Grupės

MORGANA

MORGANA


Susikūrimo metai: 1990

Muzikos stilius: Death,

Vieta: Vilnius

Būklė: Iširusi

Kontaktai: k.reimeris@gmail.com

Sudėtis:

Darius Krasauskas – gitara vokalas
Vytas Švarlis – gitara
Kęstas Reimeris – boso gitara
Mykolas Gudelis – būgnai

Aprašymas:

MORGANA„Morgana – tai dvasia, klaidinanti vienišus keleivius ir pasmerkianti juos mirčiai. Mūsų dainos – apie gyvenimo beprasmybę, netikrumą, laikinumą. Norime, kad žmonės suprastų, kad gyvenimas – laikinas dalykas, nedidelė laiko atkarpėlė ir dar kupina purvo,“ – teigia grupės nariai viename savo jau istoriniame interviu.

Vilniečių death metal grupė MORGANA susikūrė 1990 m., susibūrus pirmiesiems trims nariams būgnininkui Mykolui Gudeliui, bosistui Algirdui Drėmai ir ritmo gitaristui bei vokalistui Dariui Krasauskui. Muzikoje grupės nariai mėgina atrasti kažką naujo – būgnai ir gitaros gali skambėti kiek neįprastai. Grojamas stilius apibūdinamas kaip techno brutal infectious death metalas. Pirmosios grupės repeticijos vyko Mykolo bute, vėliau persikelta į Vilniaus 165-ąjį darželį. 1992 m. buitinėmis sąlygomis įrašytas grupės demo „Life To Death“, o antrasis demo „Hospice“ jau darytas „Popcentro“ studijoje, taigi aukštesnės kokybės. Anot grupės narių, hospice – tai lotyniškas žodis, reiškiantis kamerą vienuolyne, kurioje laikomas mirtininkas. Visuose MORGANOS tekstuose kalbama apie mirties dvasią, girdimi prakeiksmai ir siekis atkeršyti Dievui kūrėjui, suklydusiam ir davusiam žmogui protą. Taigi, pagrindinė „Hospice“ albumo tema – netikėjimas ir nihilizmas.

MORGANA yra sugrojusi koncerte Maskvoje, taip pat surengė keletą pasirodymų Lietuvoje – Vilniuje, Marijampolėje, Šiauliuose. Paskutinis grupės darbas – demo albumas „Bonanza“, išleistas 1994 m. Jį įrašinėjant dalyvavo tik du grupės nariai – Darius Krasauskas, kuris atliko abiejų gitarų partijas, vokalą bei iš anksto paruošė kompiuterinę būgnų partiją, ir Kęstutis Reimeris, įrašęs boso partiją.

Diskografija

Demo “Live To Death” (1992)
Demo “Hospice” (1992)
Demo “Bonanza” (1994)

Mp3:

Atsisiųsti dainą Intro/Hospice
Atsisiųsti dainą Instinct Grows Into The God
Atsisiųsti dainą Imperceptible Mistake
Atsisiųsti dainą Prosperous Horror
Atsisiųsti dainą The Conclusion/Outro
Atsisiųsti dainą Amok
Atsisiųsti dainą Lonely in Myself
Atsisiųsti dainą Prosperous Horror
Atsisiųsti dainą Godburger
Atsisiųsti dainą Senseless
Atsisiųsti dainą Bonanza
Atsisiųsti dainą Hospice
Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.