Naujienos
Jau šį penktadienį chaosą Vilniuje skleis KREATOR!
Šį penktadienį, vasario 20 d., Vilniuje nugriaudės septintasis sunkiosios muzikos festivalis „Ferrum Frost 2009“, kurio pagrindiniai svečiai – legendiniai Vokietijos thrash metalistai KREATOR.
Eseno mieste 1984 m. susiformavusi kultinė grupė KREATOR sugebėjo per visą gyvavimo istoriją išlaikyti gerbėjų dėmesį progresuojančia muzika ir neblėstančia energija. Pradėjusi nuo thrash metalo, kuriam įtakos turėjo VENOM, SLAYER, METALLICA muzika, vėliau ši grupė nevengė eksperimentų, panaudodama industrinės, gotikinės ir avangardinės muzikos elementų, tačiau niekados per daug toli nenukrypo nuo „grynakraujo“ thrash metalo.
Grupės lyderis Mille Petrozza užtikrina: „Šiandien mes grojame tradiciniu stiliumi, kaip prieš gerą dvidešimtmetį. Dabar bet kokio lygio grupė gali skambėti gerai, naudodama įvairius efektus, modernios technikos priemones ir panašius dalykus. Mes nenorime tokios kosmetikos. Norime skambėti natūraliai ir taip pat tikroviškai įrašinėti savo albumus“.
Kiekvienu albumu grupė pateikia vis kažką naujo, kartu išlaikydama tipinį fanams gerai žinomą gitarų skambesį, savotišką Mille Petrozza vokalą. 2009 m. sausio mėnesį grupė išleido dvyliktąjį studijinį albumą „Hordes of Chaos“, kuris ir bus pristatomas grandioziniame ture „Chaos Over Europe“.
Kartu su KREATOR Vilniuje koncertuos šveicarai ELUVEITIE, traukiantys klausytojus virtuozišku liaudies instrumentų valdymu ir originaliu jų derinimu su gitaromis bei išraiškingu plataus diapazono vokalisto balsu, bei dvi Vokietijos grupės: EMERGENCY GATE, grojanti modernų metalą, ir viena žinomiausių Vokietijos metalcore stiliaus grupių CALIBAN.
Festivalis „Ferrum Frost 2009“ vyks Lenkų kultūros namuose (Naugarduko g. 76, Vilnius). Tradicinis kasmetinis sunkiajai muzikai skirtas festivalis „Ferrum Frost“ rengiamas asociacijos „Ferrum muzikos projektai“ kiekvieną žiemą nuo 2003 metų.
Bilietus platina „Tiketa“. Visa informacija apie festivalį ir dalyvius: www.ferrum.lt/frost.
Komentarai
dzh dzh dzh dzh..eisim.
…vairuoju :( ,nors manau vistiek kažkiek girdetusi…
Labai gera vieta netoli maksima reiks pagert prie iejimo tik blogai kad blogai girdisi prie lenku kulturnamio iejimo
kazkoks sutartinis gaidziuku choras
Neatvažuos. Ką čia svajojat.
Nu nezinau, as tai netikiu. Negali buti
ataušėliai kokie :D
ble geras, nezinojau:) va cia tai zajabys, cia tai pyzdiec. jeigu ne sita ferrmos naujiena buciau prazioplines konca.
Kreator atvaro!!! Jega!!!
Cia tai naujiena. Pakele nuotaika.
Oba, geras ! Kreatoriai atvaro !
yeee
Bent vienas rimtas koncertas pagaliau!!
Everyone against everyone! CHAOS! vos kelios dienos laukt beliko!