Grupės

DEVLSY

DEVLSY


Susikūrimo metai: 2011

Muzikos stilius: Black metal, Shoegaze,

Vieta: Vilnius

Būklė: Aktyvi

Kontaktai: devlsy@inbox.com

https://www.facebook.com/Devlsy

Sudėtis:

Giedrius – gitara
Darius – bosinė gitara
Vytautas – vokalas
Vytenis – mušamieji
Fotoprincess – vizualizacijos

Aprašymas:

DEVLSYGrupės DEVLSY užuomazgomis galime laikyti 2011 metų pradžią, kuomet viename Vilniaus barų susitiko Šviedrys (gitara) ir Galas (ex-būgnai), ir išsišnekėję suprato, kad abu vilioja ta pati mintis – įkurti dar vieną didingojo pagoniškojo metalo grupę. Savaime suprantama, iš tiesų vyrai tiesiog norėjo ką nors veikti, nes įprastai leisti vakarus namuose su savo irzliomis moterimis jau buvo tapę visiškai nepakenčiama.

Vos pradėję repetuoti, grupės įkūrėjai suprato, jog jų laukia sunkiausia užduotis – susirasti padorų bosistą. Kad ir kaip keista, jau pats pirmasis į skelbimą atsiliepęs Darius grupei tiko idealiai ir išsyk tapo vienu kertinių DEVLSY narių. Pirmieji repeticijų mėnesiai ėjosi sklandžiai ir kūrybingai, tačiau vieną dieną, be jokių paaiškinimų iš grupės pasitraukė Galas, taip atidėdamas grupės debiutą beveik dvejiems metams.

Likę dviese, Darius ir Šviedrys toliau kūrė muziką ir kartu ieškojo būdų prisivilioti naujam būgnų meistrui. Bandyta susisiekti su, ko gero, visais Vilniuje esančiais roko ir metalo būgnininkais, vienu metu netgi rastas būgnininkas Kaune ir ketinta karts nuo karto vykti į kūrybines stovyklas laikinojoje sostinėje. Laimei ar ne, tačiau to neprireikė – po gausybės gražbylysčių pavyko prikalbinti prie grupės prisijungti seną pažįstamą – Vytenį, nors šis jau buvo apsisprendęs niekada nebeimti būgnų lazdelių į rankas išvis. Taigi grupei betrūko vokalisto – tam taip pat pasitelkus pažintis, prikalbintas kitoje žinomoje vilniečių grupėje vokalo pareigas einantis Vytautas.

Akivaizdu, bet neįtikėtina – galutiniam grupės sulipdymui prireikė daugiau nei dviejų metų. Ilgai kūrybinę energiją kaupę vyrai, žada netinginiauti – planuojamas ne tik rimtas įrašas, bet ir kiek įmanoma daugiau koncertinių pasirodymų.

Diskografija

CD “A Parade of States” (2013)

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.