Naujienos
Pavasarį Vilniuje koncertuos graikų SEPTICFLESH vedamas sunkiosios muzikos karavanas
2019 metų balandį ne tik tradiciškai švarinsimės aplinką, bet ir tapsime aukščiausios prabos sunkiosios muzikos koncerto liudininkais. Klube „Vakaris“ Vilniuje pasirodys net 4 kolektyvai: kultiniai graikai SEPTICFLESH, brazilai KRISIUN, švedai DIABOLICAL bei suomiai DEAD SHAPE FIGURE.
Graikų melodic/symphonic death metalo atlikėjai SEPTICFLESH gyvuoja 28 metus ir jau seniai priklauso šios šalies sunkiosios muzikos scenos elitui. Mūsų publikai jau pažįstamas kolektyvas turi ir gana gausią diskografiją. Naujausias jų albumas – 2017 m. pasirodęs „Codex Omega“, kuris buvo išgirtas muzikos kritikų ir greitai pamėgtas grupės gerbėjų.
Brazilų death metalo atlikėjų trio KRISIUN irgi veiklūs tuos pačius 28 metus. Šiemet jie išleido vienuoliktą albumą „Courge of the Enthroned“, kuris sukėlė platų atgarsį tarp griežtos sunkiosios muzikos mėgėjų ir bus pristatytas fanams Lietuvoje šiame koncerte.
Švedų death metalo puoselėtojai DIABOLICAL šiemet pažymėjo kūrybinės veiklos 20-metį. Nors jų diskografija kuklesnė (keturi pilni studijiniai albumai ir 2 EP, kurių antrasis – 2016-ųjų „Umbra“ – yra kol kas naujausias švedų leidinys), grupė pakankamai gerai žinoma sunkiosios muzikos melomanams ir dažnai koncertuoja su žymiausiais šio stiliaus atstovais po visą pasaulį.
Šį „mirtiną“ paketą papildys ir koncertą atidarys suomių grupė DEAD SHAPE FIGURE, kuri gyvuoja nuo 2003 metų, bet jau kuri keturis pilnus studijinius albumus. Naujausias iš jų – šių metų vasarą pasirodęs „Cacoëthes“.
Keturių grupių karavano, vadovaujamo graikų legendos SEPTICFLESH, koncertas klube „Vakaris“ Vilniuje neabejotinai taps vienu patraukliausių kitų metų pavasario sunkiosios muzikos renginių.
FB: https://www.facebook.com/events/1822538201192359/
Komentarai
Parduodu 2 biletus po 19 eur, Klaipeda
Savo pačių kūrybos išsižadėjimas, arba, kaip čia atsargiau pasakius – vengimas – nėra geras dalykas. Žinom gi ne vieną pavyzdį supopsėjusių grupių (net ir pasaulinio masto, su pilnais stadionais), kurios nevengia sugriežt kažką seno, vyresniems gerbėjams mėgiamo.
bet reikia ziureti i dabarti. Tai yra tikrasis grupes veidas.
Sunkioji muzika adaptuota pop muzikos myletojams. Grynai komercializuotas veikalas, kuris jau prarado sansa sugrizti i senas vezes. Net jei ir sugriztu – paklauskite patys saves: kaip galima ziureti i isverstaskuri zmogu? Analogiskai supuves zmogysta atsakytu – visiems gyvent is kazko reikia.
Bet muzika yra ne tik muzika, o ir ideja.
bled, rimtai, jau tokius kietus kostiumus pasisiuve, kad patys stovi kaip stabarai :D
Pernai buvau nusibastęs į Septicflesh ir Kataklysm Vilniuje. Septicflesh paliko apailėtiną įspūdį, neskaitant to, kad neapleido jausmas, jog fonograma groja, o tie tik maivosi.
Gūdžiais 90-aisiais Mystic places of dawn ir ezoptron buvo kažkas naujo šviežio ir galingo. Apskritai, tada graikų scena buvo pakilime,
Septic Flesh būdavo zjbs. Būdavo. Esoptron ir Ophidian Wheel iki šiol lieka vieni mano mėgstamiausių albumų apskritai, bet pažiūrėkim į realybę… Paskutinis klausomas albumas buvo išleistas prieš 15 metų. Dabartinė jų situacija tai ganėtinai liūdna, kai yra apsišikima orkestracijomis iki tokio lygio, kad vietomis tampa sunku rasti jose metalo. Tas faktas, kad jie gyvai VISIŠKAI negroja gabalų iš akstyvesnių nei 2008 metų albumų yra labai blogai.
sudu malunelio kolektyvas ten
Tie personažai nuotraukoje iš Dune, Star Trek, Babylon 5 ar Lexx?
Koncas pyzdiec. Antradieniai užpisa