Straipsniai

Kaip aš organizavau Koncertą...

2005.05.15 00:00, Brutalystas

Suorganizuoti koncertą aš sugalvojau labai seniai. Aš net esu beveik įsitikinęs, jog ši idėja gimė kartu su manimi. Daugelį metų ji man nedavė ramybės, tad vieną dieną, savo penkiolikto gimtadienio proga, sumąsčiau – “Užteks galvot, laikas baliavot”. Ir išėjau pas Valią…

Balius nusisekė ypatingai; jo epilogo metu klozete esanti mišrainė man davė aiškesnį negu aiškų ženklą – kvadratiniai dešros gabaliukai įžūliai simbolizavo mano pašaukimą renginių organizavimo srityje. Širdimi ir išbrinkusiu protu suvokiau, jog likimo nesustabdysi ir, šiukštu, neatsuksi į jį nugaros… ypač duše.

Kitą rytą atsikėlęs ir padaręs tai či mankštą, prisiekiau sau, jog būsimam Koncertui negailėsiu pinigų. Nedvejodamas sudaužiau taupyklę ir kruopščiai suskaičiavau ilgai savo daugiabučio kieme ir prekybos centre “Media” rinktas monetas (kelios jų net buvo sunkiai uždirbtos butelių utilizacijos versle, kurį buvau kažkada įkūręs su Volodia ir Paša). Taupyklėje puikavosi nemenkas 58,34 Lt kapitalas. Ši suma mane džiugino dėl savo akivaizdžiai magiškos galios, tačiau būdamas tikru renginių organizavimo finansų ekspertu įvertinau ją kaip nepakankamą ir, tėvui miegant, įtikinau jį investuoti į mano Koncertą Lietuvos tautinio atgimimo patriarchą J. Basanavičių.

Koncerto įgarsinimas turi būti nepriekaištingas, buvau įsitikinęs, tad negailėdamas pinigų Gariūnuose įvaldžiau prestižinį stiprintuvą “Venta”. Tokio žvėries turėtų sočiai užtekti – nė minutės nesuabejojau savo išmintingumu. Tą pačią dieną nudūmiau į vieną sostinės barų ir pastačiau tą stiprintuvą prie radiatoriaus. “Niekas šiais laikais taip profesionaliai nedirba”, – ironiškai šyptelėjau sau į ūsą.

Puikiai žinojau, jog sekantis etapas – koncerto pavadinimo sukūrimas. Ilgai mąsčiau šiuo klausimu – juk geras pavadinimas yra pusė koncerto sėkmės. Buvau tikras, kad mano Koncerto pavadinimas nebus nuvalkiotas ar kam nors girdėtas; jo galia bus beribė ir žmonės, iki galo nesuvokdami jo prasmės, jaus beatodairišką jo trauką. “Eureka!”, – staiga nušvito mano išpurtęs veidas. “- Koncertą pavadinsiu “Paskutiniu patepimu!” Koks užmanymas, kokia gili potekstė, kokia atmosfera sklido iš šio dviejų žodžių junginio… Pagautas euforijos (tuo metu lošėm gaudynes be “atlietkių”) sugalvojau ir Koncerto reklaminį šūkį, kuris ilgam įstrigs jaunuolių sąmonėse – “Jei gyvenimas tau – tai tik kvailas žaidimas, tau visuomet padės Paskutinis patepimas”.

Nuveikęs pusę darbo, norėjau laisviau atsikvėpti, bet profesionalo dvasia negailestingai užspaudė gerklę. Tad ėmiausi darbo ir sukūriau koncerto svetainę internete. Siekdamas išskirtinumo panaudojau rožinį koloritą – kiti (mėgėjai) organizatoriai, buvau tikras, bijotų taip eksperimentuoti. Vėliau, nė sekundę neatsipūsdamas parašiau nuostabiausią pranešimą spaudai, kurį, neabejojau, vargu bau atsisakytų publikuoti net ir pats didžiausias Lietuvos dienraštis “Kaimo Plytos”.

Vengdamas nusistovėjusių koncertų kainų nustatymo standartų, panaudojau “kaštai plius” metodą ir sukristalizavau mano Koncerto kainą ties 14,28 Lt. Tikėtina, jog ši kaina vėliau taps labai madinga, bet aš žinau, kas čia yra tikrasis mados diktatorius.

Galiausiai plakatus atspausdinau profesionalioje spaustuvėje Karoliniškėse, pas savo pusbrolį Česlovą. Jis mane patikino, kad mano plakatams naudojo pačią rimčiausią jo turimą techniką, kažką dar minėjo apie kažkokį Epsoną, bet aš nesigilinau – man pažinčių ir taip pakanka. Apskritai, esu įsitikinęs, jog kiekvienas turi būti savo srities specialistu, o mano sritis – profesionalus renginių organizavimas…

Pagaliau išaušo Koncerto diena. Atsikėliau tą rytą pakilios nuotaikos – jaučiau, jog tai bus įvykis iš didžiosios “P”. Gaila tik, jog artėjant vakarui prisiminiau, jog pamiršau pakviesti grupes. Bet iš esmės, koks skirtumas, garsas tai vis tiek bus geras…

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Decamephest
2006.04.23 21:46

zjbis :D

Alpheron
2005.05.18 11:25

X’DDD
Blin, dabar tik užradau šitą tvarinį. Uoj gerai:))
2InfernalHs: būtent-nežinančiam, apie ką čia, nuplaukia pusė žvengo…:)

InfernalHs
2005.05.17 22:20

s2, na nebent :)

comm
2005.05.17 10:59

Labai geri tie dienorasciai, man patinka. Taip ir toliau ! :)

s2
2005.05.17 01:06

InfernalHs, žinok visai netaip atrodo, kai esi matęs, ką Brutalystas lazdavoja. žvengiu pro ašaras.

Vabalas
2005.05.16 23:17

Visiskai pritariu SStorm. Kiekvienakart atejes i ferrum’a pirmiausiai patikrinu ar nera naujos Brutalysto rasliavos. 2as Erlickas tiesiog :)
Respect

Lord Sauron
2005.05.16 19:39

Penis In oculis…

GROLis
2005.05.16 18:11

Kaip pirstu i aki

Adis
2005.05.15 18:39

:DDDDD

Brutalystas
2005.05.15 16:17

InfernalHs, negi iki taves vejas atnese? ;/

InfernalHs
2005.05.15 16:12

karoce, issibezdejai…

SStorm
2005.05.15 16:12

šitie dienoraščiai – geriausia ferrum skiltis :-))

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus