Naujienos

HELLHOOKAH išleido antrąjį pilnos trukmės albumą „The Curse“

2020.04.18 17:12, Ferrum.lt inf.

Hellhookah-thecurseLietuvos doom metalo duetas HELLHOOKAH ką tik pristatė ir išleido savo antrąjį pilnos trukmės albumą pavadinimu „The Curse“. Albumas išleistas riboto kiekio fiziniu CD formatu ir skaitmeniniu formatu, kurį galima rasti Youtube, Bandcamp, Spotify, Apple Music, ITunes, Google Play Music ir kitose platformose. Įsigyti naują albumą ir kitą grupės atributiką galima oficialioje jų svetainėje ir Bandcamp puslapyje. Šiais metais grupė taip pat ketina išleisti ir vinilines plokšteles, tačiau tiksli data dar nėra žinoma.

Pilna albumo „The Curse“ trukmė yra virš 38 minučių ir jį sudaro 7 kūriniai:

1. Running Through Time
2. Supremacy
3. The Creature
4. Flashes
5. The Curse
6. Dreams and Passions
7. Greed and Power

Grupės komentaras apie naująjį darbą:

Manome, kad mūsų naujasis albumas „The Curse“  yra šiek tiek gilesnis ir tamsesnis nei ankstesni mūsų kūriniai tiek konceptualiu, tiek muzikiniu aspektais. „The Curse“ neliko vietos linksmiems kūriniams, viskas jame daugiau mažiau yra prakeikta. Tekstuose daugiausiai naršoma po vidines minčių gelmes, pasąmonę, prisiliečiant prie egzistencinių klausimų, tačiau tam tikromis akimirkomis labiau į pasaulį žvelgiame globaliu, pragmatišku žvilgsniu.

Pavyzdžiui, kūrinyje „Greed and Power“ yra gausu užuominų į karą, masinį naikinimą, skurdą, vergystę, socialinę nelygybę ir kt. problemas. Kad ir kaip bebūtų, šis žvilgsnis į aktualias žemiškas bėdas yra tik atspindys nesibaigiančio rato, kuris nepaliaujamai sukasi kartodamas save tiek istoriniais, tiek natūraliais šios realybės aspektais. Begalinis ratas lydi mus į prakeiksmo idėją, kuri mus grąžina į pradinį tašką ir verčia gilintis į savo likimo, prigimties ir sąmonės klausimus.

Oficialus grupės video klipas:

Pilnas albumas:

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus