Grupės

NRCSSST

NRCSSST


Susikūrimo metai: 2013

Muzikos stilius: Atmospheric, post black, shoegaze,

Vieta: Vilnius

Būklė: Aktyvi

Kontaktai: nrcssstlt@gmail.com / +370 699 91480

https://www.facebook.com/NRCSSSTLT

Sudėtis:

/GZ/ – vokalas
/AJ/ – gitara
/MG/ – gitara
/TB/ – bosinė gitara, back vokalas
/AM/ – būgnai

Aprašymas:

NRCSSSTGrupės įkūrėjas ir lyderis /AJ/ šį projektą pradėjo vystyti 2012 metais kaip vieno žmogaus projektą po DSBM etikete. Buvo įrašytos kelios dainos, tačiau jos platintos tik draugų tarpe. Pritrūkus kūrybinio šarmo, tų pačių metų gale į talką buvo pakviesti du geri bičiuliai – vokalistas /GZ/ bei antrasis gitaristas /MG/. Prasidėjus intensyvesniam kūrybiniam procesui, trijulė nusprendė, kad ši grupė gali būti daugiau nei „namų projektas“, todėl netrukus buvo paskelbtos bosisto bei būgnininko paieškos.

Muzikantų susidomėjimas buvo gausesnis, nei buvo tikėtasi, todėl po ilgokai trukusios perklausos 2013 metų rudenį prie trijulės prisijungė bosistas /TB/ ir būgnininkas /AM/. Bendras muzikantų muzikos skonis bei puoselėjamos idėjos leido sparčiau užbaigti debiutinio albumo „Schizophrenic Art“ įrašus ir 2015 m. gegužę albumas išleidžiamas japonų leidybos kompanijos „MAA Production“ ir „Zero Dimensional Records“.

Diskografija

CD “Schizophrenic Art” (2015)

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.