Straipsniai

Kai buvau jaunas, bet labai patyręs...

2005.03.25 00:00, Brutalystas

Kai buvau jaunas, bet labai patyręs, grojau vienoje non-technical atmospheric chaos metal grupėje. Pavadinimo mes neturėjome, tačiau grojimo stilių buvome įvaldę iki tobulybės. Jei kuriam iš mūsų išeidavo sugroti kažką techniškai, tas gaudavo per akį ir jam neabejotinai tekdavo pašlifuoti grojimą namuose. Apskritai, labai didžiavomės savo stiliumi, ypač atmospheric dalimi, kadangi studijoje nuolatos tvyrojo papuvusių kiaušinių kvapas.

Keisčiausias mūsų grupėje buvo bosistas. Jis buvo prisiekęs NU DOOM fanas, todėl visuomet dėvėdavo kamufliažinius šortus, su mediatoriumi pjaudavosi venas ir mėgo žemus dažnius. Mes, tuo tarpu, nuolatos jam liepdavome nestovėti prie kolonelės, kuomet jis suduodavo per laisvą E stygą, kadangi galėjo atsisakyti plaučiai. Deja, vieną sykį jis nepaklausė ir jam išbyrėjo dantys. Pagauti siaubo mes mitriai nusifotografavome ir išsiuntinėjome savo grupės nuotraukas draugams ir mamoms. Aš, be to, dar susirinkau nuo žemės dantis ir pasidariau įspūdingą vėrinį, kurį nešioju iki šiol.

Po tos dienos mes dar daug Joninių padangas deginom…

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus