Naujienos

JAG PANZER tankas nesustoja

2017.07.08 16:32, Parengė Seniukas

Jag PanzerKolorado (JAV) veteranai JAG PANZER rugsėjo 29 d. išleis naują albumą „The Deviant Chord“. Albumo leidyba užsiims „SPV/Steamhammer“.

Komandinė dvasia yra labai svarbi JAG PANZER egzistencijai. Gitaristas Markas Briody sako, kad be jos nebūtų prasmės tęsti JAG PANZER veiklą:

„Mes kaip šeima, mes pažįstame vienas kitą jau tiek daug metų, – tvirtina muzikantas ir iškart prisimena 2011–2013 m. laikotarpį, kai atrodė, kad JAG PANZER tanko variklis jau galutinai užges. – Tuomet du nariai išėjo ir mažiausiai norėjosi ieškotis dviejų naujokų ir pradėti viską iš pradžių. Kadangi naujų žmonių įtraukimas atrodė labai sunki užduotis, nusprendėme išsiskirstyti. Bet žmones vis dar labai domino mūsų ankstyvieji albumai, todėl mano kolegos grupėje pastebėjo, kad žmonės vis dar klausosi JAG PANZER ir laukia, kada mes sugrįšime. Pradėjome vis dažniau kalbėtis telefonu. Paskui atėjo keli nuostabūs pasiūlymai koncertuoti, ir taip mes nusprendėme vėl susiburti drauge.“

„The Deviant Chord“ yra tikras metalo albumas, kurio jėgą kartu su M. Briodžiu kūrė Johnas Tetley (bosinė gitara), Harry‘is „The Tyrant“ Conklinas (vokalas), Rikardas Stjernquistas (būgnai) ir Joey‘us Tafolla (solinė gitara).

„Johnas atlikea „kokybės kontrolę“, kuri reiškia tai, kad jis užtikrina, hog mūsų kiekviena daina skambės kaip tik įmanoma geriau. Harry‘is yra muzikos genijus. Jis dainuoja dar nuo tada, kai mes buvome vaikai, jo vokalo labai techniškos aranžuotės ir jis gerai įvaldęs vokalo įrašinėjimo techniką. Tokie įgūdžiai leidžia jam įnešti didžiulį indėlį į dainų kūrybą. Rikardas gyvena vien tik mušamaisiais. Jis groja būgnais nuo tada, kai buvo dar visai mažas vaikas, ir niekada nenustojo to daryti. Jis užaugo, keliaudamas po visą pasaulį, ir jis visada buvo grupėje. Joey‘us yra klasikinis solo gitaristas visomis šio žodžio prasmėmis. Jis nuostabiai groja gitara ir labai gerai atrodo scenoje. Jo grojimas kiekvieną dainą padaro geresnę.“

„The Deviant Chord“ vėl įžiebė JAG PANZER ugnį:

„Grupė yra labai susikaupusi. Šis albumas yra pirmasis, kurio kiekvienai dainai įrašėme daugybę demo versijų. Taigi kiekvienas iš mūsų buvo įtrauktas į kiekvieną dainų kūrimo stadiją. Kiekvienas grupės narys turėjo galimybę stebėti, kaip formuojasi daina ir galėjo ją keisti bet kuriuo metu. Tai mums labai patiko. Žinoma, mes labai norime pademonstruoti „The Deviant Chord“ visam pasauliui.“

„The Deviant Chord“ dainų sąrašas:

01. Born Of The Flame (4:00)

02. Far Beyond All Fear (3:49)

03. The Deviant Chord (5:37)

04. Blacklist (4:19)

05. Foggy Dew (3:20)

06. Divine Intervention (3:30)

07. Long Awaited Kiss (6:16)

08. Salacious Behavior (4:07)

09. Fire Of Our Spirit (4:37)

10. Dare (5:17)

 

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus