Naujienos

„Kilkim žaibu“ festivalyje dalyvaus kosminio siaubo transliuotojai SULPHUR AEON

2019.03.07 06:49, Klubo Pikuolis inf.

SA-fotoĮsivaizduokite: tamsus vakaras, veikti nelabai yra ką ir atsiverčiate „Nekronomikoną“ – siaubo literatūros genijaus H. P. Lovecraft kūrinį. Iš ten išsiraitę glitūs čiuptuvai jus apsiveja ir be jokios išsilaisvinimo vilties įsitraukia į juodą siaubo bedugnę. Štai kokia yra SULPHUR AEON muzika.

Nukeliavę dar ganėtinai neilgą kelią, SULPHUR AEON ištrūko iš niūrių Yuggothiano olų 2010 m. Kolektyvo pirmieji du albumai – „Swallowed by the Ociean’s Tide“ (2013) bei „Gateway to the Antisphere“ (2015) sulaukė pasaulinių liaupsių tiek iš gerbėjų, tiek žiniasklaidos ir buvo tituluoti pastarųjų metų novatoriškiausiais bei pirmaujančiais šio žanro albumais.

2018 m. gruodžio 21 d. išleistas naujausias albumas „The Scythe of Cosmic Chaos“ yra kol kas brandžiausias SULPHUR AEON darbas. Didingi gitarų rifai persipina su turtingomis vaiduoklišką šiurpą keliančiomis melodijomis, o puikus growlas užburia klausytoją Nyarlathotepo ir kitais Didžiųjų Senųjų balsais. Paskanintas nerealiomis Ola Larsson iliustracijomis, tai yra giliai įtraukiantis, visus Death Metal aspektus paliečiantis ir kartu nauja jėga užliejantis darbas, kuriuo SULPHUR AEON neabejotinai įsitvirtina kaip ambicingiausias ir svarbiausias Vokietijos Death Metal ordinas.

Nepraleiskite šio nuostabaus pasirodymo festivalyje „Kilkim Žaibu XX“ – tai bus didžiulis atradimas ir esminis metalo muzikos potyris. Sveiki atvykę į H. P. Lovecrafto mistinį pasaulį prie Lūksto ežero!

Primename, „Kilkim Žaibu XX“ festivalis vyks šių metų birželio 21-23 dienomis, Varniuose, ant Lūksto ežero kranto. Festivalyje jau yra patvirtinti garsūs metalo vardai iš viso pasaulio: „Primordial“, „Gaahls Wyrd“, „Korpiklaani“, „Rotting Christ“ „Deströyer 666“ bei dešimtys kitų kolektyvų. Grupių bus dar gerokai daugiau ir jau dabar užsimename, pagrindinė renginio grupė išlieka vis dar nepaskelbta.

Sekite informaciją:

www.kilkimzaibu.com

Draugaukime:

https://www.facebook.com/events/397792920724789/

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus