Albumai

LEGIONS OF WAR „In The Snipers Eye“ – ar atsirasi snaiperio taikiklyje?

2007.12.06 00:00, Jonas Sol Invictus

Visiškai neseniai į rankas pakliuvo naujasis švedų grupės LEGIONS OF WAR demo įrašas, tad, esant šiokiam tokiam štiliui demonstracinių juostų srityje recenzijų skyriuje, nutariau brūkštelti kelias eilutes ir patyrinėti, ką mums siūlo ši jauna grupė.

LEGIONS OF WAR „In The Snipers Eye“ – ar atsirasi snaiperio taikiklyje?Tiesa, prieš tai reiktų šiek tiek susipažinti ir su pačia grupe. LEGIONS OF WAR savo veiklą pradėjo 2002 metais ir tai tikrai jauna grupė, savo diskografijoje be apžvelgiamos „In The Snipers Eye“ turinti dar vieną demo juostą „Proclamation Of War“, išleistą 2006 metais. Dabar norėčiau šiek tiek pakalbėti ir apie grupės muzikinę koncepciją, kuri yra tikrai gan įdomi, mat tiek dainų pavadinimai, tiek vaikinų sceniniai pseudonimai (Zyklon, Hellwind, Widowreaper ir C.Stalinorgel) išduoda, jog turėsime reikalą su II pasaulinio karo subjektais. Tai tik patvirtina abiejų demo įrašų apipavidalinimai, kuriuose šių motyvų tiesiog apstu. Visgi manau, jog eiliniam klausytojui smalsiausia yra tai, ką išgirsime pačiame lazeriniame diske, tad ilgai nedelsdamas pateiksiu savo trumpą muzikos aprašymą.

Nors grupė savo stilių įvardija kaip black/thrash metalas, aš visgi truputėlį suabejočiau tokiu teiginiu. Taip, šių stilių motyvų yra tikrai nemažai, bet vos tik prasideda pirmosios dainos „Victims Of The Honour“ akordai, net užsimerkęs gali spėti, kad grupė yra iš Švedijos, mat iš karto atsiskleidžia tas melodingumas, kuris yra būdingas daugeliui Skandinavijos atlikėjų. Tiesa, viskas pateikta gana subtiliai ir neperkrauna ausų begalinėmis įmantrybėmis, tad galima tikrai teigti, kad ir death metalo scena šiems vaikinams yra nesvetima. Išgirstame ir vieną kitą akustinį pragrojimą ar trumpas solo partijas, kurios taip primena 80-ųjų vokiško thrasho atstovus.

Dainų struktūra yra tikrai klasikinė. Čia rasime tiek velniškai greitų pragrojimų, tiek vidutinio tempo kūrinių su choru dainuojamais priedainiais. Žodžiu, jokių įmantrių pastangų, siekiant papirkti klausytoją. Viskas atlika, įrašyta ir pateikta taip, kaip grupė mano esant geriausa. Man patiko. 16 minučių beprotiško thrash/black, besislapstant subombarduotame Berlyne ir rankose spaudžiant MG-30.

Tai tiek apie šiuos military black/thrash atstovus iš Švedijos. Dainas iš demo jau galite pasiklausyti ir grupės MySpace puslapyje, o norintys kokybiškesnio įrašo kreipkitės į pačią grupę ir, manau, už labai simbolišką kainą turėtumėte gauti demo CDr.

Vertinimas: 8/10

LEGIONS OF WAR „In The Snipers Eye“
2007 Demo (išleista grupės)

1. Victims Of The Honor
2. The Sniper
3. Reapers In Command
4. Totenkopf

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Ikaras
2007.12.09 11:52

Totaliniame kare, naudojama visa turima ginkluotė. Nevapėk be reikalo

Demo visai suintrigavo

pilvūzas
2007.12.09 09:58

Nežinau, nežinau kaip su tuos MG30, jis 1940 buvo iš tarnybos išimtas. Gal MG42 arba šmaiseris? Šiaip lyrinis nukrypimas. O man, kaip šiek tiek dėl XXa istorijos pamišusiam, šios grupės koncepcija tikrai patiko m/

Lord Sauron
2007.12.08 18:24

Liuks apžvalga! konkrečiai, informatyviai ir nenuobodžiai :)

speigas
2007.12.07 19:11

Sol, galėtų būti puikus startas tavo leiblui ši grupė. Bet kol atidarysi, tai turbūt ir iširti spės.

VanagaS
2007.12.06 23:33

+ O muzika ir pati koncepcija tikrai nebloga ir įdomi.

VanagaS
2007.12.06 23:31

Svalak – manyčiau, viršelio autorius tikrai žino,kad ši komunistų fotkė yra surežisuota. Ne be reikalo, juk ir tas snaiperio taikinys taip ir krypsta link vieno iš pakazūchos dalyvių ;)

+ Beje foto yra ne tik surežisuota, bet ir pakoreaguota: ruskių kareivėlis, laikęs vėlevą turėjo ant savo rankos prisisegęs keletą laikrodžių (nusegė nuo lavonų,kas be ko). Tą galima buvo matyti originalioje (didelėje nuotraukoje). Todėl teko užtušuoti konkrežias vietas ir matyt, bendrai patamsint visą kareivį – kad derėtų.

O kitas faktas toks – fone matomi dūmų stulpai yra surežisuoti. Buvo įsakyta sukelti didelį gaisrą būtent toje vietoje, kad kadras dramatiškiau/didingiau atrodytų.

Ir linksmiausia – nuotrauka daryta ne kovų metu, o kažkiek laiko po kapituliacijos. Todėl ire reikėjo fone gaisrą surežisuot, nes natūralūs gaisrai jau buvo kiek apmažėję.

Svalak
2007.12.06 22:52

Che che, surežisuotą pakazūchinę nuotrauką ant viršelio užsidėjo:)

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus