Naujienos

„Kilkim žaibu“ svečiams – vienintelė proga išgirsti legendines grupės HELLHAMMER dainas gyvai

2019.03.15 07:19, Klubo Pikuolis inf.

Hellhammer foto 2Senųjų tradicijų, karybos ir tamsiojo meno festivalis „Kilkim Žaibu“ šią vasarą lankytojus nudžiugins turbūt vienintele proga gyvenime išgirsti legendinės ekstremaliojo grupės HELLHAMMER dainas Lietuvoje.

Savojo žanro pionieriai, suburti ne mažiau legendinio Tom Gabriel Warrior, egzistavo labai trumpai – nuo 1982 iki 1984 metų – tačiau per šį produktyvų laiką buvo sukurti trys „demo“ įrašai, plokštelė „Apocalyptic Raids“ ir sukurta daugybė niekada įrašų pavidalu neišlikusių ir netgi gyvai neatliktų dainų. O svarbiausias grupės darbas buvo jungtinis albumas „Death Metal“, kurį galima vadinti vienu iš kertinių įvykių metalo muzikos istorijoje.

Po HELLHAMMER išsiskirstymo T. G. Warrior tą pačią muzikinę liniją tęsė grupėje „Celtic Frost“ ir pasiekė dar didesnio žinomumo bei įtakos metalo pasaulyje. Suirus ir pastarajam kolektyvui jis savo muzikinį triptiką užbaigė trupe „Triptykon“ (kuris „Kilkim žaibu“ svečius džiugino 2015 metais).

Idėją vėl užlipti ant scenos po „Hellhammer“ vėliava Šveicarijos metalo legenda kartu su kitu grupės įkūrėju Martin Eric Ain brandino jau seniai – ją dar labiau sustiprino 2000 m. atsinaujinęs „Celtic Frost“ bendradarbiavimas ir 2009 m. išleista knyga „Only Death is Real“, kurioje aprašyta ankstyvoji „Hellhammer“ ir „Celtic Frost“ istorija. Deja, M.E.Ainas šio atgimimo nesulaukė – jis užpernai mirė.
Tom-gabriel-fischer

Tiesa, HELLHAMMER dainų atlikimas nereiškia, jog grupė atgimsta ilgam – ar kad atgimsta apskritai.

„Hellhammer“ niekada negrįš ir negalės būti atkurta. Visiškai neįmanoma atkurti grupę, kuri yra labai glaudžiai susijusi su ypatingu ir unikaliu laikotarpiu. Kad ir kokie svarūs buvo per daugelį metų man teikiami pasiūlymai, niekada apie tai net nesvarsčiau. Tačiau „Hellhammer“ muzika išliko ir ji yra be galo svarbi mano gyvenimo kelio dalis. Norėčiau šias dainas atlikti ant scenos prieš mirtį“, – savo motyvaciją paaiškino T. G. Warrior.

Todėl šis trumpalaikis projektas bus pavadintas turbūt žinomiausios HELLHAMMER dainos – „Triumph of Death“ vardu. Į jį „Hellhammer“ įkūrėjas subūrė artimus savo draugus bei bendraminčius – Mia Wallace (bosinė gitara), Michael Zech (gitara/vokalas), Alessandro Cornerio (būgnai).

TRIUMPH OF DEATH garsiausias ir dar niekam dar negirdėtas „Hellhammer“ dainas šią vasarą atliks tik penkis kartus – festivaliuose „Hellfest“ Prancūzijoje, „Party San“ Vokietijoje, „Brutal Assault“ Čekijoje, didžiausiame pasaulyje metalo festivalyje „Wacken Open Air“ Vokietijoje.

Penktasis renginys, kuriame koncertuoti pasirinko TRIUMPH OF DEATH, yra „Kilkim Žaibu“!

Sekite informaciją:

www.kilkimzaibu.com

Draugaukime:

https://www.facebook.com/events/397792920724789/

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Frykas
2019.03.15 14:18

Puiki naujiena. Ačiū organizatoriams už unikalią galimybę pamatyti vieną labiausiai kultinių grupių Lietuvoje!

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus