai suvokiamas ir kiekvienas toks savanaudiškas atsisakymas gerbti vieniems kitus ypač pykdo muzikantus. „Galų gale, jeigu norit būt zombiais, būkit, bet bent jau nebūkit savižudžiais,“ – ragina PEKLA ir siūlo ne šlaistytis gatvėse ar vėl duris atveriančiuose prekybos centruose, o garsiai namuose klausyti naujojo grupės kūrinio.

 

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus