Naujienos

Kauno muzikos klubui „Lemmy“ – treji

2019.02.21 19:45, Pagal org. inf.

Lemmy-3Sakoma, jog trečias kartas nemeluoja, o muzikos klubo „Lemmy“ (Girstupio g. 1, Kaunas) įkūrėjai drąsiai teigia, jog šiuos tris metus atidavė visą savo dūšią alternatyviosios muzikos idėjai ir nuolatos siekė ir sieks, jog Kaune būtų metalo šventykla, kurioje galėtų susiburti visi mylintys alternatyviąją muziką. Ta proga vasario 22-23 d. klubas kviečia griausmingai atšvęsti trečiąjį gimtadienį.

Vasario 22 d. vakaro pagrindinis svečias – kultinė belgų black/speed/thrash metalo grupė SLAUGHTER MESSIAH. Belgų grojamas pašėlęs black/death metalas tarnauja dviem dalykams – pragarui ir senosios mokyklos tradicijoms. Nuo 2008 m. grojanti ketveriukė kol kas turi išleidusi tik tris EP, tačiau jau spėjo užsitarnauti kultinės grupės statusą. Yra kviečiama koncertuoti pagrindiniuose Europos undergroundinio metalo (ir ne tik) festivaliuose. Galbūt sėkmingos koncertinės veiklos priežastis yra ir ta, jog už SM boso ir vokalo stovi charizmatiškasis Lord Sabathan, kuris Belgijoje yra gyva legenda. Jis ilgus metus buvo belgų black metalo grupės ENTHRONED frontmenas. SLAUGHTER MESSIAH skambesyje yra viskas, ko reikia pragariškai muzikai, – greitis, nuoširdi neapykanta ir tamsa. Na o gyvi belgų pasirodymai yra tikras peilių sūkurys, nuo kurio nugara pagaugai eina.

https://www.youtube.com/watch?v=Cg0wu0s6sFQ

Vilniečiai REGRESSIVE neabejotinai yra vieni iš ištikimiausių senosios mokyklos metalo vėliavnešių Lietuvoje. Regėję šilto ir šalto savo veikloje, po daugelio sudėties pasikeitimų, šiais metais REGRESSIVE ir vėl grįžta ant scenos. Trijulė šiuo metu įrašinėja albumą ir nė kiek neketina pristabdyti vėl įsibėgėjusio garvežio. Klausant REGRESSIVE grojamo black’n’rolo tiesiog neįmanoma nekratyti galvos (nesvarbu, yra ant jos plaukų, ar ne) ir nestverti bokalo į rankas.

https://www.youtube.com/watch?v=5o8l3Zu5jMw

Be jokios abejonės PESTILENTIA yra žymiausias ir atkakliausias Baltarusijos black metalo aktas, kuris nuo 2001 m. ištikimai tarnauja tamsos kultui. Grupė per beveik 20 egzistavimo metų išleido du pilnametražius albumus bei keletą split ir EP leidinių – baltarusių grojamas šaltas ir atgrasus juodmetalis yra ištikimas skandinaviškojo black metalo tradicijai ir seka tokių grupių kaip MAYHEM, DARKTHRONE ir BATHORY pėdomis. Baltarusių grupės koncepcija yra paprasta ir daugiau nei aiški – mirties kulto šlovinimas.

https://www.youtube.com/watch?v=pDc1JRtsvtg

KRUK išvertus iš baltarusių kalbos reiškia „varnas“ – karingai nusiteikę, true lightless metal of death grojantys baltarusiai susikūrė dar tolimais 1996 metais. Grupė per šį ilgą laikotarpį išleido tik vieną albumą, nes turėjo nemažai sudėties pasikeitimų ir kurį laiką buvo išvis sustabdžiusi veiklą, tačiau nuo 2017 m. vėl kibo į darbus. Grupės grojamas juodmetalis gausus epiškos ir karingos nuotaikos, KRUK tekstuose yra šlovinama gamta ir pagonybė. Baltarusiai lankysis pirmą kartą Lietuvoje ir „Lemmy“ gimtadienį atidarys itin karinga nata.

https://www.youtube.com/watch?v=C6P8yG6GooE

Long life to Lemmy! Long life to metal and rock’n’roll!!!

 

Pirma diena: https://www.facebook.com/events/310522469806374/

Antra diena su MOUNTAINSIDE ir IT WAS US: https://www.facebook.com/events/2002526136467136/

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus