Grupės

MOONRISE

MOONRISE


Susikūrimo metai: 1996

Muzikos stilius: Black metal,

Vieta: Vilnius

Būklė: Aktyvi

Kontaktai: ebola.tv@gmail.com (Skeletas)

http://www.myspace.com/moonrisevil

Sudėtis:

Blasphemathor (Andrius Atraševičius) – vokalas
Skeletas – bosinė gitara, vokalas
Kommander L – būgnų programavimas, efektai

Aprašymas:

MOONRISE1996 metais susikūrusi vilniečių grupė MOONRISE itin suaktyvėjo 2000 metais. Tuo metu ją sudarė: Andrius Atraševičius – vokalas, Ilja Molodcov – būgnai (UGNĖLAKIS, OUTSHINE, ŽALVARINIS, F.O.D., SIN.TEC.SISTEM ir kt.), Robertas Semeniukas – gitara (ŽALVARINIS, UGNĖLAKIS, SHADOWDANCES, LETARG), Paulius Jaškūnas – bosinė gitara (ŽALVARINIS, UGNĖLAKIS, DIVISION BY ZERO).

2001 m. MOONRISE dalyvavo festivalyje “Naujas Kraujas”, kuriame žiūrovus nustebino įspūdingu grimu ir geru pasirodymu, taigi buvo pripažinti geriausiais tiek žiūrovų, tiek ir komisijos.

Vėliau kurį laiką MOONRISE veikla buvo sustojusi, tačiau 2007 m. grupė pranešė apie savo atsikūrimą nauja sudėtimi. Šiuo metu grupės gretas sudaro trys muzikantai: Blasphemathor, Skeletas ir Kommander L, kuris taip pat yra grupių ir projektų LUCTUS, FUCK OFF AND DIE!, DIVISION OF DEATH iniciatorius.

Atsikūrusi grupė ruošia medžiagą naujam demo įrašui.

Diskografija

Demo “Belieka Tik Laukti…” (1999)
“1996-2005 Best of/Compilation” (2005)

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.