Naujienos

Grupei INQUISITOR sukanka penkeri

2007.08.09 00:00, FERRUM info

Grupei INQUISITOR sukanka penkeriRugpjūčio 16 d. sympho/melodic black metalo grupė INQUISITOR penktąjį gimtadienį atšvęs koncertu. Koncertas rengiamas Vilniaus bare „Bix“ (Etmonų g. 6). Pradžia 20 val., kaina – 10 Lt.

Pataruoju metu grupė klausytojų koncertais nelepino – paskutinįkart ją buvo galima išgirsti ANDAJOS albumo „Iš Atminties“ pristatymo metu praeitų metų pabaigoje ir koncerte „Požemių raudos“ šių metų pradžioje.

Vilniečiai INQUISITOR gyvuoja nuo 2002 metų. 2005 metais pasirodė grupės demo albumas „Prelude“, tapęs savotiška kūrybine ankstesnių darbų ataskaita bei atspirties tašku tolimesniam kūrybos ir eksperimento keliui.

INQUISITOR svetainė: http://inquisitor.to.md.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
brotheris
2007.08.21 15:26

bIrken, crema terrata tai dingo

Irken
2007.08.21 13:01

Brotheris: “užsidegimas ir aštri pozicija yra jėga, kuri kartais gali pastūmėti atlikti tam tikrus darbus”

Shankeris: “Inquisitor – šūdas ir taškas”

Pagarba už toookį užsidegimą ir aštrią poziciją, gal net pastūmėsi Inquisitor išsiskirstyt savo tokiu ryžtu.
:D

Irken
2007.08.21 12:56

Mes visi jau tai supratom. Inquisitor nebesiklausysim ir į jų koncertus nebeeisim.
Gal ir jūs taip padarykit?
Ir nebeišsidirbinėkit kaip įžeisti mažamečiai, atsibodot. Lyg kas prievarta jums visur parduotuvėse ir visuomeniniam transporte tuos Inq kištų klausyt vietoj mango, be to dar prievarta ir į jų koncertus lieptų eit.
Jau parodėt savo rimtumą ir supratimą apie muziką, bei liežuvio aštrumą, ha!

Anti – stebėtinas idealistas,net naivumu dvelkia, bet bent jau žmogus mąstantis ir vertas pagarbos.

Shankeris
2007.08.21 01:59

“Siuo atveju vertinimo statusu ar kriteriju Argharus nariai laiko savo kuryba ir mano, kad blek metalas turi buti daugiau maziau orientuotas i siuos remus.”

kurgi ne. su šitokiu požiūriu, anti, ir terra cremata palaikyti vertėjo. Inquisitor – šūdas ir taškas.

brotheris
2007.08.20 23:32

ir tada visi draugiškai patapšnos vienas kitam per petį ?

šneki apie (nereikalingą) utopiją. aišku, tu ir tegali šnekėti iš savo varpinės, bet gal atsimerktum ir pamąstytum, jog ne visiems reikalinga kažkokia “vienybė”. paklausk kairiūkščio apie blekmetalą, paklausk normalios pakraipos žmogaus apie powerį. heavy metal dominavimas baigėsi seniai

šūdinoj padėty lietuvėlėj ne tik metalas, bet ir visa kita muzika, metalas net gi turi privalumų – bendruomenę ir tam tikrą sceną, į kurią galima orientuoti tam tikrus produktus

varymų reikia ir daugiau, nes idėjinis metalo frontas praktiškai neegzistuoja (užsidegimas ir aštri pozicija yra jėga, kuri kartais gali pastūmėti atlikti tam tikrus darbus). kosmopolitiški progresyvo fanai neturi potencijos būti varikliais

anti
2007.08.20 19:18

Bet argi nejuokinga?!
Lietuvos Metalistai!!!
Viena grupe groja, kita grupe ant jos sudus beria. As suprantu, jog gabut kazkas nepatinka ar neitinka, bet kam reikia absurdiskais teiginiais svaistytis? Ok, Inquisitor nera pati geriausia grupe Lietuvoje, bet tokiu kaip jie – dauguma. O vieni pasikele LT metalo atstovai galvoja, jog jie yra bambos, sprendziantys, kas yra blogai, kas sudas, kas labai gerai. Pagal savo grojama muzika nusprendzia, jog kitu grojama muzika yra bloga. Siuo atveju vertinimo statusu ar kriteriju Argharus nariai laiko savo kuryba ir mano, kad blek metalas turi buti daugiau maziau orientuotas i siuos remus. Kitokia kuryba susilaukia neprofesionalios bei kvailos kritikos, vien uz tai, jog ji neatitinka ju isivaizduojamos muzikos formos. Vaikiskas poziuris vaikai, vaikiskas. Neturiu nieko pries Argharus muzika, neturiu nieko pries Inquisitor muzika. Galbut vieni geresni, bet kiti slyksciai pasikele, lauziantis is saves kietus blek metalo atstovus.

Kitas pastebejimas: nepakantus lietuvos zemes metalistai vieni kitiems. Daug kartu maciau tokius diskusiju:
A: Bus geras koncertas, ar varysite?
B: Eik nachui.

arba:

A: kaip manote, ar gera grupe:
B: sudas ne grupe, eik nachui

arba:

A: kas jums geirau, ar tas ar tas?
B: eik nachui

Manau esme aiski. Vienas zmogus, ko gero, nuosirdziai kazko paklausia, o kitas, vien del to, jog neatitinka jo tam tikru paziuru, isitikinimu ar dar kazkokios nesamones, siuncia ji i visas puses. Atidziau patyrinejes galeciau sudaryti sarasa, kurie dalyviai eina is vien kurie laiko priesinga puse. Dazniausiai buna taip, jog veinas is forumo nariu, pasiunciau nachui arba sukritikuoja, tuomet kitas jo draugelis (daznai virtualus) palaiko ji. Tuo paciu metu kita puse neatsilieka. Argi nejuokinga organizuoti virtualias mustynes, kuomet pasidaline i du frontus vieni kitiems grasina?! Stai jums ir metalo scenos vieningumas!!! Suvokiu, jog vienas ar kitas stilius nepatinka, neptinka ir grupe, bet vistiek, – visi groja tuose paciuose koncertuose, o nulipe nuo scenos forumuose i visas puses siuntineja. Maza scena, o tokios idomybes vyksta, vieni kitus su sudais maiso. Neretai pasigirsta kalbu, jog nieko Lietuvoje nevyksta (metalo pasaulyje), niekas netobuleja, bet greiciausiai cia jau jumyse problema, nes kai tik koncertas, kiti sako sudas, kitiems geras, o tretiems visiskas gavno. Vieni nori mazo koncerto, o kitiems mazas vietinis koncertas kelia sleikstuli. O ko jus norite? Didelio koncerto?! Bet paziurekite i save, nera juk kam groti, nes jusu nuomone, didele dalis LT atlikeju sudini. Tad stai ir turime tai ka turime. Patys metalistai nepalaiko metalo, o reikalauja kokybisko metalo. As nekalbu apie tuos, kurie vaziuoja, eina, lekia i visus is eiles metalinio atspalvio koncertus. Oi, jus patys nepakantus sau patiems. Ok, uzteks cia suda malti, sia tema galima siocialines antropologijos darba rasyti, bet tai jau ne man…

Dunkelheit
2007.08.19 12:23

Taigi dar split’o neišleido, nėr čia kur mirt

Shankeris
2007.08.19 04:47

nuoširdžiai tikiuos, kad greit mirsit. 5 mteai yra daug!

Dunkelheit
2007.08.18 23:29

va va

brotheris
2007.08.18 23:07

man ir sunku suprast ko jis atėjo į viešai skelbtą renginį. juk tai buvo uždaras gimtadienis draugams!

Dunkelheit
2007.08.17 17:28

mini Jubiliejus buvo puikus, toks įspūdis paliko, jog susirinko jame grupės draugai ir jų fanai :). Teko pastebėt ir porą užseniečių apsilankiusiųjų, kurie labai nustebo kad pas mus nėra metalovų klubų, turbūt chebra geria ir groja SAU. ot tai velniai.

Bleshyrkai, gana idomiai reiškies, beveik nesupratau ko tu ten atėjai.

s2
2007.08.17 17:22

o aš teip lošiau Tribal Wars, kad net iki šio vakaro buvau užmiršęs pasirodymą :D. užpisa užmaršumas.

Auktuma
2007.08.17 12:06

Irken, pisk mane! Taip ir toliau, vyrai!

Irken
2007.08.17 11:40

Auktuma, o aš pisau tave. Čia buvo vienos grupės specialus koncertas, t. y. – žinojai kur eini, tai nx tau dabar čia vemt tik dėl vėmimo. Bandytum rimtai kritikuot, tai bent neatrodytų taip idiotiškai.

Inquisitor – viena iš nedaugelio grupių, kurios ant scenos atiduoda visą save, ir tiki tuo ką daro. Lietuvos metalo kontekste jie yra tikrai įdomūs ir išskirtiniai. Be to, matosi aiškus progresas ir jiems puikiai sekasi. Taip ir toliau, vyrai!

Auktuma
2007.08.17 11:09

Pisau tokius koncertus. 10lt kaip i klytrą.

Lord Sauron
2007.08.17 10:53

Na, ka? Atšventėm? :) IMHO koncertas pavyko visu 100 % Vyrai “šutino” negailėdami savęs, atskiras dėkui už “Torments…”, akivaizdus progresas grojime ir vokalavime ir… iš viso – seniai taip gerai nesitusinau :]

Tyranor
2007.08.16 14:58

Jeigu jau ir vėl užkabinta ši tema “sau, ne sau”, tai mano manymu, reiktų pažvelgti į skirtumą tarp individaulios ir komercinės kūrybos. Jis labai paprastas: pirmu atveju kurėjas/muzikantas kuria savo nuožiūra, perteikia tai, kas jam svarbu, bet tam, kad pademonstruotu savo kūryba kitiem. Antru atveju kuriantį gal labiau tiktu vadinti amatinku, nes jis visgi privalo atsižvelgti į tam tikrą masinį interesą, tačiau dirba savo malonumui.
Shankeris teisingai pasakė, kad kūryba absoliučiai tik sau veikiau yra teoriškas dalykas.

Luctus
2007.08.16 01:13

Taip, sutinku – visada bet kuris kurejas atsizvelgia i tam tikra “auditorija”. As turejau omeni, jog turbut kiekvienas muzikantas pradedamas kurti nestartuoja su tikslu “kazkam” groti, jei ne sau paciam. Nebent jis groja vestuvese, ar ka as zinau..

Shankeris
2007.08.15 22:25

p.s. parašiau “praktiškai neegzistuoja”, kadangi teoriškai įmanoma, kad kas nors grotų ir su savo kūryba nieko nedarytų :)

Shankeris
2007.08.15 22:22

visos grupės groja ne vien tik sau. groti vien sau – nedaryti įrašų (arba niekam jų neduoti klausyti, neišleidinėti), negroti koncertuose ir t.t. koncertas, kaip ir įrašas jau automatiškai yra skirtas ir auditorijai. muzikantai malonumą patiria ne vien nuo kūrybos, bet ir dėl to, kad jų kažkas klauso, todėl grojimas vien dėl savęs praktiškai neegzistuoja.

Luctus
2007.08.15 17:56

Geriau leiskite paklausti, kuri grupe groja “ne sau”? Ir kam, jei ne sau? Fanams, leiblui, setonui? Ar siaip per prievarta? :)

Dunkelheit
2007.08.15 10:06

Nu ir jėga, svarbu yra kad groji.

Peccatum
2007.08.14 23:14

Nu to tak. Ai svarbu, kad Obtest turim. Are you want some more?

possessed
2007.08.14 22:54

Nu, panasiai. Groji sau ir tau dzin, ar kam nors idomu ka groji, klauso kas nors ar neklauso..

Dunkelheit
2007.08.14 22:45

Suorganizuoji koncertą ir groji sau, ateijna da kažkoki volosatai moujmaij duoda litu ant alaus (dazniausiai kurio nera) i vepso, tadum kitu dienu ateijna i ferrum.lt ir vemia srutomis i koki šūdiną koncerta nuėjo ir kokie debilai jie buvo.

Peccatum
2007.08.14 22:06

Įdomi kokia tais terminologija, kolegos. Net suintrigavot. Ką Lietuvoj reiškia “groti sau”?

possessed
2007.08.14 10:28

Paskutinį kartą skliautuose (berods) inquisitoriai maloniai nustebino. O šiaip tai, irgi, maniau kad groja sau :)
Gal ir ateičiau dabar pažiūrėt, bet yra kitų planų..

DISRUPTOR
2007.08.14 10:27

Gerai, kad pasaket, jog Inquisitor shudas.
Nes va jau beveik 5kis metus galvojau visiskai kitaip.. pasirodo klydau;/
Lietuvoje pilna geresniu sympho black metal grupiu…

Dunkelheit
2007.08.14 10:06

Nu tai jeigu nepatinka ir užsipisk savo nuomonę pasakęs gal ką?

Clov
2007.08.14 01:45

Nu gerai, gerai. Sutinku. Šūdas tie Inquisitor. Įrodei.

vyskupas666
2007.08.13 20:00

Patikek stebejau juos ne karta: Mulen Ruze, kelis kartus, o paskutini karta Intro klube. Kliapukinis melodic black metal is mokyklinio suolo.

Clov
2007.08.13 19:38

Klapčiuk69, ar bent buvai koncerte jų kada nors? Pabandyk užsukti, gal nebeatrodys tokie paslaptingi…

vyskupas666
2007.08.13 16:54

O.. kokie jie paslaptingi..Tai taip madinga šiais laikais. eriau jau hmorojinis oldskulas, nei savo veido neturintis, šabloniškas ir trendiškas melodic blacko ansamblis.

bmaggot
2007.08.13 16:39

mistaipinai pataisyma, lol

Tyranor
2007.08.13 13:54

Atsiprašau už “mistaipinimą”. Hemarojų

Tyranor
2007.08.13 13:53

vyskupe su trimis šešetukai, tu žinai apie Inquisitorius gerokai mažiau, negu tau atrodo, todėl geriau jeu eik ir savo nuomone užsikimšk išpurtusi nuo “undagroundinių” pelesių hemerojų.

brotheris
2007.08.13 12:04

bmaggot, kas tau leido pareikšti savo nuomonę ? eik, geriau padaryk įrašą

bmaggot
2007.08.13 10:59

tai dabar kritikuoti gali tik tie, kas isleido bent viena albuma? bullshit! kritikavimui uztenka to, kad turi savo nuomone

Blacktear
2007.08.13 01:25

:DDD

Karma Jawless
2007.08.12 20:13

“Susimasčiau.Tai būtent,kad nieko nedaro. Jei ne fermos žinutė, tai sakyčiau,kad jie apskritai iširę. Darytojai.”

LOL. O tai ką reikia daryti? Savo žiebtuvėlius išleisti?

vyskupas666
2007.08.12 19:59

Susimasčiau.Tai būtent,kad nieko nedaro. Jei ne fermos žinutė, tai sakyčiau,kad jie apskritai iširę. Darytojai.

Goblinas
2007.08.12 19:52

jie bent kažką daro…susimąstyk.

vyskupas666
2007.08.12 19:47

Gėda ne ma, o jiems. Pagal Disruptoriu, jei negroju, tai negaliu ir kritikuot? Absurdas.Jokio progreso per tuos metus ir tik viena demuške, kiti bent jau savadrabi kompaktą pasidaro, bet šitie patys matyt supranta, kad šūdą brūžija, tai ir to nesistengia padaryt.

Čadas
2007.08.12 17:05

Jei neišvažiuosiu gimtinėn, tai reiks nusibelst, deja dar nesu I. matęs gyvai.

Dunkelheit
2007.08.11 14:23

Vyskupas yra pop’so manjakas, jam reikia kad grupė per metus išleistų 2full albumus, 5 splitus ir dar per teliką kelis hitų klipus.

Alynka
2007.08.11 13:22

Valio :}

Ars Nova.
2007.08.11 11:14

vyskupas666> o taip, kai neturim ką atsakyti, išvadinkim vieni kitus durniais… nacionalinis ferrum’o bruožas.

vyskupas666
2007.08.10 16:11

DISRUPTORIAU, durnas tu ir tavo klausimas.

Kostra
2007.08.10 14:14

Sveikinimai Vytui ir Co. Laikyk frontą!

DISRUPTOR
2007.08.10 13:57

vyskupas666′ai,

o palyginimui, per kiek metu ir kiek irasu jums pavyko padaryti ir isleisti?:>

DISRUPTOR
2007.08.10 13:56

Sveikinimas!

Ir dar vienas bus gyvai per konca;>

vyskupas666
2007.08.10 13:08

Per penkis metus nesugebėjo nieko doro įrašyti ir išleisti, kad ir savo lėšomis. Laikas skirstytis.

Blacktear
2007.08.09 23:00

Apsilankysime :)

Mauras69
2007.08.09 22:53

ups…..suradau daugiau mytukus :)

Mauras69
2007.08.09 22:52

svetaine – jega, nors pora kartu leistu paspausti :)

.AiWar.
2007.08.09 22:21

jėga m/

Lilarcor
2007.08.09 18:10

Kas jie tokie?

Dunkelheit
2007.08.09 14:20

butinai

Karma Jawless
2007.08.09 11:59

Eisime pakelti bokalo! :)