Naujienos

„Ledo takas“ išleis naują DISSIMULATION albumą

2019.01.01 16:08, Pagal Ledo tako inf.

dissimulation„Ledo takas“ skelbia: „Nors leidinių sausra pernelyg ir nekamavo, bet naujo DISSIMULATION ilgagrojo albumo teko laukti nuo pat 2008-ųjų „Atiduokit Mirusius“. Per tą laiką pasirodė „Iškelk Ir Išniekink“ MLP (2012), bendras proginis leidinys su OBTEST „77“ (2015) bei restauruota ankstyvosios kūrybos introspekcija „Juodo Mėnulio Archyvai“ (2016), tačiau tai buvo tik pabirai prisirpusios uogos lyginant su tuo, ką anykštėnai galiausiai išvystė ir neilgai trukus tėkš ant [ne]šventinio stalo.“

„Drakonas Mirė, Teguvuoja Drakonas“ – pirmas ir paskutinis grupės istorijoje koncepcinis įrašas, skiriamas Ugnies stichijai, pabaigtas be ilgamečio burtininko Venomous, savastin nuėjusio tik jam vienam žinomais keliais. Tokia įvykių eiga pristabdė tiek kūrybinį, tiek įrašo įgyvendinimo procesus, tačiau anaiptol neužgesino Stabmeldžio ir Nekrofago degimo, kol galiausiai pastiprinimas atėjo iš pamatinių lietuviško juodmetalio flagmanų LUCTUS ir NAHASH – Komanderis L. ir Heyatha ne tik užpildė pilkąsias zonas, bet ir smarkiai prisidėjo prie būsimo DISSIMULATION manifesto išgryninimo.

Skirtingai nuo kitų, šio leidinio įrašai nusidriekė net per tris studijas ir užtruko daugiau kaip du metus, tačiau galiausiai tapo aišku, jog būtent tokia įvykių eiga ir buvo nulemta, tik išgyvenus ne vieną sukrėtimą turinys subrendo kulminacijai.

Jau galima perklausyti naują dainą „Corpus Hermeticum“ iš būsimo albumo:

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Chloras
2019.01.05 16:10

Įdomu. Labai laukiam.

Peckelis
2019.01.02 16:43

Čia flagmanų albumas.

XIII
2019.01.02 15:02

čia tikras albumo pavadinimas???

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus