Video
Ištraukos iš festivalio „Autumn Devastation V“
Ištraukos iš spalio 18 d. Kaune, „Punto Jazz“ palėpėje vykysio festivalio „Autumn Devastation V“.
Dalyvavo grupės INFESTATION, AU-DESSUS, AGONIJA, NRCSSST, NAHASH, MANDRAGORA.
Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.
Komentarai